Tasarımlarıyla Cezbeden Göz Alıcı Aksesuar Modelleri

Tasarımlarıyla Cezbeden Göz Alıcı Aksesuar Modelleri

Her sezon kendini yenileyen ve gün geçtikçe hayatımızda daha önemli bir yere sahip olan moda dünyası, ilkbahar – yaz sezonu için de en yeni parçalarını görücüye çıkardı ve birbirinden iddialı modeller vitrinlerdeki yerini almaya başladı. Bu sezon ayakkabı ve giyim modellerinin yanı sıra dikkat çeken unsur, birbirinden göz alıcı aksesuar modelleri oldu. Aksesuarların bu kadar dikkat çekmesinin ve yaratılan kreasyonlarda göz önünde bulunmasının sebebi ise detaylarda gizli.

Yeni sezon aksesuar modellerinin detaylarını incelediğimizde, klas bir çizginin şıklığı ve rahatlığı bir arada yakaladığını ve böylelikle öne çıkan aksesuarın kombinin tamamlayıcısı değil, tam olarak ana parçası olduğunu görüyoruz. Bu durum da, yaratılan kombinlerde aksesuarları daha fazla ön plana çıkarıyor ve şıklık, kullanılan aksesuar üzerinden varlığını kanıtlıyor.

Eğer siz de şıklığınızı kullandığınız aksesuarlarla yaratmak ve her bir aksesuar ile kendi kimliğinizi ortaya koymak isterseniz, sizlere sunduğumuz aksesuar modelleri en büyük destekçiniz olacak.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Cezbedici tasarımlara sahip aksesuar modelleri;

Sırt Çantası

Genellikle okul çantası ya da seyahat çantası olarak kullanılan sırt çantaları, yeni sezonda bu kullanım alanının dışına çıkarak daha günlük bir forma kavuştu ve kadın erkek demeden herkesin sırtındaki yerini aldı. Ofis, alışveriş, okul, seyahat demeden gittiğiniz her yere uyum sağlayacak olan bu çantalar, hem çok şık hem çok rahat hem de çok cool!

Shopigo - Smiley Sırt Çantası - VitringezBogan Sırt Çantası - Shopigo & Vitringez

Shopigo - Peace By Sırt Çantası - VitringezShopigo - Eastpak Mavi Sırt Çantası - Vitringez

 

 

 

 

 

 

Leopar Desenli Güneş Gözlüğü

Leoper deseninin ne kadar iddialı olduğunu herkes bilir ama herkes bu iddialı deseni kullanmaya cesaret edemez. Peki siz bu iddiayı stilinizin bir köşesinde yansıtmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, yeni sezon aksesuar trendleri arasında öne çıkan leopar desenli güneş gözlüğü modellerine göz atmayı unutmayın!

Shopigo - Komono Angel Güneş Gözlüğü - Vitringez Shopigo - Komono Bennet Güneş Gözlüğü - Vitringez Shopigo - Komono Dreyfus Güneş Gözlüğü - Vitringez Shopigo - Komono Vivien Güneş Gözlüğü - VitringezBroş

Anneannelerimizin en sevdiği takılarından olan broşlar, yeni sezonda modernleşmiş haliyle vitrinlerdeki yerini aldı ve aksesuar dünyasına bomba gibi düştü. Gün içerisinde kombininiz ne olursa olsun, gömleğiniz ya da ceketinizin yakasına, tişörtünüze ve elbisenizin bir köşesine broş takmayı unutmayın!

1005891-1 1007487 1007490 1007731

Moda dünyasının en iddialı markalarını ve en şık tasarımlarını sizlerle buluşturan shopigo.com‘un diğer modellerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK