Stil Sahibi Beyler İçin En Trend Aksesuar: Ayakkabılar

Stil Sahibi Beyler İçin En Trend Aksesuar: Ayakkabılar

Sezonun kendini yenilemesi ile birlikte trend listesi de sürekli değişime uğruyor. Trendlerin arasından dikkat çekenler arasında, bu sezon ayakkabı modelleri de yer alıyor. Ayakkabı modelleri her daim trend olmayı hedeflenerek sezonda yerini alıyor ve ayakkabı tutkunlarının göz hapsine girmeye aday görünüyor.

Yaz sezonunun erkek ayakkabı modelleri ise yenilikçi bir hareket içerisinde. Yeni nesil erkekler, stil sahibi olarak anılmaktan büyük keyif duyuyor ve trendlere dair her takibini, her alışverişini bu yönde ilerletiyor. Ayakkabı tasarımcıları bu noktada devreye giriyor ve stil sahibi şehir adamının imdadına her tarzı bir arada bulunduran koleksiyonları ve farklı çizgisi ile yetişiyor. Trendlerin her çizgisine ayakkabı modellerinde rastlanan erkek ayakkabı modelleri ile cool bir imaj yaratmak artık çok daha kolay.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Klasik Ayakkabı Modelleri

Klasik ayakkabılar, özel davet ve toplantıların ya da şık bir gecenin altına, klasik tarzda yarattığı ayakkabı modelleri ile imzasını atıyor. Klasik tarzda sınıflandırılan köseli ayakkabılar, her yaştan erkeğin tercihlerine hitap ederken modanın dikkat çeken detaylarından da uzaklaşmadan ilerliyor. Klasik ayakkabı modellerindeki genişleyen yelpaze sayesinde seçimleriniz ile stilinizi ortaya koymak artık çok daha kolay.

nevzat onay-klasik kösele ayakkabı-bağcıklı-siyah-vitringez nevzat onay-klasik kösele ayakkabı-bağcıksız-açık kahve-vitringez
nevzat onay-klasik kösele ayakkabı-bağcıksız-kahverengi-vitringez nevzat onay-klasik kösele ayakkabı-vitringez

Günlük Ayakkabı Modelleri

Klasik tarza sahip olan erkeklerin dışında genellikle günlük hayatta kullanılan, stili tamamlamaya odaklı olan beyler de sezonda unutulmuyor. Nevzat Onay’ın ayakkabı modelleri arasında yer alan günlük ayakkabı modelleri bu sezon oldukça renkli ve yenilikçi. Çağın moda trendlerine ayak uydurmak isteyen erkekler sokak stilini tamamlarken Nevzat Onay ile bunu fazlasıyla başarıyor. Trend olmak ve değişime ayak uydurmak, minimal çizgileri yakından takip etmek ve rahatlıktan vazgeçmeden nasıl stil sahibi olunacağını göstermek Nevzat Onay beyleri için artık çok daha kolay.

nevzat onay-günlük ayakkabı-bağcıklı-kahverengi-vitringez nevzat onay-günlük ayakkabı-bağcıksız-kahverengi-vitringez
nevzat onay-günlük ayakkabı-bağcıksız-lacivert-vitringez nevzat onay-günlük ayakkabı-bağcıklı-siyah-vitringez

Kısacası sezonun tüm moda ve trend erkek ayakkabı modelleri, Nevzat Onay ile fazlasıyla dikkat çekici.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK