Tektaş, Tek Hayal ve Evlilik Rüyası

Tektaş, Tek Hayal ve Evlilik Rüyası

TEKTAŞ, TEK HAYAL…

İlişkiniz nasıl başladı kim bilir. O gün havada kesin romantik bir şeyler vardı. Siz pek farkında olmasanız da kader bir şekilde o güzergahı belirlemiş, rotayı çizmiş ve sizi birbirinize doğru adımlar atmak üzere yola çıkarmıştı. Daha sonra, okulda, işte, arkadaşlarınız aracılığıyla, kısacası “o” ortamda bir araya geldiniz ve işte bu şekilde masal başladı. Kim derdi ki ta o zaman karşınıza çıkan kişiyle, pırıl pırıl bir tektaş ışıltısında ömrünüzün sonuna dek yürüyeceğiniz bir yola adım atacağınızı? İşte o tektaş yüzükle aydınlanan kalpleriniz, o gün çok daha hızlı çarptı birbiriniz için. Hem de ayaklarınız yere değmiyorken…

İşte herkes bir şekilde kendi masalındaki yerini kuruluyor ve o masaldaki en heyecan dolu anlardan biri gelip çattığında, göz kamaştıran o yüzüğün büyüsüne inanamıyor. Belki siz de o şanslı çiftlerden birisiniz. Ya da henüz “o” teklif sizin için başka bir zaman diliminde bekliyor. Her iki durumda da kadınlar için tektaş yüzük, modası geçen, unutulan ya da bir defalık bir heyecan değil. Kadınlar için tektaş, karşısına ne zaman çıkarsa çıksın onu heyecanlandıran bir sevgili gibi. Hayatından asla çıkaramayacağı ve yeri doldurulamayacak bir sevgili.

Elbette erkekler bu aşkı kıskanmamalılar. O zaman erkeklere de buradan şu şekilde seslenelim: Sonuçta o tektaşın nereden geldiği de çok önemli. Ancak, tektaştan sonra bilesiniz ki aşk daima üç kişilik. O nedenle, eğer teklifinizi yaptınız ve aşkınızı mutlu sonla taçlandırdıysanız, bazı özel günlerde de “tektaşlandırmanız”da da fayda var.

Evet beyler ve bayanlar, kiminizin hayalindeki, kiminizinse modelleri arasında seçim yapamadığı için merakla beklediği o tektaşlara şöyle bir göz atabiliriz…

Tektaş; o bir klasik…

Klasikler zamana meydan okumaya devam ediyor. Tıpkı modanın diğer alanlarında da olduğu gibi mücevher modasında da tektaşların klasik modelleri, en çok tercih edilen ve beğenilenler arasında yer alıyor. Beyaz veya sarı altın tercihler yapılarak, günlük en rahat kullanım şekli belirlenebiliyor.

 

TEKTAŞ, TEK HAYAL…
Altın Tektaş Yüzük
TEKTAŞ, TEK HAYAL…
Pırlanta Tektaş Yüzük

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu nedenle tektaş seçimi sırasında, teklifin sunulacağı ya da sürprizin yapılacağı şanslı kadının beğenilerine ve takı tercihlerine dikkat etmekte fayda var. Ancak, yine de seçim nasıl olursa olsun, tektaşın büyüsü bu kadar küçük detaylara takılmayı önleyecek kadar büyük olacak. Orası kesin.

Modern tasarımlar

Beyaz altın tasarımlarda, modern çizgilere sık sık rastlıyoruz. Daha eğimli, hatta pembe altın kombinli, iç içe geçen tasarımlar, günlük hayatında da tarz olarak modern bir çizgiye sahip kadınların en çok beğeneceği modeller arasında yer alıyor.

Siz de bu tasarımlar arasından, aşkınızı simgeleyecek ve sürekli kullanılabilecek bir modeli tercih edebilirsiniz.

TEKTAŞ, TEK HAYAL…
Pırlanta Tektaş Yüzük
TEKTAŞ, TEK HAYAL…
Pırlanta Tektaş Yüzük

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nostalji rüzgarları

Eskiye özlem hiç bitmeyecek. Geçmiş yılların, tarihin o büyülü sayfaları, o dönemlere ait tasarımlar insanları etkilemeye devam edecek. Siz de birlikte bu büyünün etkisi altına girmeye hazır olun.

Bu modellerde pembe altın ve eski dönemlere ait çizgilere sahip tasarımlar görebilirsiniz. Ayrıca, tektaş için nostaljik seçenekler arasında yalnızca pırlanta değil, farklı renklerde kıymetli taşlar da bulunuyor. Siz de bu modellerden birini tercih ederek, sürprizinizi daha özel hale getirebilirsiniz.

TEKTAŞ, TEK HAYAL…
Ametist Tektaş Altın Yüzük
TEKTAŞ, TEK HAYAL…
Pembe Altın Tektaş Yüzük

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de aşkı daha fazla bekletmeyin. Heyecanınızın ve tutkunuzun ateşi hiç sönmesin. Ve o tektaş, o günkü coşkuyu aranızda bir anı olarak saklasın. Sonsuza kadar…

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK