Stil Sahibi Kadınlar Yılbaşında Ne İster?

Stil Sahibi Kadınlar Yılbaşında Ne İster?

Karakterini ve yaşam felsefesini tercihlerine yansıtan stil sahibi kadınlar için yılbaşında hediye seçimi, gözünüzde büyüyen, zor bir durum haline gelmiş olabilir. Aslında, bu durum hiç de göründüğü kadar zor değil. Stil sahibi bir kadına yılbaşında doğru hediyeyi bulabilmek için günlük hayatındaki tercihlerine, kıyafet, aksesuar, parfüm gibi seçimlerine dikkat edebilirsiniz. Bu ipuçlarından yola çıkarak, onu yansıtan, karakteri ile uyumlu, çanta, cüzdan, küpe gibi basit ama etkili olan ve stil sahibi bir kadının beğenebileceği yeni yıl hediyeleri alarak, onu şaşırtabilirsiniz.

Ünlü bir modacının dediği “Moda gelip geçicidir, kalıcı olan stildir” sözünden yola çıkarak belirtmek isteriz ki, almayı planladığınız hediyenin illa trend, moda bir parça olması gerekmiyor. Önemli olan, yeni yıl hediyeniz stil sahibi bir kadını mutlu ediyor ve şaşırtıyor ise, başarmışsınız demektir. Elbette bu başarının size bir faydası daha dokunabilir ki, o da stil sahibi kadına verdiğiniz değer ve ehemmiyettir. Haliyle bu durum, tarz sahibi bir kadının gözünden kaçmayacaktır. Stil sahibi kadınların beğenebileceği farklı hediye alternatifleri arıyorsanız aşağıda yer alan yeni yıl hediyesi önerilerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Mevsu Bahis Giyim Kuşam ise…

Stil sahibi kadınlar, tepeden tırnağa giyimlerine dikkat ediyorlar ve özen gösteriyorlar. Payet detayları olan bir sweatshirt ya da taban kısmına kadar tarz görüne bir bot, stil sahibi bir kadına alınabilecek ideal hediyeler arasında yer alabilir.  Eğer risk almak istemeyip, moda bir parça hediye etmeyi düşünüyorsanız, bu yılın yükselen trendleri arasında gömlek elbise modelleri ve püskül detayları yer alıyor.

militer-detayli-ceket_pendula-yesil_1_buyuk divarese
gap
beymen_c
incetopuk vero-moda
bambiçanta NBT-MAYA-DRESS_3085_1

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bir Kadının Olmazsa Olmazı: Bütünlüğü Tamamlayan Aksesuarlar

Özellikle, stil sahibi kadınların en çok dikkat ettiği ve zaman harcadığı ayrıntılar arasında, aksesuar seçimleri yer alıyor. Saat, takı, eldiven gibi aksesuar tercihleri, kombinleri sıradanlıktan uzaklaştıran ve kişiselleştiren parçalar olarak gösteriliyor. Son dokunuşlar olarak da nitelendirilen aksesuarlar arasından yeni yıl hediyesi tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz.

kolsaati oxxo-eldiven kolye bileklik

 

Keyfine ve Eğlencesine Düşkün Kadınlara Özel Hediye Alternatifleri

Dans, sinema gibi sosyal ve kültürel zevkler hediye seçimi aşamasında harika birer ipucu olarak karşımıza çıkıyor. Evde sinema keyfini seven kadınlar için pratik mısır patlatma makinesinden, kahve makinesine kadar birçok yılbaşı hediyesi alternatifi mevcut. Dans ve yoga tutkunu olan kadınlar için ise onları mutlu edebilecek keyifli hediyeler bulabilirsiniz.

120140004-1-arzum_ar_258_patcorn_misir_patlatma_makinesi 125087860-1-aral_just_dance_2016_ps4_oyun bdf2753e-761a-4ff6-a3d7-2958bb1f836c 120130180-1-arcelik_k3200_lal_telve_kahve_makinasi_kirmizi

Yeni yıl hediye alışverişlerinizi BKM Express üye işlerinden gerçekleştirerek, kampanyalardan ve özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Üstelik, ilk kez BKM Express ile alışveriş yapanlara özel 30 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL iade fırsatını yakalayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK