Çocuk Anakucağı

Çocuk Anakucağı 4 farklı mağazada 45 ürün bulundu.
Marka
 • (3)
 • (7)
 • (5)
 • (4)
 • (3)
 • (3)
 • (2)
 • (4)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Teslimat

Fisher Price
Fisher Price Yağmur Ormanı Modern Anakucağı 299,99 TL
BabyBjörn
BabyBjörn Ana Kucağı BLISS /Power Pink Mesh 665,99 TL
Brion
Brion - Ana Kucağı&Ekipmanları 246,90 TL 189,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%23 İNDİRİM
Maxi Cosi
Pebble Plus Oto Koltuğu Ana Kucağı Concrate Grey 1.275,00 TL
BabyBjörn
BabyBjörn Ana Kucağı BLISS /Cocoa Mesh 665,99 TL
Fisher Price
Fisher Price Yağmur Ormanı Portatif Anakucağı ve Sallanan Sandalye 449,99 TL
Maxi Cosi
Pebble Plus Oto Koltuğu Ana Kucağı Robin Red 1.275,00 TL
Soo Baby
Soo Baby - Soo Baby Kucaklayan Ana Kucağı - Angel 241,90 TL 178,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%26 İNDİRİM
BabyBjörn
BabyBjörn Ana Kucağı BLISS /Sand Grey Cotton 615,99 TL
Soo Baby
Soo Baby - Soo Baby Kucaklayan Ana Kucağı Giraffe 241,90 TL 178,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%26 İNDİRİM
Sevi Bebe
Sevi Bebe - Sevi Bebe Ana Kucağı Yağmurluğu 18,90 TL 11,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%37 İNDİRİM
Brion
Brion - Ana Kucağı&Ekipmanları 246,90 TL 189,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%23 İNDİRİM
Brion
Brion - Ana Kucağı&Ekipmanları 246,90 TL 189,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%23 İNDİRİM
Brion
Brion - Ana Kucağı&Ekipmanları 246,90 TL 189,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%23 İNDİRİM
Tiny Love
Tiny Love 3'ü 1 Arada Ana Kucağı / Mavi 459,99 TL 449,99 TL
%2 İNDİRİM
Brion
Brion - Ana Kucağı&Ekipmanları 246,90 TL 189,90 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
%23 İNDİRİM
4 Moms
4 Moms Bounceroo Ana Kucağı / Multi Plush 699,99 TL
Soo Baby
Soo Baby İkisi Bir Arada Ana Kucağı Khaki 479,99 TL 299,99 TL
%37 İNDİRİM
BabyBjörn
BabyBjörn Ana Kucağı BLISS /Anthracite Mesh 665,99 TL
BabyBjörn
BabyBjörn Ana Kucağı BLISS /Midnight Blue Cotton 615,99 TL
Tiny Love
Tiny Love 3'ü 1 Arada Ana Kucağı / Kırmızı 459,99 TL
Prego
Prego Gaby Ana Kucağı / Lila 399,99 TL
4 Moms
4 Moms Mamaroo 3.0 App Ana Kucağı/Multi Color Plush 1.749,99 TL
Zeynep Tekstil
Zeynep Tekstil - Pijama Takım 19,95 TL
 • Ücretsiz Kargo
 • Kapıda Ödeme
BabyBjörn
BabyBjörn Ana Kucağı BLISS /Anthracite Cotton 615,99 TL
4 Moms
4 Moms Mamaroo 3.0 App Ana Kucağı/Silver Plush 1.749,99 TL
Maxi Cosi
Pebble Plus Oto Koltuğu Ana Kucağı Black Raven 1.275,00 TL
Maxi Cosi
Maxi-Cosi Cabriofix 0-13 kg Oto Koltuğu/ Water Colur Blue 759,99 TL
BabyBjörn
BabyBjörn Ana Kucağı BLISS /Old Rose Cotton 615,99 TL
Star Baby Sb502 Müzikli Ve Titreşimli Ana Kucağı Lily - Mavi 275,00 TL
Star Baby Sb502 Müzikli Ve Titreşimli Ana Kucağı Lily - Yeşil 275,00 TL
Ubeybi
Ubeybi Universal Pamuklu Ana Kucağı Kılıfı - Lacivert Puantiyeli 47,88 TL
Star Baby Sb502 Müzikli Ve Titreşimli Ana Kucağı Lily - Pembe 275,00 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi Priori Sps Oto Koltuğu 749,00 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi Priori Sps Oto Koltuğu (9-18 Kg) Bjorn 740,29 TL
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi Tobi 9-18 Kg Oto Koltuğu - Concrete Grey 1.094,00 TL
Cam
Cam Giocam Ana Kucaği 319,00 TL
Sunny Baby
Sunny Baby TY-001 Flora Ana Kucağı - Kırmızı 299,00 TL
Seed Sineklik 69,12 TL
Ubeybi
Ubeybi Universal Pamuklu Ana Kucağı Kılıfı - Kırmızı Puantiyeli 47,88 TL
Cybex
Cybex Aton Q 0-13 Kg Ana Kucağı / Autumn Gold 1.686,15 TL
Ubeybi
Ubeybi Universal Pamuklu Ana Kucağı Kılıfı - Gri Puantiyeli 49,90 TL
Sunny Baby
Sunny Baby TY-001 Flora Ana Kucağı - Pembe 299,00 TL
Ubeybi
Ubeybi Universal Pamuklu Ana Kucağı Kılıfı - Pembe Puantiyeli 45,68 TL
Sunny Baby
Sunny Baby TY-001 Flora Ana Kucağı - Mavi 299,00 TL

Ana Kucağı Modelleri ve Ana Kucağı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Bebeğinizin doğacağını öğrendiğiniz andan itibaren hissettiğiniz mutluluk, bir süre sonra yerini tatlı bir telaşeye bırakır. Bebeğinizin ihtiyaçları için listeler hazırlanır, planlar yapılır. Bebeklerin anne karnındayken sahip olduğu konforu sunmak için girilen bu çabalar, çoğu zaman en kaliteli, en kullanışlı, en sağlıklı ürünlerin seçilmesi için harcanır. Kıyafetlerden mobilyalara, mamalardan aksesuarlara, her şey bebeğinizin güvenliğini ve rahatını maksimum seviyede tutmak için özenle seçilir.

Bebeğinizin konforu söz konusu olduğunda, taşıma aksesuarları önemli bir yere sahiptir. Bebeklerin olduğu kadar annelerin de konforunu düşünerek tasarlanmış hayat kurtaran taşıma aksesuarlarından olan ana kucağı modelleri, bebeğinizin konforlu bir şekilde uyumasını sağlarken annelerin de dinlenmesine olanak sunar. Öncelikli kullanım amacı, bebeklerin uyku esnasındaki rahatlığını korumak olan ana kucağı çeşitleri bebeğinizi ışıktan korurken, tıpkı anne kucağında olduğu kadar konforlu olmasını sağlar.

Ana kucağı modelleri, tasarımlarına göre taşıma amaçlı kullanılan ana kucağı, ev tipi ana kucağı ve oto koltuğu olarak kullanılabilen ana kucağı gibi farklı modellere ayrılırlar. Bu modeller arasından seçiminizi yapabilmek için de öncelikli kullanım amacınızı belirlemeniz şarttır.

Dilerseniz hem bebeğiniz hem de sizin için konfor sunacak en doğru ürünü seçebilmeniz için, ana kucağı seçerken dikkat etmeniz gereken kriterleri birlikte inceleyelim.

 

Ana Kucağı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ana kucağı, bebeğinizin tıpkı anne kucağındaki kadar konforlu, rahat ve güvende hissetmesi için tasarlanmış bebek taşıma aksesuarlarındandır. Uzun süre kucakta kalmak, bebeklerin sağlığının yanı sıra anne babaların da sağlığını olumsuz etkileyen durumlardan biridir. Ne var ki, ana kucağı modelleri, bu sorunu anne babalar için kolaylıkla çözmektedir.

Ana kucağı satın alırken güvenlik, konfor ve bebeğinizin fiziksel gelişimi öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken konular arasında yer alıyor. Seçiminizi kolaylaştırabilmek adına tüm bu kriterleri sizler için detaylı bir şekilde ele aldık.

Tasarım

Ana kucağı seçiminde ilk olarak üzerinde durulması gereken konu tasarım. Ana kucağı çeşitlerinin oturma ve uzanma derinliği ve sırt bölümünün şekli ile ilgili tüm özelliklerini kapsayan tasarımı, hem konfor hem de bebeğinizin sağlıklı gelişimi açısından önem taşıyor. Anatomik bir tasarıma sahip, bebeğinizin vücuduyla uyumlu ya da istenilen pozisyona göre ayarlanabilen bir ana kucağı, bebeğinizin yaşına uygun hale getirilerek konforlu bir şekilde oturmasına ya da uzanmasına olanak sağlar. Ana kucağı satın alırken, ürünün tasarımını mümkün olduğunca detaylı incelemenizde fayda var.

Güvenlik

Güvenlik konusu, tüm bebek ve çocuk ürünlerinde olduğu gibi dikkat edilmesi gereken konuların başında geliyor. Ana kucağı modellerinde güvenliği sağlayan unsurları, emniyet kemeri ve derinlik olarak sıralayabiliriz. Ana kucağında bulunan emniyet kemerleri, sürekli hareket halinde olan bebeğinizi düşme riskine karşı koruyacaktır. Diğer yandan bebeğinizin uzanacağı kısmın yeterince derin olması da düşme riskini en aza indiren faktörlerden biridir. İncelediğiniz ana kucağı modelleri arasında emniyet kemeri boyu uzun olan ve isteğe göre ayarlanabilen bir ürün seçerek, ana kucağını daha uzun süre kullanabileceğinizi de hatırlatalım.

Materyal

Bebeğinizin hassas cildi dış etmenlerden kolaylıkla etkilenir. Bu nedenle en sık kullanılan taşıma aksesuarlarından olan ana kucağı modellerinin seçiminde materyal de oldukça önemlidir. Özellikle sıcak havalarda bebeğinizin ısınan kumaş ve metal akşamlardan rahatsız olmaması için, ana kucağı seçiminde bu özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Ana kucağı tasarımında kullanılan kumaşların antialerjik, antibakteriyel, terletmeyen ve mümkünse yanmaya karşı dayanıklı kumaşlardan olması, bebeğinizin konforu ve sağlığı açısından büyük önem taşır. Diğer yandan kullanılan dolgu malzemesinin ve kumaşların hafifliği de anne babaların konforu ve rahatlığı açısından önemlidir.

Kullanım amacı

Ana kucağının kullanım amacı da, size ve bebeğinize en uygun ana kucağı modelini seçebilmeniz açısından önemlidir. Örneğin taşıma amaçlı ana kucağı modelleri hafif malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Seçtiğiniz ana kucağının oto koltuğu olarak da kullanılabilme fonksiyonu var ise, bu durum araç kullanacağınız ve ana kucağına ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda işinizi kolaylaştıracaktır. Diğer yandan ev içerisinde kullanılacak ana kucakları, ev tipi ana kucağı da olarak bilinen modeller arasından seçilmelidir. Böylelikle bebeğinizin güvenle oyun oynayabileceği bir alan da sunabilirsiniz.

Fonksiyon

Ana kucağı modelleri fonksiyonlarına göre birbirlerinden ayrılabilirler. Önemli olan kullanım amacınızı belirledikten sonra, bu amaca yönelik fonksiyonlarla donatılmış bir ürün seçmenizdir. Örneğin, bebeğinizin konfor içerisinde huzurla uyuyabileceği bir ana kucağı satın almak istiyorsanız, uykuya dalış sürecini kolaylaştıracak, sallanabilen, müzikli bir ana kucağı tercih edebilirsiniz. Ya da ana kucağı satın alma amacınız bebeğinizin kucağınızda değilken de oyalanması ise, oyuncaklı ya da müzikli ana kucağı modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Ev tipi ana kucağı bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz genellikle taşınabilir, oturma, yaslanma ve yatma pozisyonlarında ayarlanabilir ana kucağı modelleridir. Oto koltuğu olarak kullanılmazlar. Oto koltuğu olarak kullanılabilen ana kucağı modelleri ise, yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi otomobilinize sabitlenebilme özelliğine sahip, çocuğunuzun emniyeti için tasarlanmış ürünlerdir.

Marka

Güvenilir, tanınmış ve bilinen markalardan alışveriş yapmak garanti ve bakım konularında alacağınız hizmet kalitesi açısından önemlidir. Ne var ki, marka konusunun da yukarıda saydığımız özelliklerin yanında sonlarda gelmesi gereken kriterlerden biri olduğuna inanılmaktadır. Siz yine de sevdiğiniz markaların ürünlerini satın almak isterseniz, Baby2go, Bright Stars, Cybex, Sunny Baby, Pierre Cardin, Chicco, Kraft, Pufy Baby, Dolphin, Prego gibi markaların ürünlerini sitemizde bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz markaların ürünlerini görebilmek için solda yer alan marka filtrelerimizi kullanmanız yeterli.

Fiyat

Ana kucağı satın alırken fiyatlandırma da önemli bir faktördür. Sizlere tavsiyemiz, güvendiğiniz ve bildiğiniz markaların ürünleri arasından bebeğinize ve kullanım amacınıza en uygun ürünleri belirledikten sonra fiyat kriterini devreye sokmanız. Böylelikle hem bebeğinizi hem de bütçenizi düşünen bir seçim yapabilirsiniz.

 

Ana Kucağı Seçimi ve Kullanımıyla İlgili Öneriler

 • Ana kucağı seçerken, güvenliği ve konforu ön planda bulundurun.
 • Bebeğinize uygun ana kucağı modelini seçerken üründe belirtilen aylara göre değil, bebeğinizin gelişimine göre seçim yapın.
 • Ana kucağınız eğer oto koltuğu fonksiyonu taşımıyorsa, oto koltuğu olarak kullanmayın; bebeğinizin güvenliğini riske atmayın.
 • Seçtiğiniz ürünün Avrupa standartlarına uygun olmasına ve kalite damgasının (ECE R44/04) bulunmasına özen gösterin.
 • Çocuğunuzun konforunu maksimum seviyeye çıkarmak için ana kucağı ile birlikte kullanılmak için tasarlanan boyun pedi ve yastık modellerini kullanmayı ihmal etmeyin.

Sitemizde yer alan taşıma aksesuarları ana kucağı kategorimizde Kanz, Chicco, Besafe İzi Go, Sunny Baby, Baby2GO, Bright Stars, Baby Jem, Cybex, Prego, Sunny Baby, Kraft, Tripper, Sevi Bebe, Shipsbaby, Babybjörn, Pierre Cardin, Dolphi gibi tanınmış, sevilen ve çok tercih edilen markaların ana kucağı modellerini bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

57 TL’den başlayan ana kucağı modellerini incelemek ve hemen satın almak için buraya tıklayabilir, dilerseniz İndirimli Satış alanından indirim fırsatlarıyla sunulan tüm ana kucağı modellerine göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ana kucağı modelleri için İndirim Alarmı kurarak, seçtiğiniz ürün indirime girdiğinde e-posta yoluyla haberdar olabilirsiniz.

Dilerseniz Kuponlar sayfasında yer alan indirim kuponlarını kullanarak size özel indirimlerden yararlanarak avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Şimdiden keyifli alışverişler :)