Sultanlara Layık Düğün İsteyenler İçin En İyi Mekanlar

Sultanlara Layık Düğün İsteyenler İçin En İyi Mekanlar

Düğününüzde kendinizi birer kral ve kraliçe gibi hissetmek istiyorsanız size düğününüzü gerçekleştirmek için birkaç tarihi mekan önerimiz var.

Sepetçiler Kasrı

Sarayburnu’nda bulunan kasır bir kıyı köşküdür. Eşsiz boğaz manzarasına sahip olan kasır, çiftlere açık havada düğün seçeneği sunuyor. Açık havada yemekli düzende 1200, kokteyl düzeninde 1500 kişilik kapasitesi var. Mekanda alkol servisi yapılmıyor. Sepetçiler Kasrı, alkolsüz düğün yapacak çiftlerin listesinde ilk sırada yer alabilir.

Sepetçiler Kasrı

Adile Sultan Sarayı

İstanbul’un en ünlü organizasyon mekanlarından biri olan saray, muhteşem boğaz manzarasına sahip. Bu muhteşem manzaralı bahçesinde dillere destan bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Bahçesinin dışında altın varak işlemelere sahip, tarihi dokuyu taşıyan görkemli salonunda da düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. Sarayın bahçesinin kapasitesi 1000 kişi, salonu ise 500 kişi ağırlayabiliyor. Sarayda düğün yapmak isteyen çiftler için harika bir mekan.

gül sultan yalısı 2

Gül Sultan Yalısı

Beylerbeyi’nde iki köprü arasında denize sıfır konumunda bulunan Gül Sultan Yalısı, muhteşem boğaz manzarasına sahip tarihi bir mekan. Yalının bahçesi 350 kişilik, salonu ise 90 kişilik. Anadolu yakasının çok fazla bilinmeyen mekanlarından biri olan yalı, güzel bir düğün organizasyonu isteyen çiftler için tam bir hazine.

gül sultan yalısı 1 adile sultan yalısı
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK