Çocuk Taşıma Aksesuarları Yürüteç

Çocuk Taşıma Aksesuarları Yürüteç 4 farklı mağazada 217 ürün bulundu.
Marka
  • (39)
  • (17)
  • (11)
  • (14)
  • (5)
  • (7)
  • (7)
  • (30)
  • (16)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Teslimat
Ödeme

Sunny Baby
Sunny Baby Scala Yürüteç / Mavi 199,99 TL
Baby Force
Baby Force BF-02 Kornalı Yürüteç Yeşil 59,90 TL
Taşpınar
Taşpınar Kikkoro Speedy Yürüteç 59,90 TL
Chicco
Chicco Walky Talky Bebek Yürüteç Green Wave 369,00 TL
Prego
Prego 5055 Zappy Aktivite Merkezi 399,01 TL
Star Baby Sb302 Yürüteç Mercury 276,00 TL
Baby Max
Baby Max 01 Yürüteç Bej 199,00 TL 139,00 TL
%30 İNDİRİM
Crystal Baby
Crystal Baby W-1328 Spider Yürüteç 109,00 TL
Baby Max
Baby Max 01 Yürüteç Mavi 199,00 TL 139,00 TL
%30 İNDİRİM
Taşpınar
Taşpınar Dido Oyuncaklı Yürüteç 57,84 TL
Casual
Casual Formula Yürüteç / Siyah 306,33 TL
Taşpınar
Taşpınar Dido Balıklı Yürüteç Mavi 43,99 TL
Chicco
Chicco Happy Hippy Yürüteç 79,90 TL
Babyhope
Babyhope Salla Yürüteç 211 Kahverengi 109,00 TL
Babyhope
Babyhope 206 Oyuncaklı Yürüteç Kırmızı 78,00 TL
Sunny Baby
Sunny Baby Vak Vak Yürüteç / Kırmızı 114,99 TL
Fisher Price
Thomas Yürüteç 69,99 TL
  • Ücretsiz Kargo
Baby Max
Bentley Yürüme Arabası 159,01 TL
Kraft
Kraft Spark Yürüteç 199,00 TL
Babyhope
Babyhope Ayarlı Yürüteç 59,00 TL
Taşpınar
Taşpınar Kikkoro Speedy Yürüteç 59,90 TL
Babyhope
Babyhope Stoplu Yürüteç 94,00 TL
Kraft
Kraft Play Yürüteç / Kırmızı 349,00 TL
Sunny Baby
Sunny Babyw-1813 Vak Vak Yürüteç 112,00 TL
Sunny Baby
Sunny Baby 1060 Vivaldi Yürüteç Mavi 229,00 TL
Babyhope
Babyhope 204 Yükseklik Ayarlı Oyuncaklı Yürüteç Kırmızı 68,00 TL
Şimşek Yürüteç Robot & Hoppala Robocop 54,99 TL
Taşpınar
Taşpınar Dido Balıklı Yürüteç Mavi 43,99 TL
Taşpınar
Taşpınar Dido Oyuncaklı Yürüteç 54,90 TL
Es Aras
Esaras 802 Telefonlu Yürüteç Yeşil 51,90 TL
Gabadu
Gabadu Bebek Askı Yürüteç 36,90 TL
Es Aras
Esaras 802 Telefonlu Yürüteç Yeşil 52,90 TL
Chicco
Chicco Walky Talky Bebek Yürüteç Sunny 365,00 TL
Taşpınar
Taşpınar Dido Balıklı Yürüteç Mavi 54,91 TL
Babyhope
Baby Hope Star Yürüteç Kırmızı 98,00 TL
Moby Baby
Moby Baby Moon Walk 8,98 TL
Baby Force
Baby Force BF-02 Kornalı Yürüteç Mavi 59,90 TL
Kraft
Kraft Yürüme Aparatı / Kırmızı 15,89 TL
Asyamo Vak Vak Yürüteç - Müzikli, Stoperli / Yeşil 79,90 TL
Star Baby Sb304 Yürüteç Moon 228,00 TL
Sunny Baby
Sunny Baby Vak Vak Yürüteç / Yeşil 114,99 TL
Taşpınar
Taşpınar 0014 Yürüteç 49,80 TL
Practika
Practika Bebek Yürüteç Moon Walk 9,00 TL
Taşpınar
Taşpınar Dido Oyuncaklı Yürüteç 57,84 TL
Taşpınar
Taşpınar Dido Oyuncaklı Yürüteç 53,99 TL
Taşpınar
Taşpınar Kikkoro Speedy Yürüteç 59,90 TL
Babyhope
Babyhope Salla Yürüteç / Pembe 109,00 TL
Chicco
Chicco 1-2-3 Yürüteç / Light Blue 359,00 TL
Şimşek Yürüteç Robot & Hoppala Robocop 49,89 TL
Tuğbasan Telefonlu Yürüteç-Kırmızı 69,90 TL
Wei-B
Wei-B Yürüteç Wb-9100 Go-Car 143,75 TL
Thomas & Friends Yürüteç 69,99 TL
Tuğbasan Robot Yürüteç-Pembe 79,90 TL
Babyhope
Babyhope Stoplu Yürüteç 95,00 TL
Chicco
Chicco Band Yürüteç / Turquoise 269,00 TL
Kraft
Kraft Spark Yürüteç 199,00 TL
Chicco
Chicco Band Yürüteç / Green Wave 259,00 TL
Chicco
Chicco İlk Adımlar Aktivite Yürüteci 99,90 TL
Sunny Baby
Sunny Baby W-1813 Vakvak Yürüteç / Kırmızı 115,00 TL
Baby Force
Baby Force BF-02 Kornalı Yürüteç Pembe 59,90 TL

Yürüteçler İle Bebeğinizin İlk Adımları Güvende

Bebeğinizin kendi başına dik durabildiği 6. ve 7. aylardan itibaren kullanılabilen yürüteçler, bebeklerin yürümesine yardımcı olan taşıma aksesuarları arasında yer alırlar. Bebeklerin yürümesine yardımcı olan yürüteçler hakkında olumsuz görüşler olsa da, doğru ve amacına uygun kullanıldığına yürüteçler bebeğinizin güvenle adım atmasında ve siz yanında değilken de keyifli zaman geçirmesinde büyük rol oynarlar.

Yürüteç satı alırken ve kullanırken, güvenlik öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Bebeğinizi sürekli kucağınızda tutamadığınız zamanlarda eğlenceli vakit geçirmesi için kullanabileceğiniz yürüteçler; çocuklarınız içindeyken adımlarının dikkatle ve titizlikle takip edilmesi gerekir. Diğer yandan yürütecin içinde çocuklarınızın mutlu ve keyifli olması önemlidir. Aksi takdirde çocuğunuzu zorla yürüteçe oturtmaya çalışmak yanlıştır.

Dilerseniz uzman görüşlerinden güvenliğe, yürüteç satın alırken dikkat edilmesi gereken konulardan yürüteç kullanırken dikkat edilmesi gereken tüm noktalara; yürüteçler hakkındaki tüm bilinmeyenlere birlikte göz atalım.

 

Yürüteçler ve Bebeğinizin İlk Adımları

Yürüteçler, bebeklerin yürümeye alışmasının yanı sıra, bebeğin tek başına olduğu zamanlarda oyalanması için de kullanılabiliyor. Yürüteç satın almanız gerekenlere değineceğiz ancak öncelikle yürüteçlerin bebeğinizin yürüme sürecindeki etkilerini değerlendirmek istedik.

Bebekler aslında yürüteç yardımı olmadan da yuvarlanma, emekleme, oturma, ayağa kalkma ve adım atma sürecinden geçerler. Yürüteçler, bebeğinizin yürümeyi öğrenmesi konusunda doğrudan bir etkiye sahip değildir.

Yürüteçler bebeğinizin bacak kaslarının gelişimine destek olabilmektedir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken konu, yürüteç içerisindeki bebeğin ayak tabanlarının yere tam basmaması gerektiğidir. Bebeğinizin bacak kaslarının gelişebilmesi için, yürüteç içerisindeylen ayak uçlarının yere değmesi ve kendini her yöne hareket ettirebilmesi gerekmektedir. Bebeğinizin ayak tabanlarının yere basmadığından emin olabilmek için, bebeğinizin boyu uzadıkça yürütecin yükseklik ayarını da aynı oranda arttırmanız gerekir.

 

 

Yürüteç Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yürüteçler, bebeğinizin 6. ayından itibaren kullanabileceğiniz taşıma aksesuarları arasında yer alır. Yürüteç kullanma amacınız bebeğinizin bacak kaslarının gelişmesi ya da yalnız başınayken keyifli vakit geçirmesi olabilir. Her iki durumda da yürüteç seçerken ve satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar mevcut:

·        Yürüteçlerin dengeli olabilmesi için en az 6 tekerleğe sahip olması ve tekerleklerin her yöne (360 derece) dönebilmesi gerekir.

·        Bebeğinizin yürüteç içerisindeyken herhangi bir yere çarpmaması ya da yuvarlanmaması için, yürüteçte stopper / durdurucu teknolojisinin bulunması gerekir. Diğer yandan yürütecin tekerleklerinde fren bulunmaması da önemlidir.

·        Yürütecin bebeğinizin teniyle temas eden noktalarının sivri ya da kesici olmaması, çocuğunuzun zarar görmemesi açısından oldukça önemlidir.

·        Satın almayı düşündüğünüz yürütecin herhangi bir bölümünde çocuğunuzun parmaklarının, ellerinin ya da ayaklarının sıkışabileceği bir alan bulunmamalıdır.

·        Yürüteçlerin kumaşla kaplı alanlarının kimyasal boyalarla boyanmamış, kolayca çıkarılıp takılabilir ve yıkanabilir olması önemlidir.

·        Beğendiğiniz yürüteçlerin en alt hizasının 18 cm’den az olmaması ve yüksekliğinin ayarlanabiliyor olması, bebeğinizin ayak tabanlarının yere değmemesi açısından önemlidir.

·        Yürüteç satın almadan önce, yürüteçi deneyerek nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenin.

·        Yürüteçlerin evinizdeki tüm zeminlerle uyumlu ve sorunsuz olarak kullanılabildiğine emin olun.

 

Yürüteç Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yürüteç kullanımı, bebeğinizin sağlığı ve gelişimi açısından üzerinde dikkatle durulması gereken bir konudur. Güvenlik standartlarına uymayan yürüteçlerin kullanımı ve ebeveynlerin dikkatsizliği, yürüteç kullanımı sırasında çocukların düşmesine va yaralanmalarına sebep olabilmektedir.

Bebeğiniz yürüteç içerisindeyken yeterince dikkatli olmazsanız aşağıdaki sorunlarla karşılaşabilirsiniz:

·        Bebeğinizin yürüteç içerisindeyken hızını kontrol etmezseniz yüksek hızla takla atabilir ya da bir yere çarpabilir.

·        Merdivenli alanlar da yürüteç konusunda dikkatli olmanız gereken alanlardır. Bebeğinizin yürüteçle merdivenlere yaklaşmasını önlemeniz gerekir.

·        Soba, kalorifer, fırın gibi ısı yayan nesnelerin bulunduğu alanlarda da yanma, çarpma gibi durumlara karşı yürüteç konusunda hassas davranmanız gerekir.

·        Yürüteç içerisindeki bebeklerin boyu normalden daha uzun olduğu için, ilaç gibi tehlikeli şeyleri çocuklarınızın erişemeyeceği yerlerde saklamaya özen gösterin.

·        Çocukların boyu yürüteçle tezgah, masa gibi alanlara eişebildiğinden, ocağa yaklaşmalarını önleyin ve bıçak, makas gibi kesici aletleri çocuklarınızın erişebilecekleri yerlerde bırakmayın.

Evet, yürüteç satın alırken ve yürüteç kullanırken dikkat edilmesi gereken noktaların sonuna geldik. Artık bebeğiniz için satın almak istediğiniz yürüteci tüm açılardan değerlendirebilir ve kararınızı güvenle ve kolaylıkla verebilirsiniz.

 

Yürüteç Markaları ve Yürüteç Fiyatları

Yürüteçler markalarına, özelliklerine, tasarımlarına ve fonksiyonlarına göre farklı fiyatlarla piyasada karşımıza çıkabilir. Vitringez.com Çocuk Taşıma Aksesuarları kategorisinde askı yürüteçlerden robot yürüteçlere, tekerlekli yürüteçlerden katlanabilir yürüteçlere birbirinden farklı tüm yürüteç modellerini bulabilirsiniz.

Beğendiğiniz yürüteç modelleri arasında seçim yaparken, yukarıda bahsettiğimiz yürüteç satın alırken dikkat edilmesi gerekenler ve yürüteç kullanırken nelere dikkat edilmesi gerekir önerilerimizi göz den kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Yürüteç modelleri arasında seçim yaparken kategorimizde Kraft, Kanz, Pierre Cardin, Playskool, Prego, Chicco, Bright Stars, Fisher Price, Gabadu, Mamalove, Sunny Baby, Sevi Bebe, Crystal Baby, Babyhope, Bondigo, Es Aras, Baby&Plus, Diamond, Practika, Dolu Toy Factory, BlueZen, Pilsan, Bebesi, DB Johnson, Kids Touch, Baby Max, Casual gibi markaların en kaliteli, en renkli ve en güvenli yürüteç modellerini bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Avantajlı alışverişin keyfini çıkarmak için sayfanın sağ üst kısmında yer alan İndirimli Satış kutucuğunu işaretleyerek indirim fırsatları ile sunulan tüm yürüteç modellerini inceleyebilirsiniz. Alışverişiniz sırasında Kuponlar sayfamızda yer alan Vitringez kullanıcılarına özel indirim kuponlarıyla size özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

9,90 TL’den başlayan yürüteç modellerini incelemek için tıklayın.

Keyifli alışverişler dileriz.