Telefon Kılıfları da Modaya Ayak Uyduruyor

Telefon Kılıfları da Modaya Ayak Uyduruyor

TELEFON KILIFLARI DA MODAYA AYAK UYDURUYOR

Okuyan, çalışan, kadın, erkek, yirmili, kırklı yaşlar, çok gezen, çok okuyan, telefonunu koruyan, kollayan ve modaya ayak uyduran herkes, telefon kılıfı kullanıyor. Neredeyse elimizden düşürmediğimiz rengarenk ve desen desen telefon kılıfları ile kullanıcıları arasında bir bağ oluşuyor.

Okuduğumuz bölüme, çalıştığımız işe, hobilerimize, en sevdiğimiz çizgi film kahramanından, sevgilimizin resmine kadar her şey telefon aksesuarı için ilham kaynağı olabiliyor.

Telefon kılıfları neden kullanılıyor?

Peki telefon kılıfımızın rengi ve üzerindeki desenler bizim için ne ifade ediyor ve neden telefon kılıfı kullanıyoruz? İsviçreli bilim adamlarının yıllardır yapmak istediği bu araştırmayı sizler için yaptık. Sonuçlar da telefon kılıfları kadar renkli ve çok çeşitli:

– Kadın kullananların yüzde 23’ü elbisesinin rengine uyum sağladığı için,

– Erkek kullanıcıların yüzde 11’i sevdiği futbol takımının logosunu her zaman görmek istediği için,

– Üniversite öğrencilerinin yüzde 5’i film ya da kitap karakterlerinin onları daha entelektüel gösterdiği için,

– Ebeveynlerin yüzde 13’ü aile bağları hiç kopmaması için üzerinde aile fotoğrafının olduğu telefon kılıfı kullanıyor.

– Çalışanların yüzde 33’ü telefonunu korumak için amaçlı telefon kılıfı kullanırken

– Geri kalan yüzde 15 neden telefon kılıfı kullandığını bilmiyor.

Siz kendinizi bu grupların hangisinde görüyorsunuz bilmiyoruz ama çoğumuzun bir telefonu, bir de telefon kılıfı olduğu gerçek. Bu kadar çok kullanılınca onlar da ister istemez modanın bir parçası haline geliyorlar. Telefon kılıfı ve modanın birleşimi ise ortaya değişik ve bir o kadar eğlenceli telefon kılıflarının çıkmasına neden oluyor. İşte bu ürünlerden bazıları:

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

TELEFON KILIFLARI DA MODAYA AYAK UYDURUYOR 53869e5f04f24-tile 53869e632c114-tile 5371e627023f3-tile 53869e735f7eb-tile 53869dee6172b-tile

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK