Sonbahar Kış Sezonunda Tesettür Abiyeler

Sonbahar Kış Sezonunda Tesettür Abiyeler

Kadınların hız kesmeyen şıklık yarışına yeni sezonun trendleri de ortak olmaya devam ediyor. Özel davet veya düğün, nişan gibi organizasyonlar ise kadınlar tarafından her zaman olduğundan çok daha büyük bir itinayla karşılanıyor. Trendlerin çizgisinden çıkmadan yapılan seçimler, stil sahibi kadınları davet ve düğün gibi organizasyonlarda şıklığa ulaştırmayı başararak, en doğru ve iyi görüntüye kavuşturuyor.

Yeni sezonun davet ve düğünlerine güçlü bir giriş yapmak ve stili ile fark yaratmak isteyenler için, tasarımcılar, tesettür giyimi tercih eden hanımların da seçim şansını arttırarak pek çok farklı modeli vitrinlere taşıyor. Artık tesettür giyimin en güçlü kollarından birisi olan abiye elbiselerin yeni sezondaki favori detaylarını inceleyerek seçimlerini yapan kadınlar, sonbahar-kış sezonunu oldukça güçlü ve iddialı karşılıyor.

Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiyelerde brokar detaylı olanlar yeni sezonun öne çıkan modelleri arasında yer alıyor. Kendinden kabartmalı bir kumaşa sahip olan brokar abiyeler ile sadeliğin ve dikkat çekiciliğin arasındaki ince çizgi en doğru şekilde korunuyor. Çizginin dışına çıkmak ve cesaretini konuşturmak isteyen kadınları ise bu sezon iddialı parçalar bekliyor. Deri kumaştan yapılan tesettür abiyeleri sezonun dikkat çeken çarpıcı parçaları arasında yer alıyor.

mevra-mint-brokar-abiye-elbise-vitringez mevra-gold-brokar-abiye-elbise-vitringez
mevra-saks-reyyan-abiye-elbise-vitringez mevra-vizon-reyyan-abiye-elbise-vitringez

Tesettür giyimde abiye modasına romantik bir dokunuş yapmak ve retro esintilere kombinlerinde yer vermek isteyen kadınları ise sezonda dantel detaylı modeller bekliyor. Zarif bir görüntü ve çabasız bir şıklık arayanların yeni sezondaki en doğru tercihi dantel detaylı abiye elbiseler.

mevra-bordo-pamuk-dantel-abiye-elbise-vitringez mevra-haki-pamuk-dantel-abiye-elbise-vitringez
mevra-murdum-pamuk-dantel-abiye-elbise-vitringez mevra-somon-pamuk-dantel-abiye-elbise-vitringez

Son birkaç sezonun abiye modasında sıklıkla karşımıza çıkan peplum detaylı modeller bu sezon da trendler arasında yer alıyor. Tesettürlü kadınların abiye seçimlerinde en çok tercih ettiği modeller arasında yer almayı başaran peplum detaylı tesettür abiyeleri, sonbahar-kış kreasyonunu renk, desen ve işlemeleri de içine aldığı dikkat çekici modelleri ile en doğru şekilde anlatıyor.

mevra-fusya-hanzade-abiye-elbise-vitringez mevra-zumrut-hanzade-abiye-elbise-vitringez
mevra-adriana-abiye-vitringez mevra-yesil-peplum-vitringez

Tesettür giyimde abiye şıklığına yeni bir soluk getiren ve sezonu en güçlü şekilde karşılayan Mevra ile zarafetinizle adınızdan söz ettirebilirsiniz. Sezonun favori tesettür abiyelerine ve çok daha fazlasına ulaşmak için Mevra’nın web sitesindeki abiye koleksiyonunu ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK