Sportif Sevgiliye Sportif Hediyeler

Sportif Sevgiliye Sportif Hediyeler

14 Şubat’a sayılı günlerin kaldığı bu zamanlarda, eğer sevgiliniz için henüz bir hediye seçmediyseniz ve ne tarz bir hediye alacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz.

Hepimizin bildiği gibi, Sevgililer Günü çiftlerin en özel günlerinden biri. Bütün dünyanın ortak olarak kutladığı bugüne hazırlanırken, hem içinde barındırdığı aşk hem de sahip olduğu anlam sebebiyle her zamankinden çok daha fazla özenilmeli. Ama biliyoruz ki Sevgililer Günü sadece romantik yemekler, güllerle süslenmiş sofralar değil. Sevgililer Günü’nün her çift için başka bir anlamı ve başka bir kutlanış biçimi var.

Eğer hayatında rahatlığı ön planda tutan ve iş hayatında olmasa da sosyal hayatında sportif olmayı tercih eden bir sevgiliniz varsa, hediye seçiminizi de sevgilinizin tarzına göre yapmalısınız. Unutmayın ki; aldığınız hediye sadece Sevgililer Günü’ne özel değil, her zaman için kullanılabilecek bir hediye olduğunda, sevgiliniz için çok daha anlamlı olacaktır. Bizim sizlere önerimiz, sportif sevgilinize tarzını yansıtacak hediyeler almanız. Sezonun öne çıkan ayakkabıları ve sweatshitlerine göz atmadan Sevgililer Günü alışverişine çıkmayın!

Sevgilinize aldığınız sportif hediyeleri verdikten sonra, el ele bir doğa yürüyüşü hiç fena olmayacaktır.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

En Sportif Hediyeler

Kadınlar İçin Ayakkabılar

Kız arkadaşınız veya eşiniz, günlük hayatında spor takılmayı mı seviyor? Eğer öyleyse, aldığınız hediye hem sokak modası trendlerine uyan hem de sevgilinizin rahatlığını her şeyin üzerinde tutan bir spor ayakkabı olabilir. Sevgilinizin spor tarzını şıklıkla tamamlayacak olan bu ayakkabılar, Sevgililer Günü için en doğru tercih!

 The Roof - Vans Hı Platform - Vitringez The Roof - Vans Authentic - VitringezThe Roof - Vans Era 59 - Vitringez

Erkekler İçin Ayakkabılar

Genellikle günlük stillerinde rahatlığı her şeyin önünde tutan erkekler için spor ayakkabılar vazgeçilmezdir. Eğer özellikle spor tarzı benimseyen bir sevgiliniz varsa, spor ayakkabı her şeyiyle en iyi hediye alternatiflerinden biri olacaktır.

The Roof - Nike SB Erkek Ayakkabı - Vitringez  The Roof - Vans Old Skool - VitringezThe Roof - Vans Era Pro - Vitringez

Kadınlar İçin Sweatshirtler

Kadınlar için giyinip kuşanmanın ne kadar önemli olduğunu ve tarzları ne olursa olsun bu konuda ne kadar özenli olduklarını hepimiz biliyoruz. Eğer sportif sevgilinize Sevgililer Günü için ne alacağınız konusunda endişeleriniz varsa, kolaya kaçın ve gündelik hayatında en çok tercih edeceği parçalara yönelin. Belirtmeliyiz ki; sweatshirt taytlarla ve blue jeanlerle kombinlenebilecek en doğru parçalardan biridir.

The Roof - Vans Road Burn Creme - Vitringez The Roof - Vans Essex Crew - Vitringez The Roof - Vans Bradshaw - Vitringez

Erkekler İçin Sweatshirtler

Hem anatomilerinden dolayı hem de yaşam biçimlerinden dolayı kadınlara göre çok daha aktif olan erkekler, günlük hayatlarında her zaman rahat ve cool olmak isterler. Bu nedenle erkek arkadaşınıza her zaman giyebileceği ve sokak modasının nabzını tutan bir sweatshirt hediye edebilirsiniz.

The Roof - Zebra Hoodie - Vitringez The Roof - Vans Tropikal - Vitringez The Roof - Vans Full Patch Black - Vitringez

Hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sağlayan parçaları sizlere sunan ve sokak modasının en trendy markalarını bünyesinde barındıran theroofskateboards.com‘un diğer modellerine göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK