Kadın Kondisyon Ve Fitness

Kadın Kondisyon Ve Fitness 9 farklı mağazada 4197 ürün bulundu.
Marka Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Teslimat

Cosfer
Vinyl Kaplı Demir Dambıl 9082-5Kg Tekli 38,00 TL
Delta
C8 Ultra-Deluxe Dura-Strong Pilates Seti 74,99 TL
Adidas
Eldiven Kısa Parmak 62,88 TL
Domyos
YOGA KAYIŞI DOMYOS 9,99 TL
Cosfer
Vinyl Kaplı Demir Dambıl 9082-1 Kg 10,00 TL
Reebok
Sports Essentials Wristband Bileklik 9,99 TL
Fox Fitness
EL900 Otomatik Eğimli 2,5 HP Motorlu 12 Programlı Koşu Bandı 1.219,00 TL
Protech
Hex Kauçuk Dambıl 5 kg. 42,64 TL
Ebruli Pembe İkili (0,5*0,5 Kg) 1 Kg Tonning Ball 9,90 TL
Delta
T3 Ultra-Deluxe Dura-Strong Turkuaz Pilates Seti 64,99 TL
Domyos
SOFT BALL PİLATES TOPU - KÜÇÜK BOY DOMYOS 9,99 TL
Nike
Nike - Eldiven 99,90 TL 64,90 TL
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme
%35 İNDİRİM
Delta
Dura-Strong Deluxe Pilates Egzersiz Bandı 1.500 x 150 x 0.35 mm 11,99 TL
Yetişkinler İçin Pilates Ve Kuvvet Egzersizleri / İleri Seviye Egzersizleri Sistem 17 19,90 TL 16,92 TL
%14 İNDİRİM
Protech
Vinyl 7Kg Dipping Dambıl 60,95 TL
Adidas
Training Bands 86,37 TL
Delta
Deluxe Neopren Dura-Strong Ayarlanabilir El Bilekliği 11,98 TL
Delta
Aile Boyu Deluxe Turkuaz Pilates-Egzersiz Seti 89,99 TL
Delta
Multi-Fonkisyonel Kapı Barı-Mekik-Şınav Çekme Aleti 39,98 TL
Voit
1576 Ağırlık Eldiveni 39,00 TL
Reebok SoftgripHandweights1KgGrey/ Tutacaklı Dumbell 1Kg Gri 94,90 TL
Iron Body
Ayak Bilek Ağırlığı 4 kg. 29,08 TL
Delta
Ortası Kauçuk Kaplı İçi Demir Dolu Bar-40 Cm 11,99 TL
Delta
Multi-Fonksiyonel Egzersiz Seti-MFS 12 54,99 TL
Delta
Multi-Fonksiyonel Egzersiz Seti-MFS 06 54,99 TL
Voit
Tpe Yoga Mat Mavi 144,00 TL
Delta
New Series Deluxe Body-Fitness-Ağırlık Eldiveni 19,99 TL
Delta
Multi-Fonksiyonel Egzersiz Seti-MFS 03 52,50 TL
Dunlop
Minder 40,61 TL
Delta
Rixton Deluxe Body-Ağırlık-Fitness Eldiveni 19,66 TL
Rovera
Masaj Yastığı 29,56 TL
Cosfer
Z Bar Krom 120 Cm 40,00 TL
Delta
Ayarlanabilir Dirençli Deluxe El Yayı-HG 330 9,96 TL
Adidas
Push Up Bars Şınav Kolu 64,76 TL
Ebruli Pilates Mini Topu 20 cm Pembe 16,90 TL
Dynamic
Js 32 Stepper 249,00 TL
Delta
Nikel Krom Kapı Barfiksi-Mekik Çekme Aleti 22,89 TL
Cosfer
Ab Tone İt Mekik Aleti 98,00 TL
Voit
Ayarlanabilir El Yayı 5-20 Kg 18,50 TL
Delta
Sağlık Topu Zıplayan 5 Kg . Kırmızı-Siyah 69,99 TL
Delta
Gülen Yüz Desenli Stres Topu (Smiling Face) 4,99 TL
Ağırlık Eldiveni 36,96 TL
Cosfer
New Pilates Seti 65Cm Dambıl-Pilates-Band-Disk 50,00 TL
Busso
Gy103 Gögüs Yayı 24,90 TL
Voit Mod.97603 Pilates Ring 45,00 TL
Adidas
Eldiven Kısa Parmak 70,75 TL
Domyos
HOME GYM COMPACT VÜCUT GELİŞTİRME İSTASYONU DOMYOS 999,99 TL
Cosfer
Sayaçlı Atlama İpi 5,00 TL
Cosfer
Tekli Flanş Siyah Döküm Plaka 3Kg 15,00 TL
Busso
Pilates-Egzersiz Bandı Hafif Sertlik 7,90 TL
Busso
Slb-20 Bel Korsesi 25 Cm 15,90 TL
Voit
133 Ağırlıklı Atlama İpi 21,90 TL
Cosfer
El & Ayak Bilek Ağırlığı 2,5X2 Adet 5 Kg 19,00 TL
Delta
Fonksiyonel Pilates Seti 29,98 TL
Delta
Ortası Kauçuk Kaplı İçi Demir Dolu Bar-45 Cm 12,98 TL
Altis
AV-50 2 x 2,5 kg El ve Ayak Ağırlığı 33,99 TL
Busso
65Cm Pilates Topu 25,90 TL
Delta
Egzersiz Seti (Göğüs Yayı-Atlama İpi-El Yayı) 24,99 TL
Nike
Essential Yoga Seti 149,90 TL
Delta
75 cm Fuşya Deluxe Pilates Topu-Büyük Boy Pompa 22,00 TL

Hanımlaaaar, bahane yok, spor yapıyoruz...

Ay şekerim insan her gün yarım saat egzersiz yapsa, başka hiçbir şeye gerek yok aslında değil mi? Bu sözler pek çoğunuza ait. Hepimiz sporun ne kadar sağlıklı ve gerekli olduğunu pek ala gayet iyi biliyoruz. Ama iş uygulamaya geldiğinde ya hiç harekete geçmiyoruz, ya da bir gazla başladığımız programları çok kısa sürede terk ediyoruz. Bunun lamı cimi yok. Ya sporu bir yaşam tarzı haline getireceğiz, ya da hiç uğraşmayıp yıllar içerisinde göbeğimizin alıp başını gitmesine, kollarımızın ve göğüslerimizin sarkmasına, karın ve sırt kaslarımızı kaybede kaybede, omurgamızın eğilmesine seyirci kalacağız. Eğer ikinci seçenek, razı olduğunuz bir seçenek ise, yazının kalanı sizin için değil. Eğer ben de en azından evde spor yaparak, çok da zor olmayan egzersiz hareketleri ile form tutarım, her zaman sağlıklı, fit ve iyi görünürüm diyorsanız, o zaman okumaya devam.

Bu yazımızda size kadın spor fitness ürünlerinden biraz bahsedip, daha da çok bunlarda yapabileceğiniz evde egzersiz hareketlerini anlatmak istiyoruz. İnanın hiçbiri yapamayacağınız spor hareketleri değil. Üstelik hayatınızın düzenli bir parçası haline getirdiğinizde de o kadar zamanınızı almayacağını göreceksiniz.

Önemli bir kısmımızın bir gazla spor salonlarına yazıldığı olmuştur. Ne kadar sürmüştür peki? 3 ay mı? Bir süre sonra orada aynı hareketleri yapmaktan sıkılmışızdır. Ya da spor salonuna gidip gelmek bizim için güçleştirmiştir. Aslına bakarsanız spora ulaşma yollarını ne kadar zorlaştırırsak, spora duyduğumuz ilgiyi de o kadar kaybediyoruz.

Salonlara gitmeyin sonucu çıkmaz bu yazıdan, onu beklemeyin. Profesyonel eğitmenlerle yapacağınız spor şüphesiz bilinçsiz bir şekilde yapacağınız spordan çok daha etkili olacaktır. Ancak bütçe ya da zaman, ya da her ikisini birden de ayıramıyorsanız, o zaman evde spor başlasın.

8 harekette form tutun...

Evet hanımlar, evde zayıflama hareketleri çok önemli. Ancak burada anlatacağımız hareketleri yalnız evde zayıflama hareketleri olarak görmemelisiniz. Çünkü bazılarımızın aklı fikri zayıflamakta. Aslına bakarsanız o işi diyet programları da görüyor... Bizim amacımız yalnızca kilo vermek değil. Kilo kaybederken vücudumuzda kas yapılandırmak ve ideal vücut şeklini de size kazandırmak. Zayıflama bu programın temel amacı ise az sonra sizlere anlatacağımız spor hareketlerinin başına 20 dakikadan az olmamak üzere yürüyüş programı koymalısınız. Bu konuda da istikrar sağlamak ve sonunda zayıflama elde etmek istiyorsanız, evinize yakın bir noktada kendinize bir yürüyüş parkuru bulmanız da yarar var. Hayır, illa bu iş için ayrılmış bir alan olması gerekmez. Bunun için parkları kullanabilirsiniz mesela. Ya da zayıflama için gereken yürüyüş süresini doldurabileceğiniz bir noktaya yürüyerek gidip gelebilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken şey yürüyüşünüzün kesintisiz ve tempolu olabilmesi. Zorlanacağınızı düşünüyorsanız az sonra anlatacağımız egzersiz hareketleri yürüyüşü aynı gün yapmak zorunda değilsiniz. Bunun için haftanın belli günlerini yürüyüşe, belli günlerini ise evde vücut geliştirme hareketlerine ayırabilirsiniz. Evde vücut geliştirme derken sizi kas yığınlarına dönüştürmeyi planladığımızı sanmayın. Biz evde vücut geliştirme derken kas yapılandırmayı kast ediyoruz ancak, önerdiğimiz hareketler size geniş ve katman katman kaslar kaşandırmayacak. Uzun ve ince kaslar yapılandıracağız. Özetlersek, vücudunuzu sıkılaştıracağız diyebiliriz.

1 – Squat (Yarım çömelme)

Evde egzersiz hareketlerinin en harikalarından biridir. Bacaklarınızdaki pek çok kas grubunu çalıştırırken, kalçanızın da daha kalkık olmasını sağlar. Özellikle ofiste bütün gün oturarak çalışmak zorunda olan kadınların kalça düşmesi ve yaygınlaşması problemine en iyi çözümdür.

Yapılışına gelince...

Kollarınızı karşıya doğru uzatıp, iki elinizle de diğer kolunuzun dirseklerini tutun. Ayaklarınızı omuz genişliğinden daha dar bir pozisyonda açın. Sonra sanki bir sandalyeye oturup kalkıyormuş gibi yapın. Evde spor hareketlerinin çok önemli bir tanesidir bu. Size kaç tekrar yapacağınızı söylemeyeceğiz. Çünkü spor hareketlerinin tekrar sayısı yapabileceğiniz sayıdan başlar, artarak devam eder. Sonuçta siz de evde zayıflama hareketlerini yaparken kendinizi her geçen gün geliştireceksiniz. Siz 8 tekrarla başlayabilirsiniz. Ancak güçlendikçe artırmanız gerekir egzersiz hareketlerini, unutmayın.

2 – Push up (Yukarı itme)

Kadın kondisyon fitnes ürünlerinden belki de size en çok lazım olacak ürün mat. Hani şu yere sererek evde egzersiz yaptığımız ürün. Bu sizin kaymanızı önleyecek bir ürün.

Şimdi kadın kondisyon fitness ürünleri arasından seçtiğiniz matın üzerine yüz üstü uzanın. Dizlerinizi yere koyup, ayaklarınızı arkada ve yukarda çapraz bağlayın. Sonra ellerinizden güç alıp kendinizi yukarı itin. Bu evde spor hareketi hem kollarınızı hem sırtınızı güçlendirecek.

3 – Mekik

Spor fitness ürünlerinden mat yine burada çok gerekli. Üzerine sırt üstü uzanın. Ellerinizi ensenizde kilitleyin ve tam oturur pozisyona gelmeden tekrar yatın. Kadın kondisyon fitness ürünleri modelleri arasında bu harekete yardımcı ürünler de bulabilirsiniz. Karın kaslarınızı sıkılaştırmak için ideal bir hareket. Ve bu egzersiz hareketlerini yaparken tam kalkmamak çok önemli. Fitness giyim ürünlerinden de en rahat olanları, teri emenleri ve sizi kuru tutanları seçmenizi tavsiye ederiz.

4 – Süpermen

Evde vücut geliştirme hareketleri arasında en sevilen hareketlerden biridir çünkü çok çözüm odaklıdır. Spor fitness ürünlerinden mat size gerekli tek malzemedir. Yüz üstü düz pozisyonda yere yatın. Sonra kollarınızı ve bacaklarınızı aynı anda kaldırın ve vücudunuzun yay biçimini almasını sağlayın. Kadın spor fitness ürünleri arasında size bu konuda yardımcı olacak lastik ürünler de bulabilirsiniz.

5- Diz üstü geriye esneme

Spor fitness ürünlerinden mat yeterli. Dizlerinin üzerine çökün, kollarınızı dirseklerinizden bükerek bağlayın. Yavaşça geriye doğru eğilip kalkın. Özellikle zayıflama sürecinde sıkılaşmanıza yardımcı olacak spor hareketleri arasında yer alır ve evde spor yapmayı eğlenceli kılar.  

6 – Kalça kaldırma

Kadın fitness ürünleri modellerinden seçeceğiniz bir matın üzerine yatıp. Bacaklarınızı 90 derece bükün. Evde egzersiz yaparken biraz kendinizi zorlamak isterseniz kalçanızı kaldırıp indirin.

7 – Yana çökme

Kadın fitness ürünleri çeşitlerinden yere sağlam basmanızı sağlayacak bir spor ayakkabı ile bir bacağınızı düz olarak yana alın, diğer bacağı bükerek çökün. Evde zayıflama hareketleri yapmak isteyenler için en ideal egzersiz hareketlerinden biridir.

8 – Öne çökme

Yine kadın spor fitness ürünlerinden sağlam basmanızı sağlayacak bir spor ayakkabı giyerek başlıyoruz. Bir bacağımızı öne alarak ve vücüdumuzu dik tutarak çöküyoruz. Evde zayıflama hareketleri arasında çok popüler olan bu spor hareketleri tekrarlandığı ölçüde yararlı olacaktır.

Kadın Kondisyon & Fitness Ürünleri ve Fiyatları

Evet hanımlar, kadın kondisyon fitness ürünleri modelleri çok zengin. Peki hepsine ihtiyacımız var mı? Kadın kondisyon fitness ürünleri çeşitleri arasında seçim yaparken, ihtiyacımız olan ürünleri almakta yarar var. Aslına bakarsanız, kadın kondisyon fitness ürünleri fiyatları da satın almakta önemli bir kriter ama yalnızca fiyatları baz alarak alışveriş yaptığınızda yanlış ürün seçme riskiniz de var. Bu yüzden mutlaka bu ürünlerin kullanımından anlayan birinden yardım almak iyidir.

Web sitemizde Boyner, Decatlon, Hepsiburada, Lidyana, Media Markt ve Teknosa mağazalarında satışa sunulan, Altis, Aptonia, Cosfer, Delta, Domyos, Do – Smai, Dunlop, Finspor, Harbinger ve Iron Body markalarının pek çok ürününü bir arada bulabilirsiniz.