Sonbahar Şıklığı: “Tamamı Yünlü, Tamamı Sağlıklı”

Sonbahar Şıklığı: “Tamamı Yünlü, Tamamı Sağlıklı”

Kış mevsiminin “yavaş yavaş” da olsa geliyorum dediği şu günlerde, dikkatlerin dış giyim parçalarına yöneldiği görülüyor. Serinliğin kendisini hissettirmesi ile birlikte, trençkot ve mont gibi dış giyim ürünlerini kullanma ihtiyacı duyuyoruz.

Dış giyim ürünleri olarak nitelendirilen mont, trençkot, kaban ve palto satın alırken, modaya ve trendlere uygun olmasının yan sıra kaliteli malzemeden de üretilmiş olması büyük önem taşıyor. Sağlığa zararlı olmayan malzemelerden üretilen ürünler, hem daha kaliteli bir görüntü oluşturuyor, hem de vücut sıcaklığını korumaya yardımcı oluyor.

Ürünleri yakından incelemek için görsellere tıklayabilirsiniz. 

Şıklık Abidesi Takım Elbiseler

Renklerin enerjisi ve canlılığı, bu seneki erkek takım elbise modellerine yansıyor. Kareli desenler bu sezon ön planda ve erkek takım elbiselerinde de kareli kumaşları görmek mümkün. Çizgili desenlere sahip takım elbiseler, açık renklerde düz gömlek ve uyumlu kravat ile kombin edildiğinde karizmatik bir görüntüye ulaştırabiliyor.

“Tamamı Yünlü Tamamı Sağlıklı” sloganı ile ürünlerini sunan Altınyıldız Classics takım elbiselerinin üretiminde, ağırlıklı yün ve doğal elyaf malzemelerini kullanıyor. Bu sayede, hem insan sağlığı ön planda tutuluyor, hem de kaliteli ve şık ürünler ile tüketiciler buluşturuluyor. Smokin ve damatlık üzerine de çalışan Altınyıldız Classics, slim fit, regular fit ve geniş kesim takım elbise kalıpları ile her yaş grubuna ve vücut yapısına göre takım elbise bulmayı mümkün kılıyor.

kareli2 regular kareli1 kruvaze


Şık ve Fonksiyonel: Kaban ve Palto Seçenekleri

Modern kesimlere ve tasarımlara sahip, kaban ve paltoların iç kısımlarında kullanılan fonksiyonel detaylar göze çarpıyor. Palto ve kabanların elegan görüntüsünün yanı sıra, iç kısımlara yerleştirilen koruyucu parçalar sayesinde, soğuk havalarda sıcak tutması sağlanıyor. Erkek giyim şıklığında önemli bir yeri olan dış giyim ürünleri üzerinde kullanılan fermuar ve belirgin cep detayları kişiyi tarz sahibi gösteriyor.


palto2
palto1 Kruvaze-Kaban_24485_1 Siyah-Kaban_24524_1


Spor Şıklığın Tamamlayıcısı: Trençkot ve Mont Çeşitleri

Sonbahar aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan trençkot ve montlar ile casual şıklığı kolaylıkla yakalamak mümkün hale geliyor. Sezonun modası ekoseli gömlekler ile kombinlenerek kullanılan montlara, jean ve chino pantolonlar eşlik ediyor. Gerek iş yerinde, gerekse iş dışında ki günlük aktivitelerde tercih edilen casual tarza hitap ediyor.

3 2 Trench_24526_1 1


Şıklığın Tamamlayıcısı Aksesuarlar

Aksesuarlar, bir erkeğin tarzına yaptığı en önemli son dokunuşları olarak nitelendiriliyor. Birbiri ile uyumlu ve ahenk içerisinde olan parçalar kullanarak tarzınızı belirleyebilir ya da gideceğiniz yere göre görüntünüzü ayarlayabilirsiniz. Kol düğmeleri kullanarak daha ciddi bir görünüme ulaşabilirken, kullanacağız örgülü kemer ile daha günlük ve spor bir stili yakalayabilirsiniz.

 kravat  örgükemer  örmekravat koldüğmesi

Şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada arayan beylerin tercihi olabilecek dış giyim ürünlerini incelemek ve Altınyıldız takım elbise fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için Altınyıldız Classics web sitesini inceleyebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK