Sprey Boya İle Mobilyalarınıza Yeniden Hayat Verin

Sprey Boya İle Mobilyalarınıza Yeniden Hayat Verin

Eskiyen mobilyaları yenilemenin ve tekrar hayat kazandırmanın yolu sprey boya ile boyama işleminden geçiyor. Evinizde keyifle yapabileceğiniz sprey boya işlemi sayesinde çok düşük maliyet ile mobilyalarınıza yeni ve farklı bir görüntü katabilir, evinizin dekoratif çehresini tamamen değiştirebilirsiniz.

Mobilya boyama işlemine, yenileyeceğiniz mobilyaları belirleyip ihtiyacınız olan sprey boya, zımpara, maske, boya astarı, vernik ve yaldız boya ürünlerini temin ederek başlayabilirsiniz. Bu aşamada, boyama işleminin yapılacağı alan da sağlık açısından önem taşıyor. Balkon ya da bahçe gibi açık alanlarda, maske kullanarak sprey boya ile çalışmanızı öneriyoruz.

Sprey boya ile üzerinde çalıştığınız mobilyayı daha uzun süre kullanabilmek için izlenmesi gereken bazı adımlar mevcut. Bu adımları, aşağıda yer alan örnek çalışmalar üzerinden sizler ile paylaşıyoruz.

Sprey Boya İle Gerçekleşen Mobilya Dönüşümlerine Çok Şaşıracaksınız!

Sprey boya ile yenileme işleminin ilk adımı mobilyayı zımparalamaktan geçiyor. Pürüzleri gidermek için yapılan bu işlem en iyi sonucu alabilmek adına önem taşıyor. İnce bir zımpara ile işlemi gerçekleştirdikten sonra fırça ile temizleyerek, mobilya üzerinde oluşan tozlardan kurtulabilirsiniz. Zımpara işinin ardından mobilyanıza astar boya uygulayabilirsiniz. Bir kat sürdüğünüz astar boyanın ardından baloncukları ve pürüzleri gidermek için ince zımpara yapmanızı öneriyoruz. Astar boya tamamen kuruduktan sonra sprey boya ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Mobilya üzerinde dalgalanma oluşmaması için, sprey boya ile belli bir mesafeden çalışmaya özen gösterebilirsiniz. Son aşamada, mobilya üzerinde sonradan oluşabilecek sararmaları engellemek ve uzun süreli kullanım için sprey vernik kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

vitrin uygulama_67 5
2 1 4


Hem Şık, Hem de Gösterişli: Altın Yıldız Renkli Sprey Boyalar

Ev dekorasyon fikirleri arasında da bulunan simli sprey boya ürünleri en çok tercih edilen boya çeşitleri arasında yer alıyor. Kalorifer peteklerinden, aynalara, konsol ve dresuarlardan, sandalyelere kadar pek çok mobilya çeşidine gösterişli ve şık bir hava katıyor. Modern hatlara ve dekorasyona  sahip evlerde kullanılan metalik gri sprey boya ortama canlılık ve ferahlık katmak için ideal görünüyor.

1 uygulama_69 2
3 uygulama_70 4


Yenilenme ve Dönüşüm Her Yerde

Eski mutfak, banyo ve antre mobilyalarınızı da boyama işleminden geçirerek yenileyebilirsiniz. Hatta eskitme ürünlerinden kullanarak nostaljik bir hava oluşturabilirsiniz. Mobilyalarınıza dekoratif bir hava verirken, uzun ömürlü kullanıma olanak sağlayan sprey boya, astar ve vernik ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

mutfak2 mutfak
banyo antre

Sprey boya ile birlikte gelen muhteşem geri dönüşümler size de heyecanlandırdı, değil mi? Hatta etraftaki mobilyaları şimdiden incelemeye başlamış olabilirsiniz. 🙂 O halde Nalburtek.com üzerinden sprey boyalarınızı seçerek, işe başlamanızı tavsiye ediyoruz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK