“Taşıma Aksesuarları Olmayan Yıllardı Yavrum…”

“Taşıma Aksesuarları Olmayan Yıllardı Yavrum…”

“TAŞIMA AKSESUARLARI OLMAYAN YILLARDI YAVRUM…”

Çocuklar her anne baba için, dünyanın en kıymetlisi, yaşama sevinci. Özellikle de anneler için çocukları her şeyden önemli. Teknolojinin bu kadar ilerlemediği dönemlerde, zor şartlarda bizi büyüterek bugünlere getiren annelerimiz… Birçoğumuzu ayaklarında salladılar, kucağında gezdirdiler; kadıncağızların kolları koptu bizi gezdirmekten. Şimdi olduğu gibi çeşit çeşit taşıma aksesuarları bulmak ne mümkün? “Değil taşıma aksesuarları, hazır bez bile yoktu ki, bezleri yıkayıp tekrar kullanırdık” benzeri sözleri muhtemelen hepimiz duyduk.

Sonuç olarak, annelerimiz, canlarımız, elbette yaşadıkları zor şartların farkındalar. Ancak, eminiz ki her anne gibi hiç de pişman değiller. Bizleri koşullar ne olursa olsun hep sevdiler; hep sevecekler. Bugünün anneleri ve anne adayları olarak sizler de aynı duygularla çocuklarınızı büyüteceksiniz. Artık bebeklerinizi kollarınızda taşımak zorunda değilsiniz; taşıma aksesuarlarıyla bebeğinizle uzun yürüyüşlere çıkabilir, onu konforlu bir şekilde dışarıda da uyutabilirsiniz. İşte çocuğunuzu yetiştirirken işinizi kolaylaştıracak o aksesuarlar…

Taşıma Aksesuarları Modelleri:

Jennifer Lopez ve bebek arabaları

Güzelliğiyle, dünyada göz kamaştıran kadınlar arasındaki yerini kimseye kaptırmayan Jennifer Lopez’in What to Expect Before You’re Expecting (Dikkat Bebek Var) filmini izlemediyseniz, bir anne veya anne adayı olarak izlemenizi tavsiye edebiliriz. Birbirinden eğlenceli çiftlerin bebek bekledikleri süreci anlatan bu filmde, Jennifer Lopez yine çok güzel ve yine göz kamaştırıyor. Etiyopya’dan evlat edinerek çocuk sahibi olan bir anneyi canlandıran Jennifer Lopez’in bebeği için yaşadığı heyecan görülmeye değer. Ona pek çok eşya ve bebek arabası alan heyecanlı annenin, bebeğine kavuşma sürecinde, diğer bebek bekleyen çiftlerle zaman zaman yollarının kesişmesini keyifle izleyebilirsiniz.

Siz de bebeğini kucağına almak için heyecan duyan annelerden biri olarak, birbirinden renkli ve kullanışlı bebek arabaları modellerine bir göz atabilirsiniz. Bu arabalarla birlikte gerçekleştireceğiniz uzun yürüyüşler size de bebeğinize de iyi gelecek.

“TAŞIMA AKSESUARLARI OLMAYAN YILLARDI YAVRUM…”
3 Tekerlekli Puset

“TAŞIMA AKSESUARLARI OLMAYAN YILLARDI YAVRUM…”
Bebek Arabası – Kırmızı

 

Annelerin yerini tutmaz ama…

Elbette annelerimizin kucakları, en huzurlu, en güvenli, en mis kokan yer. Ancak, yeni anneler için onların yükünü hafifletecek, onlara biraz olsun dinlenme imkanı verecek anakucağı, bebeğin konforlu bir şekilde uyumasını sağlayarak, anneler için hareket alanı tanıyor.

Bebeklerin uyku düzenini bozmadan, gittikleri her yerde uyuyabilmesine imkan veren anakucağı, bebeğin ışıktan korunmasını, vücudunun uyku pozisyonuna uyum sağlamasını kolaylaştırarak, bebeklerin huzursuz olmadan uyumasına yardımcı oluyor. Renkleri de nasıl şeker! Bazılarının üzerinde oyuncakları bile var. Bebeğiniz, uyumadan önce oyuncaklarla oyalanabilir. Daha sonra yavaş yavaş güzel rüyalara dalabilir.

Bebeğinizi hem konforlu hem de canlı renkleriyle fark yaratan bebek arabası ve anakucağı modelleriyle gezmeye çıkarmak ve trendleri yakından takip eden bir anne olmak istiyorsanız aynı zamanda kullanışlı bakım çantaları alternatiflerine de bir göz gezdirin. Çocuğunuz büyürken, bu çantalar sizin yardımcınız olacak.

“TAŞIMA AKSESUARLARI OLMAYAN YILLARDI YAVRUM…”
Ana Kucağı – Kırmızı

“TAŞIMA AKSESUARLARI OLMAYAN YILLARDI YAVRUM…”
Ana Kucağı – Pembe
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK