Sonbaharda Balayı Başkadır Dedirten 3 Güzel Şehir

Sonbaharda Balayı Başkadır Dedirten 3 Güzel Şehir

Düğün tarihiniz eğer sonbahara denk geliyorsa, balayınızda size sonbaharın eşsiz güzelliği eşlik edecek demektir. Sonbaharda romantik bir balayına hazır olun. Doğa sonbaharda ayrı bir güzeldir. Bu yüzden bazı şehirler vardır ki sonbahar en çok o şehirlere yakışır. Sonbaharda balayınız için tercih edebileceğiniz şehirleri sizler için inceledik.

VARŞOVA / Polonya

Sonbahar 1

Vistula Nehri üzerine kurulmuş olan Varşova’nın 1/4’ü parklardan ve bahçelerden oluştuğu için sonbaharda harika bir manzara ortaya çıkıyor. Sarının, kahverenginin her tonunu görmek mümkün.

FLORANSA / İtalya

Sonbahar 2

Adeta bir açık hava müzesi olan Floransa’da her mevsim güzel ama sonbahar bir başka. Sonbaharın hüznünün en çok yakıştığı şehirlerden olan Floransa, Chianti tepeleriyle çevrilmiş Toskana bölgesinde yer alıyor. Rönesans`a ev sahipliği yapan kent, heykelleri, sanat galerileri, muhteşem mimarisiyle insanı adeta büyülüyor.

PARİS / Fransa

Sonbahar 3

Paris’te aşk başkadır hele ki mevsimlerden sarı sonbaharsa daha da başkadır. Hiç şüphesiz Paris her mevsime hakkını verecek güzellikte bir şehir. Zaten Paris’in bu eşsiz güzelliği değil midir pek çok sanatçıya ilham veren?

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK