Stil Sahibi Kadınların Gardırobu Nasıl Olmalı?

Stil Sahibi Kadınların Gardırobu Nasıl Olmalı?

STİL SAHİBİ KADINLARIN GARDIROBU NASIL OLMALI?

Eğer bir stiliniz yoksa ne yaparsanız yapın giydiğiniz kıyafetler üzerinizde sönük kalacaktır. Kendinize yakıştırmadığınız için ya da önceden kullanmadığınız bir kıyafeti sadece moda diye giydiğiniz için üzerinizde tuhaf duracaktır. Bu durumlarda “Buse olsa giyerdi. Ama bu benim tarzım değil ki.” diyebilirsiniz. Hatta kendinizi başkasını stilini taklit ediyormuş gibi de hissedebilirsiniz. Haksız da sayılmazsınız hani. O zaman kendi stilinizi oluşturmaya ve gardırobunuzu yeniden düzenlemeye var mısınız?

Peki stil sahibi kadın gardırobunda hep aynı tarz kıyafetler mi var?

Tarz olarak neredeyse aynı, evet. Çünkü stil sahibi bir kadını görünce bunu sadece o kişinin giyeceğini bilirsiniz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

VG-stil-kiyafet STİL SAHİBİ KADINLARIN GARDROBU NASIL OLMALI?

Stil sahibi olmak isteyenler ne yapmalı?

“Benim Buse’den neyim eksik” diyenler, stil sahibi bir kadın olmak istiyorsanız öncelikle gardırobunuzu bir düzene sokmayı unutmayın. Gardırobunuzda her telden kıyafetleri bulundurmamaya özen gösterin. Bohem, rock, hippi, şık, klasik, spor… Bu giyim tarzların hepsi tek başına güzel ama beraber kullanıldığında stilden bahsetmemiz pek mümkün değil.

O zaman ne yapalım?

Sadece stilinize uygun kıyafetler alın. Bu sayede giydiğiniz kıyafetlerin üzerinize yakışmaması ya da kombine olmaması gibi bir durumla karşı karşıya kalma ihtimaliniz en aza iner.

VG-stil-kadin-giyim STİL SAHİBİ KADINLARIN GARDROBU NASIL OLMALI?

Stilimizi neye göre belirleyelim?

Stilinizi belirlerken yaşınıza, kilonuza, işinize uygun bir tarz belirlemeniz çok daha iyi olacaktır. Zira size yakışmayan bir kıyafetin başkaları tarafından olumsuz bir şekilde eleştirilmesi hoşunuza gitmeyecektir.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK