Taktığınız Kolye ile Kişilik Analizi

Taktığınız Kolye ile Kişilik Analizi

TAKTIĞINIZ KOLYE KİŞİLİĞİNİZ HAKKINDA NELER SÖYLÜYOR?

Gün içerisinde pek çok insanla karşılaşıyoruz. İş ve eğitim yaşamı gibi çeşitli alanlarda her gün başka insanlar görüyoruz. Ancak, onlarla kurduğumuz ilişki içerisinde, haklarında çok az bilgiye sahip olabiliyoruz. Her insanın, günlük hayatında diğer insanlardan sakladığı yanları olabiliyor. Dolayısıyla, bunu pek çok insanda göremeyebiliyoruz.

Peki, taktığınız bir kolye ile kişiliğiniz hakkında karşınızdaki insanlara fikir verebileceğinizi biliyor muydunuz? Bu her ne kadar biraz iddialı bir çıkış olsa da kombinlerinizde kullanmaktan keyif aldığınız ve boynunuzun zarafetini ortaya çıkaran farklı kolye modelleri ile kişiliğiniz hakkında karşınızdaki kişilere bazı bilgiler fısıldayabilirsiniz. Böylece insanlar size karşı yaklaşımlarını belirlerken daha nazik, daha duyarlı, daha ciddi ya da daha mesafeli olabilirler. Kolye ile kişilik analizi yapabilmek, karşılıklı ilişkileri daha pragmatik bir hale getirmeye yardımcıdır.

Dilerseniz, sizi en iyi ifade edebilecek kolyeyi bulalım ve bundan sonra herkes ayağını denk alsın…

Kolye ile kişilik analizi yapmak çok kolay!

Duyarlı ve sadakate önem veren kadınlar için

Günümüzde doğayı korumak adına yapılan pek çok etkinlik ve organizasyon düzenleniyor. Artık insanlar, doğanın ne kadar önemli olduğu bilincine vardı. Yeşili, hayvanları, suyu, havayı, kısacası bizi biz yapan tüm bu öğelerin doğaya ait olduğunu, sahip çıkmazsak bunun bizim sağlığımız için de tehlike arz edeceğini hepimiz daha net bir şekilde öğrenmiş olduk.

TAKTIĞINIZ KOLYE KİŞİLİĞİNİZ HAKKINDA NELER SÖYLÜYOR?
Yaprak Kolye
TAKTIĞINIZ KOLYE KİŞİLİĞİNİZ HAKKINDA NELER SÖYLÜYOR?
Sonsuzluk Kolye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer siz de doğaya karşı duyarlı ve sadık kadınlardan biriyseniz, bunun izlerini farklı aksesuar modellerinde olduğu gibi kolyenizde de taşımaktan keyif alıyorsunuz. İçinize sığdıramadığınız bu doğa sevgisini, kombinlerinizdeki detaylarda da kullanmaya özen gösteriyorsunuz. Karşınıza çıkan kişilerin de bu konuda duyarlı insanlar olmasını bekliyorsunuz. Dolayısıyla kimse sizin yanınızda doğaya zarar verecek projelerden bahsetmemeli, hattabunu aklından bile geçirmemeli. Ayrıca, sevgi duyduğunuz her şeye karşı sonsuz bağlılığınızı da sorgulamamalarında fayda var.

Geleneksel çizgiler ve inançlar

Kolye tasarımlarında geleneksel çizgiler ve inançlara yönelik simgelerin kullanıldığı tasarımları tercih ediyorsanız, siz geleneklerine bağlı ve inancı kuvvetli kadınlardan birisiniz. Nazar, kader, şans, sizin hayatınıza yön veren unsurlar. Bu nedenle, yaşadığınız aşkın büyüklüğünden, doğacak bebeğinizden, yeni aldığınız evinizden, değil sosyal medyada, çevrenizde bile nazar olacak diye söz etmekten kaçınıyorsunuz.

TAKTIĞINIZ KOLYE KİŞİLİĞİNİZ HAKKINDA NELER SÖYLÜYOR?
Kalpli Nazar Kolye
TAKTIĞINIZ KOLYE KİŞİLİĞİNİZ HAKKINDA NELER SÖYLÜYOR?
Fatma Eli Kolye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huzura ve sevgiye belki de günümüzdeki pek çok insandan daha fazla önem veriyor, bunların kesinlikle parayla ölçülemeyeceğini çok iyi biliyorsunuz. Dolayısıyla, tüm bu düşünce ve inançlarınızı gün boyu bir tılsım gibi boynunuzda taşımak size güven veriyor. Sizinle karşılaşan kişiler de elbette maneviyata önem veren kişiler olmalı.

Renkli ve farklı tasarımlar

Kolye seçimlerinde farklı tasarımları tercih etmeniz, sizin de aynı şekilde farklı bir kişilik olduğunuzu gösteriyor. Özellikle herkesin cesaret edemediği tasarımlar kullanıyorsanız, yaratıcı yönünüzü de öne çıkarıyor, sanatçı bir kimliğiniz olduğu izlenimi vermiş oluyorsunuz.

Örneğin, dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid’in hem kullanmaktan keyif aldığı, hem de kendi tasarladığı aksesuar tasarımlarında da bu cesur çizgileri görebilir ve kolye ile kişilik analizi yaparak Hadid hakkında net fikirlere sahip olabilirsiniz.. Mimari yapılarında da öne çıkan dekonstrüktivist (yapıların bütünlüğünün yer yer dağılması, parçalanması) anlayışın yansıması olan bu yasarımlarla benzerlikler gösteren tasarımları beğeniyor ve siz de Zaha Hadid gibi cüretkar parçalar seçiyorsanız, entelektüel düzeyi yüksek ve renkli bir kişilik olduğunuz bir gerçek.

TAKTIĞINIZ KOLYE KİŞİLİĞİNİZ HAKKINDA NELER SÖYLÜYOR?
Geometrik Uçlu Kolye
TAKTIĞINIZ KOLYE KİŞİLİĞİNİZ HAKKINDA NELER SÖYLÜYOR?
Halka Kolye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de günlük hayatta karşılaştığınız kişiler hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, aksesuarlarına, özellikle kolyelerine dikkatlice bakın. Kolye ile kişilik analizi bakalım size neler fısıldayacak…

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK