Çocuk Taşıma Aksesuarları Portbebe

Çocuk Taşıma Aksesuarları Portbebe 2 farklı mağazada 25 ürün bulundu.
Marka
 • (2)
 • (1)
 • (1)
 • (1)
 • (1)
 • (4)
 • (13)
 • (1)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Stokke
Stokke Portbebe (Xplory) / Black Melange 799,99 TL
Stokke
Stokke Portbebe (Crusi+Trailz) / Purple 1.199,99 TL
Stokke
Stokke Portbebe (Crusi+Trailz) / Beige Melange 1.199,99 TL
Stokke
Stokke Xplory Portbebe / Black 799,99 TL
Stokke
Stokke Portbebe Çarşafı 149,99 TL
Stokke
Stokke Puset Portbebesi Tekstili / Siyah Melanj 349,99 TL
Stokke
Stokke Portbebe (Crusi+Trailz) / Grey Melange 1.199,99 TL
Baby Jem
Babyjem Denim Portbebe / Mavi 99,99 TL 79,99 TL
%20 İNDİRİM
Crystal Baby
Crystal Port Bebe / Bordo 119,00 TL
Stokke
Stokke Xplory Portbebe / Urban Blue 799,99 TL 559,99 TL
%30 İNDİRİM
Stokke
Stokke Portbebe (Crusi+Trailz) / Balck Melange 1.199,99 TL
Baby Jem
Babyjem Denim Portbebe / Pembe 99,99 TL
Stokke
Stokke Portbebe (Crusi+Trailz) / Urban Blue 1.199,99 TL 839,99 TL
%30 İNDİRİM
Quinny
Quinny Katlanabilir Port Bebe Pink Passion 1.155,00 TL
Bebesi
Bebesi B0227 Puantiyeli 2'li Set 71,10 TL
Stokke
Stokke Portbebe (Crusi+Trailz) / Red 1.199,99 TL
Bugaboo
Bugaboo Cameleon 3 Kumaş Ext / Black 499,99 TL
Stokke
Stokke Portbebe (Crusi+Trailz) / Deep Blue 1.199,99 TL
Bebe Confort
Bebe Confort General Footmuff / Total Black 269,99 TL 149,99 TL
%44 İNDİRİM
Maxi-Cosi
Maxi-Cosi Mura Katlanabilir Port Bebe Total Black 1.075,00 TL
Stokke
Stokke Portbebe (Crusi+Trailz) / Brown 1.199,99 TL
Quinny
Quinny Katlanabilir Port Bebe Black Devotion 1.155,00 TL
Quinny
Quinny Katlanabilir Port Bebe Blue Base 1.155,00 TL
Quinny
Quinny Katlanabilir Port Bebe Red Rumour 1.155,00 TL
Stylo
Stylo 1544 Relax Portbebe 109,90 TL

Annelere ve Babalara Hareket Özgürlüğü: Portbebe

Anne adaylarının da baba adaylarının da şu portbebe, ana kucağı, oto koltuğu, puset ve bebek arabası konularında kafaları biraz karışık. Şimdi, hangisi, hangisi? Hangisi, hangi işe yarıyor? Acaba hangisini mutlaka almalıyım veya hangisini almasam da olur soruları kafaları kurcalamaya devam ediyor. Biz size elimizden geldiğinde bu ayrımları yapabilmeniz konusunda yardımcı olacağız.

Önce işe portbebeyi tanımlayarak başlayalım. Efendim portbebeler bebeğinizin yeni doğan aşamasından itibaren kullanabileceğiniz bir üründür. Tam yatış pozisyonunda bir üründür. Elde taşımaya en uygun bebek ürünü portbebe modelleridir. Elinizde taşıyabildiğiniz gibi aynı zamanda portbebe çeşitlerinin bebek arabalarına takılabilen türleri de bulunmaktadır. Bebeğinizi olumsuz hava koşullarından korumaya yarar. Ancak en önemlisi bebeğinizin daha çok yatar pozisyonda taşınması gereken durumlar için en ideal bebek ürünü olmasıdır. Bu yatar pozisyon, bebeklerinizin ilk dönemleri için özellikle çok sağlıklıdır.

Anne ya da baba olmak çok heyecan vericidir. Özellikle bu duyguyu ilk kez tadacaksanız, heyecanınız bugüne kadar hiç tatmadığınız bir duygu olarak çıkar karşınıza. Bu aynı zamanda anne ya da baba olmak konusunda acemi olduğunuzun da göstergesidir. Bu açıdan bebeğinizi dünyaya geldiği ilk andan itibaren ne kadar konforlu büyütürseniz, bu süreçle o kadar kolay baş edeceğiniz anlamına gelir. Çoğu insan özellikle ilk çocuğunda paniğe kapılır. Ağlama krizleri, ateşlenmeler filan zaten ayrı bir sınıfta. O kadar ileri bile gitmeden, sırf bebeğinizi dışarı çıkaracağınız zaman bile yaşayacağınız panik tüm hayatınız boyunca yaşayacağınız en büyük panik olabilir. Malum, dünya artık o minik beyefendinin ya da hanımefendinin etrafında dönüyor ne de olsa. Bu zamanlarda yaşayacağınız paniği önlemek ve hem bebeğinizin hem de kendinizin konforunu mümkün mertebe en yüksek düzeye çıkarmak için doğru bebek ürünlerine sahip olmanız çok önemlidir. Bunu sağlamak ise her zaman, her konuda olduğu gibi bilinçli alışverişten geçer.

Portbebeler size bu konforu sağlayacak önemli bebek ürünlerinden biridir. Sadece dışarıda bebeğinizi taşıyacak bir ürün olarak görmemelisiniz. Pusetten, ana kucağından ya da bebek arabasından farklı olarak portbebe çeşitleri size bebeğinizi evde uyutmakta da yardımcı olacaktır. Onlara bir çeşit bebek beşikleri gözüyle de bakabilirsiniz, ancak yine burada önemli bir farktan bahsetmek gerekir. Portbebeler bebeğinizi saracağı için, özellikle yeni doğanlardaki sarmalanma hissi isteğini de karşılar. Bebekler böylece kendilerini daha güvende ve daha huzurlu hissederler.

Özellikle dışarı çıktığınızda ya da misafirliğe gittiğinizde yani yanınızda bir bebek beşiği olmadığı durumlarda, bebeğiniz uyurken emniyeti sağlamak için de idealdir.

Buraya kadar özetlersek portbebe çeşitleri özellikle yenidoğanlar için son derece konforlu, sağlıklı ve gereklidir. Bebeklerinizi kusursuzca taşımak, onu hava koşullarından korumak ve aynı zamanda onları yatar pozisyonda taşıyabildiğiniz için de rahat ettirmek konusunda size inanılmaz derecede yardımcıdır.

Peki...

Acaba portbebe alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Bu sorunun birden fazla yanıtı var. İsterseniz gelin portbebe çeşitleri arasında tercih yaparken nelere dikkat etmek gerektiğine maddeler halinde birlikte bakalım. Çoğu aslında tüm bebek ürünlerini satın alırken geçerli satın alma kriterleridir. Yani bebek pusetleri, bebek beşikleri, bebek arabası, kanguru, ana kucağı ya da oto koltuğu satın alırken de bu kriterlerin pek çoğu geçerlidir.

Hadi gelin okuması ve akılda tutması kolay olsun diye madde madde gidelim:

 1. Kaliteli ya da şöyle söyleyelim muteber bir markanın ürettiği portbebe modellerinden birini seçmek önemli bir kriterdir. Bu değir tüm bebek ürünleri için de geçerli bir satın alma kriteridir. Tüm bunları portbebe fiyatlarını göz ardı ederek söylemiyoruz. Elbette kesenize uygun tercihler yapacaksınız. Ancak bu tercihleri bilinen markaların ürünlerinin fiyatlarını kıyaslayarak yapmanızı tavsiye ederiz. Bu bebeğinizin hem emniyeti hem de sağlığı açısından çok önemli. Örneğin mekanizması için çalışmayan bir bebek ürünü sizin ya da bebeğinizin kaza geçirmesine neden olabilir. Malzeme kalitesinin düşük olması ürünün kopmasına, dağılmasına, kilitlerinin açılmasına sebep olabilir. Bunu da hiçbirimiz istemeyiz.
 2. Portbebenin taşıma kollarının üretildiği malzeme ve bu kolların ürünün gövdesine tutturuluş şekli çok önemlidir. Burada ikinci belirgin özellik sağlamlık olmalıdır. Elbette ilk kriter bunun üzerinde belirleyicidir. Lütfen aldığınız ürünün sağlamlık özelliğini kontrol edin.
 3. Portbebelerin kenarlarında ya da şöyle söyleyelim bebeğinizle temas edebilecek noktalarında bebeğinize zarar verebilecek sivri ya da keskin materyaller bulunmamalıdır. Bu da bebeğinizi alacağınız üründen korumanın başka ve önemli bir satın alma kriteridir.
 4. Portbebeler ve aslına bakarsan bebeğinizi taşımak ya da uyutmak için kullanacağınız tüm diğer bebek ürünleri yumuşak dokulu kumaşlardan üretilmelidir. Bebeğinizin cildini tahriş edebilecek dokuların, yüzeylerin ya da malzemelerin kullanıldığı ürünleri kesinlikle tercih etmemelisiniz.
 5. Portbebe modelleri çoğu zaman kapüşonlu oluyor. İşte bu kapüşonların çıkarılabilir olması size kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Böylelikle aldığınız ürünü tüm hava koşullarında rahatça kullanabilirsiniz.
 6. Bu tarzda bebek ürünü alırken yıkanabilir olmasına özen göstermenizi tavsiye ederiz. Neticede özellikle bebek söz konusu olduğunda hijyen çok önemli. Bir diğer önemli konuda ürünleri yıkama talimatlarına göre yıkamanız. Bu sayede aldığınız ürün çok daha uzun ömürlü olur ve daha uzun süre bozulmadan ve deforme olmadan kullanabilirsiniz.
 7. Alacağınız her türlü bebek ürününün antialerjik olmasına özen göstermelisiniz. Bebeğinizin sağlığı açısından aslına bakarsanız onun için seçeceğiniz kangurunun da pusetin de ve ona yönelik tüm diğer ürünlerinde alerjiye yol açmayacak malzemelerden üretildiğinden emin olmasınız.
 8. Taşımak için askılarının uygun uzunlukta olduğunu kontrol etmeniz de bir başka tavsiyemiz. Bu ürünü satın alırken tıpkı giysi satın alır gibi üzerinizde prova ederek satın almanız son derece önemlidir. Çoğunun askıları uzunluğu ayarlanabilir cinsten tasarlanmış olabilir. Ancak özellikle elde taşımalık askılar ayarlanabilir olmayabiliyor. Bu yüzde ürünü satın almadan önce prova etmek de ayrı bir önem kazanıyor.

Evet, modellere ve fiyatlara geçmeden önce size son ve belki de en önemli tavsiyemiz anne ya da baba olmanın her anının tadını çıkarmanız olacak. Bebek sahibi olmak ve onu büyütmek önemli bir sorumluluk ve hiç kolay değil. Bu süreci en iyi şekilde geçirmek için yapılması gerekenlerin başında bunun tüm aşamalarını kabul etmek ve her anından keyif almak geldiğini belirtmek gerekir. Biliyorsunuz, bunu bebek sahibi olan herkes söylüyor. Hiç kolay değil ama öylesine güzel bir duygu ki her aşamasına değiyor.

Portbebe Modelleri ve Portbebe Fiyatları

Evet, bebeklerinizle birlikte özgürce hareket etmenizde önemli yardımı dokunan portbebe modelleri hayatınızı kolaylaştırmakta ciddi bir paya sahip. Portbebe çeşitlerini yakından tanımak için web sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Portbebe fiyatları ürünlerin markasına, üretiminde kullanılan malzemelere ve fonksiyonlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Fiyat filtrelerimizden yararlanarak kesenize göre bir seçim yapabilirsiniz.

Web sitemizde Civilim, Hepsiburada, Joker gibi mağazalarda satışa sunulan Baby Jem, Bebe Confort, Moms Cotton, Nenny Baby, Pierre Cardin, Sevi Bebe, Babymol, Coalo, Moje ve Quinny markalarının ürünlerini bir arada bulabilirsiniz.