Tasarım Ürünlerle Kendinizi Şımartın

Tasarım Ürünlerle Kendinizi Şımartın

TÜRKİYE’YE ÖZGÜ TASARIMLARLA NEREYE GİTSENİZ EVİNİZDESİNİZ

Tasarım yapabilmek zor iş. Hele ki hayatı tasarlamak, yani gündelik hayata uyumlu objeler için, daha keyifli tasarımlar ortaya çıkarmak çok daha zor. Ancak, doğru yapılabildiğinde, tasarımlar hayatı daha eğlenceli ve pozitif hale getirebiliyor. Ayrıca, gündelik hayatta sık sık kullandığımız, ancak yeniden tasarlanan bu eşyalar, çok daha kullanışlı ve pratik hale gelerek, hayatı da kolaylaştırıyor. Hele ki bu tasarımlar, bir de Türkiye’ye özgüyse, nereye giderseniz gidin, nerede kullanırsanız kullanın sizi evinizdeymiş gibi hissettirebiliyor. Enerjinizi yüksek tutmanızı sağlayan, uzakları yakınlaştıran Türkiye’ye özgü tasarımlar, bu sayede kullanımı da daha keyifli hale getirerek, motivasyonu yükseltiyor.

Peki, mutluluğu ve bu pozitif enerjiyi daha fazla kişiye yayabilmek için bu tasarımlara nerelerden ulaşılabilir? Hem keyifli hem de kullanışlı bir şekilde Türkiye’ye özgü tasarlanmış ürünler, her markanın sağlayabileceği özelliklerde ürünler değil elbette. Bu konuda, farklı tasarımları günlük hayata başarılı bir şekilde uyarlayan Bigg Shop mağazasına göz atabilirsiniz. Bigg Shop, geniş ürün yelpazesinde uygun fiyatlı ürünler bulundurarak, her bütçeye hitap ediyor. Farklı ve başarılı tasarımcıların ürünlerini bulabileceğiniz mağazada, tasarımcılara dair bilgiler alabilir, ortaya çıkardıkları ürünlerle ilgili detaylara da ulaşabilirsiniz.

Neden Tasarım Ürünler

Peki, hayata uyarlanan sanat eserleri olarak ifade edebileceğimiz bu tasarımları hangi alanlarda kullanabilirsiniz? İşte sizlere hem hediyelik eşya, hem de kendi hayatınıza keyif katabilecek detaylar olarak değerlendirebileceğiniz o tasarımlar için birkaç öneri…

“Gün olur alır başımı giderim”

Hazır sanattan söz etmişken, zamansız ve unutulmaz şair Orhan Veli Kanık’ın “Gün Olur” şiirini anımsayalım ve alıp başınızı giderken, muhteşem tasarımlara sahip bavul modellerinden birini kullanabileceğinizi hatırlatalım istedik. Arabayla giderken arabalı bavul, Galata’ya giderken Galatalı bavul seçme lüksünüz bile var. Ayrıca, tüm o düz ve koyu renklerdeki sıradan bavulları unutup, daha renkli ve keyifli yolculuklar geçirebileceğiniz alternatifleri değerlendirmenizde de fayda var. Herkesin bavulu birbiriyle karışırken, siz rengarenk, farklı tasarımıyla çekin alın bavulunuzu bavul bandından ve yeni bir maceraya atılın.

TÜRKİYE’YE ÖZGÜ TASARIMLARLA NEREYE GİTSENİZ EVİNİZDESİNİZ
Otomobil Valiz
TÜRKİYE’YE ÖZGÜ TASARIMLARLA NEREYE GİTSENİZ EVİNİZDESİNİZ
Galata Valiz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 İyi bir yemek ve şık bir aydınlatma

Siz de motivasyonu yemekte bulanlardansanız, yemek yapmak sizin için bir hobi hatta bir tutkuysa, bu mutfak eşyalarınıza olduğu kadar, kullandığınız diğer detaylara da yeterince önem veriyorsunuz anlamına geliyor. Örneğin, renk renk ve yaratıcı tasarımlarla mutfak önlükleri kullananlardan mısınız? Tabii ki öylesiniz! Siz, kendi çevrenizde büyük bir aşçı olarak, aynen bunu ifade eden bir önlüğü de hak ediyorsunuz. En azından sizin için ilginç hediyelikler bulmak adına yollara düşenlere, internetin altını üstüne getirenlere yardımımız olmuş olsun.

Peki ya aydınlatma? Hazırladığınız enfes sofranın üzerine, yemek odanıza, şöyle şık bir aydınlatma hoş olmaz mı? O kadar uğraştınız, damaklara olduğu kadar göze de hitap eden bir sofra hazırladınız. Aydınlatmanız da bir o kadar sıra dışı olmalı ki konsept tamamlansın. Sonra gelsin sohbetler, kahkahalar…

TÜRKİYE’YE ÖZGÜ TASARIMLARLA NEREYE GİTSENİZ EVİNİZDESİNİZ
Mutfak Önlüğü
TÜRKİYE’YE ÖZGÜ TASARIMLARLA NEREYE GİTSENİZ EVİNİZDESİNİZ
Sarkıt Lamba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşte, farklı tasarımların yüzleri nasıl güldürdüğüne, günlük hayatı nasıl daha yaşanılabilir hale getirdiğine dair birkaç örnek görmüş olduk. Hayatta pek çok farklı telaş, üzüntü, acı varken, onu daha da zorlaştırmak yerine siz de gülümsemeyi tercih edin. Etrafınıza da bu gülücükler için onları da teşvik edecek hediyeler verin. Hayattan keyif almak için, siz de sanat ve tasarımı seçin.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK