Erkeklere Söylüyorum “Arkadaşım” Sen Anla: Takım Elbise Giy!

Erkeklere Söylüyorum “Arkadaşım” Sen Anla: Takım Elbise Giy!

ERKEKLERE SÖYLÜYORUM “ARKADAŞIM” SEN ANLA: TAKIM ELBİSE GİY!

Erkek giyimine bir haller oldu! Ayakkabının içine beyaz çorap, çorabı gösteren kısa pantolon, pantolonun üzerine de rengarenk ceket giyiyorlar. Genel olarak bu tarz kıyafetler giymeleri değil de, aslında ofiste giymeleri biraz tuhaf oluyor. Ben diyorum ki, siz en iyisi hepimizin bildiği bir takım elbise giyerek işe başlayın. Sonra kendi modanızı mı yaratıyorsunuz, yoksa moda zannedip evdeki kıyafetleri rastgele giyiyor musunuz orasını bilmem. Çünkü iş dünyası stilinizle tanışmak için henüz hazır olmayabiliyor.

Öncelikle ünlü modacıların erkek koleksiyonu İlkbahar-Yaz kreasyonlarında gördüğünüz her şeyi giymek zorunda olmadığınızı belirtmek isterim. Özellikle ofis çalışanıysanız kreasyon denemesini sadece evde yapsanız yeri. Sizi bilmem ama bizim patronun “Ne giymiş yine bu?” bakışı beni deli ediyor çünkü.

Ofis stili için takım elbise modelleri

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

5373727014b5c-tile ERKEKLERE SÖYLÜYORUM “ARKADAŞIM” SEN ANLA: TAKIM  ELBİSE GİY!

Gelelim bu dediklerimden hiç birini anlamayan “arkadaş” meselesine. Dünya üzerinde takım elbise giymesini istediğim tek isim o. Keşke bir sabah ofise gelirken o arkadaşı takım elbise giymiş halde bulsam ve yüzümde güller açarak kocaman bir “Günaydın” desem. Bir insan her gün aynı kıyafeti giyebilir mi? İnanılır gibi değil. Bu da bende her gün birbirinin aynısıymış hissi yaratıyor. Sanki bir hafta boyunca sürekli pazartesiymiş gibi.

Ben açıkçası onun aynı marka pantolon ve gömlekten on, on beş tane satın aldığını ve dolabında başka bir şeyin olmadığını düşünüyorum artık. Üniversiteden yeni mezun olduğu için üzerinde hala “Okuyom ben yaaa” havası da var tabi.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

53684bdcdef10-tile ERKEKLERE SÖYLÜYORUM “ARKADAŞIM” SEN ANLA: TAKIM  ELBİSE GİY!

Hem takım elbise bir erkeği olduğundan daha yakışıklı göstermiyor mu? Yoksa bana mı öyle geliyor? Erkeklere söylüyorum ama Burak sen anlasan çok iyi olur: İstediğiniz gibi giyinin ama kenarda köşede mutlaka bir takım elbiseniz olsun. Sadece iş hayatı için değil, belki de bir gün masanızda bir yemeğe ya da özel bir davete katılmak için bir davetiye bulabilirsiniz. Belli mi olur?

PAYLAŞ
Annemin topuklu ayakkabılarını giymeye başladığımdan beri modayla ilgileniyorum. Straplez badilerimden etek yapıyor ve bir kıyafeti en az üç farklı şekilde kullanabiliyorum. Issız adaya düşsem muhtemelen yanıma en sevdiğim 3 ayakkabımı alırım.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK