Hurç / Vakumlu Poşet

Hurç / Vakumlu Poşet 2 farklı mağazada 375 ürün bulundu.
Marka
  • (1)
  • (12)
  • (19)
  • (1)
  • (4)
  • (1)
  • (4)
  • (17)
  • (1)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Caso
2006 Plastik Vakum Poşeti 20 x 600 cm 94,99 TL
ANKA
Anka Sandık Tipi Hurçlar (3 Adet) 27,89 TL
Fdm Takı Ve Aksesuar Organizer Askısı 12,94 TL
Bilgeden Üçlü Baza Orta Hurç Seti 26,00 TL
BilgedenYarım Bez Hurç 3,20 TL
BilgedenMinik Bez Hurç 2,30 TL
Wildlebend Elbise Şeklinde Eşarp Organizeri 21,88 TL
Bilgeden Üçlü Baza Küçük Hurç Seti 25,90 TL
Feran Çamaşırlık-Oyuncaklık-Poşetlik 17,00 TL
Bilgeden Mega Plus Bez Hurç 10,49 TL
Wildlebend Hurç Seti ( 5 Parça ) 45,00 TL
Tekreyonda Vakumlu Hurç Büyük Boy Elbise Saklama Poşeti 3 Adet 22,25 TL
Pratik Ayakkabı Saklama Çantası 12 Bölmeli Shoes Under 9,90 TL
Helen's Home Katlanabilir Raf Organizeri (Mavi) - Mavi 16,49 TL
TveT 5 Gözlü Gardolap Organizer Pembe 37,62 TL
Vipfoni Çok Amaçlı Kapaklı Kutu Hurç Maxi - Mavi 41x50x30 cm 16,90 TL
Bilgeden Yarım Bez Hurç 3,90 TL
Atlas
Atlas 3 Bölmeli Çekmece - Pembe - Mavi 28,99 TL
BilgedenÜçlü Minik Hurç Seti 6,50 TL
Madame Coco
Madame Coco Melek Desen Baskılı Hurç / 52X28X21Cm 7,50 TL
Clifton Takı Ve Aksesuar Düzenleyici Blingeez 18,85 TL
Helen's Çok Amaçlı Kapaklı Kutu -Kırmızı 19,00 TL
Bilgeden Beşli Sandık Büyük Hurç Seti 31,50 TL
BilgedenOnlu Büyük Boy Hurç Seti 125,00 TL
Atlas
Atlas 2 Bölmeli Çekmece - Pembe - Mavi 19,99 TL
Pratik Süper Vantuzlu Havlu Organizeri 14,90 TL
Toptancıkapında Mega Hurç Seti ( 3 Parça ) 18,80 TL
Pratik Çekmece Organizer 8 Parça 7,93 TL
Dekohouse Sandık Tipi Hurç Ultra 85*50*45 9,90 TL
Dekohouse Çok Amaçlı Kapaklı Kutu Hurç Mini - Mor 15,85 TL
Original Boutique 13 Bölmeli Renkli Çanta Organizeri 14,40 TL
BilgedenUltra Bez Hurç 7,35 TL
Atlas
Atlas 4 Gözlü Dolap Düzenleyici 19,49 TL
Atlas
Atlas 5 Çekmeceli Dolap Düzenleyici 37,90 TL
Toptanciniz 16 Bölmeli Kapaklı Pratik Çekmece Organizer 23,81 TL
TveT 5 Katlı Dolap Organizer 43,90 TL
Cix Ayakkabı Saklama Çantası 12 Bölmeli Shoes Under 9,90 TL
Wildlebend Mini Çekmece Düzenleyici (Küçük Boy) 18,85 TL
Pratik Bling Eez Takı Ve Aksesuar Organizeri 12,94 TL
Madame Coco
Madame Coco Çiçek Desen Baskılı Hurç / 64X41X35Cm 10,62 TL
Pratik 8 Cepli Masaüstü Organizer Kalemlik 18,90 TL
Pratik Bling Eez Takı ve Aksesuar Organizeri 7,89 TL
BilgedenÜçlü Yastık Hurç Seti 16,85 TL
Atlas
Atlas 2' Li Çok Amaçlı Kutu / Set - Pembe - Kahverengi 33,90 TL
Dekohouse Minik Çok Amaçlı Kutu Hurç Kahverengi 9,49 TL
Atlas
Atlas 2 Bölmeli Çekmece - Pembe - Pembe 19,99 TL
Atlas
Atlas Çok Amaçlı Kapaklı Kutu, Saklama Kutusu 18,99 TL
Cix Kumanda Organizeri 7,02 TL
Cix Shoes Under Portatif Ayakkabı Saklama Hurcu 9,84 TL
Pratik Çok Amaçlı Kapaklı Organizer Kutu 17,90 TL
ANKA
Anka Bling Eez Takı Ve Aksesuar Organizer 12,95 TL
Dekohouse Saten Sandık Tipi 3'lü Set 38,00 TL
Dekohouse Çok Amaçlı Kapaklı Kutu Hurç Maxi - Mor 16,90 TL
Dekohouse Dolap İçi Düzenleyici - Pembe 18,88 TL
Dekohouse Mega Çok Amaçlı Kutu Hurç Tozlu Yeşil 24,99 TL
Bilgeden Beşli Orta Hurç Seti 31,50 TL
Atlas
Atlas 2 Bölmeli Çekmece - Pembe - Lila 19,99 TL
Tekreyonda Vakumlu Hurç Xl Büyük Boy 55 X 90 Poşeti 7,10 TL
Wildlebend 6 Cepli Tepsili Koltuk Kenarı Organizer 25,90 TL
Hiper
Hiper Yorgan Hurcu 21,56 TL

Harika Bir Ev Düzenleyici: Hurç ve Vakumlu Poşet Çeşitleri

Hepimiz, ne kadar istiyor olsak da olalım, şu minimalist düzene bir türlü geçemiyoruz. Hala hepimizin evi bir sürü eşya ile dolu. Her genel temizlik de çekmecelere, baza altlarına, dolaplara bir bakıp hafifletmeye çalışırız ama, evimizdeki tüm saklama alanları yıllarca elimizi sürmediğimiz ve sürmeyeceğimiz eşyalarla dolar taşar.

Tamam, kabul edelim. Eşyalarımızı atamıyoruz ve bir gün lazım olur duygusundan kurtulamıyoruz. Tabi bir de mevsimlik ürünlerimiz var. Onları zaten atamayız çünkü önümüzdeki yaz ya da kış tekrar lazım olacaklar. Malum, her ilk bahar ve sor baharda yazlıkları kaldırıp kışlıkları çıkarmak ya da kışlıkları kaldırıp yazlıkları çıkarmak gibi işlerimiz var.

Giysiler, montlar, kışlık ayakkabılar, kışlık halılar, yorganlar, battaniyeler... Galiba en çok kışa girerken kaldırıyoruz. Her yazlık ve kışlık yapma evresinde de aklımızda hep aynı deli sorular: ben bunları geçen yaz nereye kaldırmıştım?

Evet, işte tam bu noktada geliyoruz hepimizin kesin ve net bir şekilde düzenleyici bazı şeylere ihtiyacımız olduğu gerçeğine. Ve yine tam bu noktada hurç ve vakumlu poşet ihtiyacı hasıl oluyor.

Gerçekten eşyalarımı hem düzenleyen, hem koruyarak saklayan hem de aynı anda bize yer tasarrufu sağlayan bir icat devrim niteliğindedir. Bunu en iyi evinde saklaması gereken eşyası çok ama onları saklayacak yeri neredeyse yok gibi olanlar anlar diye düşünüyoruz.

Bildiğiniz üzere hurç ve vakumlu poşet ürünleri sizlere bir sürü kolaylıklar sağlıyorlar. Aslına bakarsanız hurç hayatımızda çok da yeni bir şey değil. Özellikle yastık ve yorganları kullanmadığımız dönemlerde onları saklamak için kullanırız hurçları. Ancak onlar da tıptı tüm diğer ürünler gibi zaman içerisinde her gecen gün daha kullanışlı daha fonksiyonel olabiliyorlar.

Hurç satın almadan önce güncel hurç modellerine göz atmakta bu açıdan yarar var. Çünkü siz bilmeden daha fonksiyonel olanları da çıkmış olabilir. Bunun için dükkan dükkan gezmek zorunda da değilsiniz çünkü sitemiz size adeta bütün vitrinleri gezdirerek hemen her ürün grubunda oturduğunuz yerden araştırma yapma imkanı sağlıyor. Hurç satın almak hayatınızda yer açmak için çok önemli. Vakumlu hurç satın almak ise size çok daha fazla yer açacaktır.

Hurç ve vakumlu poşet modelleri arasında göz gezdirirken dikkat etmemiz gereken bir konunun altını çizmek istiyoruz. Vakumlu hurç ya da vakumlu poşet her açıdan daha avantajlı görünebilir. Dolayısı ile kendinize neden vakumsuz hurçlardan almanız gerektiğini sorabilirsiniz. Cevabımız basit. Bazı eşyalarınızı vakum ile sıkıştırmak istemeyeceğiniz özelliklerde olabilir. Bu bakımdan normal hurçlardan satın almak yararınıza olacaktır.

Vakumlu poşetler ve hurç modelleri pek çok kullanım alanına hitap ediyor. İnanın hurç ve vakumlu poşet çeşitleri ile neler yapabileceğinizin tamamını bilmiyor bile olabilirsiniz. Üstelik eğer son dönemde çıkan hurç ve vakumlu poşet modellerine göz atmadıysanız, muhtemelen kendinizi bu konuda güncellemeniz yararınıza olacaktır. Çünkü artık neredeyse her şeş için ayrı hurç ve vakumlu poşet bulmak mümkün hale geldi.

Vakumlu poşetleri biz aynı zamanda mutfakta da yiyecek saklamakta kullanıyoruz biliyorsunuz. O da ayrı bir kategori. Yiyecekleri daha uzun süre tazeliğini koruyarak saklamak için birebir olan vakumlu poşet gerçekten süper bir buluş.

Ancak biz bu yazımızda daha çok eşya saklamak ile ilgileniyoruz. Özellikle de mevsimlik, yer değiştirmesi, belli bir dönem kullanılırken belli bir dönem bir yerlerde bozulmadan ve çok da yer kaplamadan beklemesi gereken eşyaları saklamak, bu yazımızın konusu.

İsterseniz gelin birlikte hurç ve vakumlu poşet çeşitlerine bir göz atalım.

Hurç ve Vakumlu Poşet Çeşitleri

Yazımızın bundan önceki bölümlerinde de söylediğimiz gibi artık neredeyse her eşya için ayrı hurç ve vakumlu poşet modelleri mevcut. Biz de bu hurç ve vakumlu poşet modellerinin başlıca modellerini sizlere tanıtmak ve sizi hurç ve vakumlu poşet konusunda güncellemek niyetindeyiz.

Ayakkabı hurcu:

Son zamanların en devrim niteliğindeki hurç modellerinden bizim sizlere tanıtacağımız ilk hurç başlıktan da anlayacağınız üzere ayakkabı hurcu olacak. Ayakkabılarını belki özel günlerde giyeceğiniz için belki de mevsimi değil diye içine koyabileceğiniz hurç olan ayakkabı hurcu ayakkabılarını hem koruyacak hem de saklayacaktır.

Yorgan hurcu:

Bildiğimiz en eski kullanımı en yaygın hurç modelleri şüphesiz ki yorgan hurcu modelleridir. Eskiden vakumlu değillerdi ama şimdi vakumlu hurç kategorisindeler. En büyük yer tasarrufunu yorgan hurcu sağlıyor şüphesiz. Bu hurçların içerisine yorgan hariç yastık ve diğer deforme olmasından endişe etmeyeceğiniz tüm eşyalarınızı koyup saklayabilirsiniz.

Halı hurcu:

Kullanmaya kıyamadığımız, vermeye kıyamadığımız, çeyiz için sakladığımız, ya da mevsimsel olarak kullandığınız halıları saklamak için halı hurcunuz var artık. Malum. Halılar kıymetlidir ve halı hurcu tıpkı diğer hurç ve vakumlu poşetler gibi değer verdiğiniz eşyanızı korur.

Evet, evinizde özenle saklamak istediğiniz tüm eşyalarınız için özenle ve fonksiyonlarına göre tasarlanan hurç ve vakumlu poşetler hayatınızı kolaylaştırmak ve size daha fazla yer açmak için ideal ürünlerdir. Bunu söylemiştik. Eğer hurç ve vakumlu poşetler konusunda kendinizi güncel tutarsanız, eşyalarınızı tam da kendilerine uygun ürünlerin içinde saklama şansınız olur. Evet her yeni çıkan ürünü alacağız diye bir şey yok ama bazen de doğru ürünü kullanmamanın sonucu çok sevdiğimiz bazı eşyaların zarar görmesi şeklinde son bulabiliyor.

Eşyalarımızı saklamanın konforlu ve ferah yöntemleri üzerinde kafa yoran tasarımcılar, sağ olsunlar, var olsunlar, bize her geçen gün yeni bir çözüm sunuyorlar. Gerek mutfakta, gerek banyo da gerekse odalarımızda en iyi yerleşme şeklini yakalamak ve aynı zamanda eşyaların kullanım pratiğini de sağlamak bizim için çok önemli. İşte tam da bu yüzden hurç ve vakumlu poşetler bu yazımızın konusu idi. Sizlere elimizden geldiğinde bilgi vermeye gayret ediyoruz her zaman olduğu gibi. Elbette size yalnız bilgi sunmuyoruz aynı zamanda web sitemiz üzerinden bu ürünlere kolayca ve son derece uygun fiyatlara da ulaşmanızı sağlıyoruz. Evdeki düzenin ne kadar önemli olduğunu iyi biliyoruz. Bu yüzden size pek çok düzenleyici ürünü bir arada sunuyoruz.

Hurç ve Vakumlu Poşet Modelleri & Hurç ve Vakumlu Poşet Fiyatları

Değerli site ziyaretçilerimiz, sizlerin hayatını kolaylaştırmak için sunduğumuz hurç ve vakumlu poşet modellerini elimizden geldiğinde tanıtmaya çalışıyoruz ama fazlası için web sitemizin ilgili sayfasındaki ürünlerini de incelemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü hurç ve vakumlu poşet çeşitleri değişik ebatlarda ve kullanım şekillerinde farklılık gösteriyor. Hurç ve vakumlu poşet fiyatları son derece ekonomik. Eşyalarınızı korumak ve saklamak ve aynı zamanda da yerden tasarruf etmek için tavsiye ettiğimiz ürünler sitemizde her ürün grubu için hazırladığımız fiyat filtreleri ile birlikte sunulmuş durumda. Böylece dilediğiniz gibi kıyaslama yaparak en kârlı alışverişi yapabilirsiniz.

Web sitemizde Hepsiburada mağazamızda satışa sunduğumuz Alas, Bluezen, Kitbag, Kup Bag, Magic, Minifly ve Orijinal Kulüp markalarının ürünlerini bulabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.