Stiliyle Öne Çıkan Şehirli Kadın ve Erkeklere Özel Koleksiyonlar

Stiliyle Öne Çıkan Şehirli Kadın ve Erkeklere Özel Koleksiyonlar

2015-2016 sonbahar-kış trendleri imaj algısını sil baştan yaratmaya hazırlanıyor. Stil sahibi kadın ve erkeğin tarz yansıması sokakları süslerken, çeşitlilik ve ortak noktada buluşma arzusu sezonda hayat bulmaya hazırlanıyor. Trendler, şehirli kadın ve erkekler için bu sezon fazlası ile can alıcı ve dikkat çekici.

Şehirli kadınlara özel: House of Camellia

Ofis şıklığının ve sokağın casual ruhunun size hitap ettiğini düşünüyorsanız şanslı kişiler arasındasınız demektir; House Of Camellia ile sezonun en favori parçaları elinizin altında. Sonbahar-kış modasının  yükselen trendleri arasında yer alan uzun ve oversized kabanlar, maskülen kadın ruhunu besleyen kruvaze ceketler, düz taban casual ayakkabılar, deriden yapılmış kalem etekler ve ceketler, sigaret formdaki pantolonlar, taba ve bordo tonlarının hakimiyetindeki stiletto ve botlar bu sezon House Of Camellia koleksiyonlarını tercih eden şehir kadınının dikkatini çekiyor.

Şıklığı ve rahatlığı bir arada isteyen profesyonel kadınlar tüm kurtarıcı parçalarını, yüksek kaliteli kumaş ve materyallerden üretilen House of Camellia koleksiyonunda bulacak.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

boyner-house of camellia-palto-vitringez boyner-house of camellia-elbise-vitringez boyner-house of camellia-gömlek-vitringez
boyner-house of camellia-casual-ayakkabı-vitringez boyner-house of camellia-etek-vitringez boyner-house of camellia-topuklu-ayakkabı-vitringez

Rahatlığına önem veren şehirli erkeklere: North of Navy

Hafta sonunu ve tatili doyasıya yaşayan, yaşamın tadını çıkartmak için her fırsatı değerlendirerek, her nerede olursa olsun rahatlığından taviz vermeyenler ise North Of Navy’de bir araya geliyor. Sezonun spor şıklığını en iyi anlatan parçalarından, erkek modasının yükselen trendi oduncu gömlekler, desenli kazaklar ve şişme yelekler; farkını her ne olursa olsun ortaya koymak isteyen beyler için ceketler, erkek modasının yaz-kış fark etmeksizin her daim trend olan parçalarından olan renkli t-shirtler, sportif ve şık giyimi ile fark yaratmak isteyen beyleri cesaretlendirmeye fazlası ile yetiyor.

boyner-nort of navy-gömlek-vitringez boyner-north of navy-ceket-vitringez boyner-nort of navy-kazak-vitringez
boyner-north of navy-yelek-vitringez boyner-nort of navy-pantolon-vitringez boyner-north of navy-t-shirt-vitringez

House of Camellia ve North of Navy koleksiyonları; şehir yaşamının karmaşası içerisinde, stili ile adından söz ettirmek isteyenlerle Boyner, YKM mağazaları ve boyner.com.tr’de buluşuyor. House of Camellia ve North of Navy koleksiyonlarında sonbahar-kış trendlerinin favori parçalarına ve çok daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız Boyner’i ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK