Çocuk Taşıma Aksesuarları Aksesuar

Çocuk Taşıma Aksesuarları Aksesuar 5 farklı mağazada 56 ürün bulundu.
Marka
 • (3)
 • (3)
 • (12)
 • (3)
 • (2)
 • (1)
 • (8)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Moms Cotton
Ana Kucagı Kılıfı Funny Frogs 44,90 TL
Bebe Confort
Bebe Confort Milofix Havlu Kılıfı / Cool Grey 129,99 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi Pebble Havlu Kılıf Pink 150,00 TL
Moms Cotton
Ana Kucagı Kılıfı-Cars 44,90 TL
Ubeybi
Ubeybi Softtouch Kemer Kılıfı / Bej Puantiye - Bej Puantiye 19,99 TL
Moms Cotton
Mama Sandalyesi Kılıfı Gray Whale 44,90 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi AxissFix Oto Koltuğu Küçültücü 240,00 TL
Ubeybi
Ubeybi Ana Kucağı ve Puset Minderi Urban Pad 119,99 TL
Baby Jem
BabyJem Puset Sinekliği 14,40 TL
Ubeybi
Ubeybi Softtouch Kemer Kılıfı / Bej Puantiye - Pembe Puantiye 19,90 TL
Tomy
Tomy Işıklı ve Sesli Oto Aynası 112,01 TL
Baby Jem
BabyJem 3'lü Renkli Elbise Askısı 9,90 TL
Ubeybi
Ubeybi Universal Çantalı Çok Amaçlı Minder Seti 49,99 TL
Moms Cotton
Mama Sandalyesi Minderı Pink Paisley 49,90 TL
Brion
Brion Mira Araba Koltuğu Adaptörü 24,90 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi EasyBase Baza (Kemer Baza) 519,00 TL
Britax Romer
Britax-Römer Affinity Renk Paketi - Kahverengi 179,90 TL
Ubeybi
Ubeybi Renklimin Bebek Kafa Koruyucu Yastık 29,99 TL
Baby Jem
BabyJem Ana Kucağı Örtüsü 36,60 TL
Ubeybi
Ubeybi Emniyet Kemer Koruyucu 19,99 TL
Primi Sogni Altaçma 83,95 TL
Quinny
Quinny Zapp Alt File 95,00 TL
Sevi Bebe
Sevi Bebe Puset Yağmurluğu 17,90 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi Cabriofix Pebble Sineklik 60,00 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi FamilyFix (İsoFix Baza) 985,00 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi Tobi Havlu Kılıf Blue 180,00 TL
Maxi Cosi
Rubi Gri Oto Koltuğu Kılıfı 179,00 TL
Moms Cotton
Mama Sandalyesi Kılıfı Melange 44,90 TL
Moms Cotton
Moms Cotton Winter Bebek Araba Minderi Space Odyssey 119,90 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi Rodi XR Havlu Kılıf Ecru 180,00 TL
Moms Cotton
Mama Sandalyesi Kılıfı Blue Whale 44,90 TL
Bugaboo
Bugaboo Cameleon 3 Kumaş Soft Pink 400,99 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi RodiFix Havlu Kılıf Cream 180,00 TL
Moms Cotton
Tek Kullanımlık Kare Mama Sandalyesı Tepsı Kılıfı 14,90 TL
Moje
Moje Puset Yağmurluğu 9,90 TL
Britax Romer
Britax-Römer Affinity Şase Bebek Arabası - Siyah Şase 1.695,00 TL
Tuc Tuc
Tuc Tuc Emniyet Kemer Koruyucusu, Life In The Air 59,90 TL
Minene
Minene Puset Minderi Mavi Çizgili 65,00 TL
Moms Cotton
Tek kullanımlık Oval Mama Sandalyesı Kılıfı 14,90 TL
Ubeybi
Ubeybi Renklimin Puset Minderi 59,99 TL
BabyBjörn
BabyBjörn Bebek Yatağı Cradle Cibinliği 365,00 TL
Moms Cotton
Ana Kucagı Kılıfı Jungle 44,90 TL
Quinny
Quinny Puset Şemsiyesi Rocking Black 118,00 TL
Moms Cotton
Mama Sandalyesi Kılıfı Cars 44,90 TL
İntex
İntex Pompa 29 cm 12,90 TL
Peg Perego
Peg Perego Aria Alt Sepet 41,00 TL
Britax Romer
Britax Römer B-Smart Bebek Arabası Yağmurluğu 118,00 TL
Quinny
Quinny Buzz Kış Lastiği 270,00 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi Cabriofix Pebble Yağmurluk 72,00 TL
Moms Cotton
Moms Cotton Winter Bebek Araba Minderi Angry Fishes 119,90 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi Rubi Havlu Kılıf Cool Grey 180,00 TL
Munchkin
Munchkin Bebek Arabası Taşıma Kancası 34,90 TL
Moje
Moje Taşıma Koltuğu Sinekliği 4,90 TL
Ubeybi
Ubeybi Softtouch Kemer Kılıfı / Bej Puantiye - Kırmızı Yıldız 19,99 TL
Sevi Bebe
Sevi Bebe Anakucağı Yağmurluğu 12,20 TL
Moje
Moje Anakucağı Kılıfı 25,90 TL

Bebek Taşıma Aksesuarlarının Fonksiyonunu Arttıran Ürünler

Çocuk taşıma aksesuarları denildiğinde akla, bebeğiniz doğduğu andan kendi başına rahatlıkla hareket etmeye başlayana kadar geçen dönemde kullanılan yardımcılar geliyor. Çocukların konforunu düşünerek tasarlanan bebek taşıma aksesuarları, bu dönemde anne babaların da en büyük yardımcılarından oluyor. Özellikle çocuklarla dışarı çıkmak, seyahat etmek, dolaşmak gibi durumlar söz konusu olduğunda sıklıkla kullanılan bebek taşıma aksesuarları, anne babaları büyük bir yükten kurtarıyor. Taşıma aksesuarları denildiğinde akla oto koltuğu, bebek arabası, portbebe, anakucağı, kanguru, hoppala yürüteç ve bebek bakım çantası modelleri geliyor. Taşıma aksesuarlarının fonksiyonlarını arttıran şemsiye, çanta, örtü, başlık, askı, bardaklık, lastik gibi pek çok ürün ise kullandığınız taşıma aksesuarlarının fonksiyonlarını arttırmanıza yardımcı oluyor.

Dilerseniz en sık kullanılan taşıma aksesuarlarına, taşıma aksesuarları kullanım önerilerine ve sık kullandığınız taşıma aksesuarlarının fonksiyonlarını arttıracak ürünlere yakından göz atalım.

En Sık Kullanılan Taşıma Aksesuarları

Taşıma aksesuarları bebeğinizle birlikte hareket ederken işinizi kolaylaştıran, bebeğinizin yanı sıra sizin de rahatınızı düşünülerek tasarlanan kullanışlı ürünlerdir. Bebeğinizi bir yerden bir yere rahatça taşımanıza olanak sağlayan bebek arabası, oto koltuğu, ana kucağı, kanguru, portbebe gibi ürünlerin yanı sıra ev içerisinde ya da bebeğiniz yalnız hareket ederken de yardımcı olan salıncak, yürüteç, hoppala gibi ürünler de taşıma aksesuarları başlığı altında yer alıyor.

En sık kullanılan, bebeğinize konfor, siz anne babalara rahatlık sunan taşıma aksesuarlarına göz atalım:

 • Bebek arabası: Bebek arabası modelleri, birlikte hareket halindeyken hem anne babaların hem de miniklerin hayatını kolaylaştıran ürünlerin başında geliyor. Bebeğinizi kucağınızda taşımak zorunda kalmadan, rahatlıkla oturtabileceğiniz ya da yatırabileceğiniz bebek arabaları, özel tasarımları ve çift yönlü bebek arabası, travel sistem bebek arabası, puset, ikiz bebek arabası gibi modelleri ile hayatınızı kolaylaştırmayı bekliyor.
 • Oto koltuğu: Bebeğinizin otomobille seyahat ederken rahat, konforlu, huzurlu ve en önemlisi güvende olması için tasarlanan özel koltuklardır.
 • Ana kucağı: Ana kucağı, bebeğinize adeta annesinin kucağındaymış gibi hissettiren, sunduğu konfor ve güven duygusu ile çocukları rahatlıkla taşımanıza olanak sağlayan ürünlerdir.
 • Kanguru: Bebeğinizi kucağınızda taşırken bel, sırt ve boyun ağrılarından muzdaripseniz, yükünüzü azaltırken bebeğinize de konfor sunan taşıma aksesuarlarıdır.
 • Hoppala: Genellikle ev içerisinde kullanılan hoppala modelleri, bebeğiniz büyürken ve hareket etmeyi öğrenirken geçirdiği hareketli dönemlerde enerjisini boşaltmasına yardımcı olacak eğlenceli ürünlerin başında geliyor.
 • Portbebe: Portbebe modelleri, bebeğinizi dış dünyanın tüm koşullarına karşı sarıp sarmalayan, içeride ise rahat hava alması ve hareket etmesi için alan bırakan ürünlerdir.
 • Bebek bakım çantası: Bebek bakım çantaları, bebeğinizle hareket halindeyken ihtiyaç duyabileceğini bebek bezlerinden kremlere, yedek kıyafetlerden battaniyelere, biberonlardan mamalara kadar pek çok ürünü yanınızda rahatlıkla taşımanız için tasarlanan özel çantalardır.
 • Yürüteç: Bebeğinizin ilk adımlarını güvenle atmasına yardımcı olmak için tasarlanan yürüteç modelleri, pek çok farklı çeşidiyle sizleri bekliyor.
 • Salıncak: Bebeğinizi oturtarak ya da yatırarak kullanabileceğiniz farklı salıncak modelleri, bebeğiniz için eğlenceli dakikalar sunarken, huzurla uykuya dalmalarına yardımcı olacak bir taşıma aksesuarı olarak da görevini başarıyla yerine getiriyor.

Taşıma Aksesuarlarının Fonksiyonel Parçaları

Bebek taşıma aksesuarları için özel olarak tasarlanan aksesuarları, bebeğinizi tüm hava koşullarında sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşımanıza imkan veren aksesuarlardır. Bebek taşıma aksesuarlarının fonksiyonlarını arttıran bu ürünlerden kısaca bahsetmek gerekirse:

 • Yağmurluk: Bebek arabaları için tasarlanan yağmurluk modelleri, bebeğinizi ve arabasını yağmurdan koruyor. Bebek arabası yağmurluğunu bebeğinizi rüzgardan ve soğuktan korumak için de kullanabilirsiniz.
 • Şemsiye: Pek çok farklı fonksiyonla kullanılabilen puset ya da bebek arabası şemsiyesi; bebeğinizi yağmur kar gibi yağışlardan, rüzgardan ya da güneş ışınlarından koruma görevini üstleniyor.
 • Bebek arabası sineklik: Sineklikler adı üzerinde bebeğiniz arabasında iken sinek gibi uçan canlıların yanı sıra tozların da bebeğinize ulaşmasına engel olmak için tasarlanıyor. Bebeğinizi dış etkenlerden korurken minik boşlukları sayesinde hava almasını da sağlayan bebek arabası sineklikleri bebeğinizin rahat bir yolculuk yapmasını sağlıyor.
 • Örtü: Bebek arabası örtüsü ya da bebek arabası pedi seçenekleri, bebeğinizin oturduğu yüzeyi yumuşatarak konforunu arttırmalarının yanı sıra bebek arabanızın yıpranmasını ve kirlenmesini de önler. Renkli bebek arabası örtüleri ayrıca eğlenceli tasarımlarıyla bebek arabalarına renkli bir görünüm de katar.
 • Bebek arabası tulumu: İçleri genellikle polar gibi sıcak tutan materyallerden üretilen, bebek arabalarına farklı noktalardan monte edilerek güvenlik sağlayan bebek arabası tulumları; bebeğinizin soğuk sonbahar ve kış aylarında dahi bebek arabasının içerisinde üşümeden seyahat edebilmesine olanak sağlıyor.
 • Bardaklık: Puset, bebek arabası, oto koltuğu gibi pek çok taşıma aksesuarı ile uyumlu şekilde tasarlanan bardaklıklar, adeta çocuğunuzun elinin altındaki bir cep görevi görüyor.
 • Mevsimlik lastik çeşitleri: Bebek arabalarının lastikleri de tıpkı otomobil lastikleri gibi farklı hava koşullarından etkilenebiliyor. İşte bu noktada yardımınıza kışlık bebek arabası lastiği modelleri koşuyor.
 • Koltuk kılıfı: Genellikle oto koltuğu ya da ana kucağı modelleri için kullanılan koltuk örtüsü çeşitleri, kumaş ya da kağıt havlu modelleriyle karşımıza çıkıyor. Bebeğinizin hareket halindeyken kusması, üzerine bir şey dökülmesi gibi durumlarda koltuğu koruyan örtüler, özellikle minik bebekli aileler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Taşıma Aksesuar Ürünleri ve Fiyatları

Chicco, Quinny, Bebe Confort, Disney, MaclarenCasualBabyBjörn, Maxi Cosi, Peg Perego, Sevi Bebe, Tripper, Dahice, Mamas & Papas, Tomy, Brion, Pufy BabyJJ Cole, MojeUbeybiBugaboo, Shipsbaby, Baby JemMoms Cotton, BeSafe, Jette, BlueZenKiddy, Cybex, Stephen Joseph, Concord taşıma akseuarlarını bulabileceğiniz Çocuk – Taşıma Aksesuarları kategorimizde ayrıca bebek arabası, oto koltuğu, ana kucağı gibi en sık kullandığınız taşıma aksesuarlarının fonksiyonlarını arttıracak ürünleri de bulabilirsiniz.