Tadı Damakta Kalan Sağlıklı Doğum Günü Hediyeleri

Tadı Damakta Kalan Sağlıklı Doğum Günü Hediyeleri

Sevdiklerinize doğum günü gibi özel günlerde gönderebileceğiniz meyve sepeti çeşitleri şık, enfes ve sağlıklı yapıları ile fark yaratan hediyeler arasında yer alıyor. Yeşil elma, ananas, çilek gibi taptaze meyvelerin birleşiminden meydana gelen farklı meyve sepeti alternatiflerini bulmak mümkün. Farklı ve yaratıcı sunumları ile de göz dolduran meyve sepetleri enfes ve sağlıklı bir hediye ile olumlu temennilerini iletmek isteyenlerin ilk tercihi olarak karşımıza çıkıyor.

Mevsim meyveleri arasından seçilerek titizlikle hazırlanan meyve sepeti leziz tadı ve şık görüntüsünün yanı sıra oldukça sağlıklı ve düşük kalorili oluşu ile de dikkat çekiyor. Doğum günü, yıldönümü gibi özel gün tebriklerinin yanında, yeni bebek kutlamaları için de  özellikle meyve sepetleri tercih ediliyor. Enfeksiyon taşıma risklerinden ötürü hastane odalarına çiçek kabul edilemiyor. Ancak meyve sepetleri hem hijyenik koşullarda hazırlandığı, hem de sağlıklı olduğu için hastane odalarına rahatlıkla girebiliyor.

Sağlıklı ve Doğal Meyve Sepeti Alternatifleri

Muz, çilek, kivi, üzüm, portakal gibi mevsim meyveleri kullanılarak hazırlanan meyve sepetleri günlük olarak hazırlanıyor. Kutlama ve tebrikler için ideal olan meyve sepetleri hem görüntüleri, hem de lezzetleri ile göz dolduruyor. Aynı zamanda doğal ve oldukça sağlıklı olan meyve sepetlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

cilek-kokusu-663 miss-426 fresho-348
tazelen-212 bi-sepet-meyve-424 yaz-ruyam-346

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Tatlı mı Tatlı: Çikolatalı Meyve Sepetleri

Çikolata ve meyvenin buluşmasına kim hayır diyebilir ki? Taptaze meyvelerin çikolata ile buluşması neticesinde şölen havasına bürünen meyve sepetleri her yaştan herkesin damak tadına uygun. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişilerin doğum günü anılarında tatlı bir yer almak istiyorsanız, çikolatalı meyve sepetlerini tercih edebilirsiniz.

enfeso-308 bi-kutu-dus-248 cilek-hazzi-306
sarmalim-434 meyvemo-316 meymix-315


Kucak Dolusu Lezzet: Karışık Lezzet Sepetleri

Klasik hale gelen pastalı kutlamalar yerine tercih edebileceğiniz karışık lezzet sepetleri ile sevdiklerinizin doğum gününe farklı bir tat katabilirsiniz. Karışık lezzet sepetlerinin sağlıklı ve lezzetli yapılarına ek olarak, cıvıl cıvıl görüntüleri de sevdiklerinizi mutlu edecek türden.

nice-yillar-321 mor-sepetim-puzzle-cikolata-701 partimo-323
yakamoz-432 tatlimix-260 meykek-176

En taze lezzetlere sahip olan meyve sepetlerini, en tatlı doğum günü hediyeleri ile çok daha fazlasını haftanın 7 günü üretim ve teslimat yapan ilk ve tek firma olan Tatlimo.com üzerinde bulabilir, kolaylıkla sipariş vererek, sevdiğiniz kişileri mutlu edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK