Stil Nedir, Ne Değildir?

Stil Nedir, Ne Değildir?

stil nedir

Stil bedeninize ve kişiliğinize yakışanı giymektir. Ama şu konuyu en başta açıklığa kavuşturalım; stil tasarımcıların görücüye çıkardığı tüm yeni sezon ürünlerini bir araya getirmek değildir.

Stil oluşturma konusunda kimlik anahtar kelimedir. Ne istediğinizi açıkça bilmeniz gerekir.

Stil Nedir?

stil2

Kabarık etekler ve prenses elbiselerini giymekten mutlu olan bir kadınsanız, sırf moda olduğu için zımbalı ve deri elbiseleri giymeniz gerekmez. Çünkü bir kadının güzelliğinin ve özgüvenin sırrı giydiği kıyafetlerin içinde kendini mutlu ve rahat hissetmesidir.

Renklerden, farklı doku ve temaları bir araya getirmekten hoşlanan eğlenceli bir kişiliğiniz varsa siyah veya gri bir elbise size göre olmayabilir. Daha renkli tarza yönelebilirsiniz. Kısacası stil diğer insanların sizin kişiliğinizi görebileceği ve tasvir edebileceğini sağlayan, artık imzanız haline gelmiş olan görünümünüzdür.

İsterseniz 70’lerden kalan elbiselerinizi giyin isterseniz annenizin broşunu takın. Ama önemli olan kendinizi yansıtmanızdır. Unutmayın stiliniz kimliğinizdir!

PAYLAŞ
Reklamcılığa ve iletişime aşık biri denebilir. Okulunu bitirdiği günden itibaren reklam ajansları sayesinde çeşitli projelerde yer almış ve içerik üretmiştir. GaRaJ.org ile başlayan reklam serüvenine şu an dijital ajans çalışanı olarak devam ediyor. Medya Planlama ve Sosyal Medya projelerinde yer alıyor. Son zamanlarda blogger damarı tutmuş ve hiç bitmeyecekmiş gibi duruyor.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK