Terazi Burcu Kadınlarına Özel Aksesuar Seçenekleri

Terazi Burcu Kadınlarına Özel Aksesuar Seçenekleri

TERAZİ BURCU KADINLARINA ÖZEL AKSESUAR SEÇENEKLERİ

Terazi burcu kadınları denilince, akla güzellik ve zarafet gelir. Peki neden dersiniz? Çünkü bu burcun yönetici gezegeni olan Venüs, güzellik ve sonsuz aşk tanrıçası Afrodit ile ilişkilendirilir. Yani aslında Terazi kadınları, adeta dünyaya renk ve güzellik katmak için gelmişler! Sadece varoluşları bile güzellik katmaya yetse de, terazi kadınları seçtikleri aksesuar ve taktıkları takılarla da zarafetlerini yansıtırlar.

Terazi burcu kadınları üst düzey bir estetik anlayışına sahip olduklarından genellikle modayı takip etmeye tenezzül etmezler. Moda onları takip etsin di mi ama ? Daha ziyade kendilerine yakışanı kullanırlar. Ancak bir de hızlı karar verebilseler! Kararsızlık terazi kadınlarının içine işlemiştir. Eğer siz de terazi burcuysanız, ne demek istediğimizi eminiz çok iyi anlamışsınızdır….

Hal böyle olunca elbette kullanacağınız aksesuar ve takılarda da kararsız kalmanız çok doğal. Ancak size önereceğimiz bu takılar, kararsızlığınızı yenmenizi sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda onlara bayılacaksınız.

Terazi burcunun başlıca kıymetli taşı peridot

Peridot kristali, krizolit ya da zebercet diye de bilinir. Terazi burcunun başlıca kıymetli taşlarından olan peridot kristalinin stresi azalttığına ve taşıyan kişiyi negatif durumlardan koruduğuna inanılır. Bu peridot taşlı gümüş kolye ve yüzük, aynı zamanda rengiyle de sizi cezbedecek, hiç çıkartmak istemeyeceksiniz.

TERAZİ BURCU KADINLARINA ÖZEL AKSESUAR SEÇENEKLERİ
Ariş Peridot Taşlı Pırlanta Kolye
TERAZİ BURCU KADINLARINA ÖZEL AKSESUAR SEÇENEKLERİ
Pırlanta Peridot Kolye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terazi burcunun vazgeçilmezi kuvars ve lapis lazuli

Özellikle dumanlı kuvars kristalinin, terazi burçları için koruyucu özellikte olduğu söylenir. Ayrıca takan kişinin problemler karşısında çözüme odaklanmasına yardımcı olduğuna da inanılır. Kısacası bir nevi konsantrasyonu arttırdığını söyleyebiliriz. Bu dumanlı kuvarstan yapılmış kolye, favori aksesuarlarınızdan biri olmaya aday.

Ayrıca geçmişe bağımlılıklarının kendilerini rahatsız ettiği dönemlerde, terazi burcu kadınlarının özelliklelapis lazuli kristalini kullanmaları önerilir. Geçmişi düşünüp fazla hüzünlenmeye hiç gerek yok. Rengiyle de sizi büyüleyecek olan bu kolyeyi, hem gündüz hem gece rahatlıkla kullanabilirsiniz.

TERAZİ BURCU KADINLARINA ÖZEL AKSESUAR SEÇENEKLERİ
Dumanlı Kuvars Gümüş Kolye
TERAZİ BURCU KADINLARINA ÖZEL AKSESUAR SEÇENEKLERİ
Mercan ve Turkuaz Taşlı Kolye

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sağlık için mercan taşı

Bir deniz ürünü olan mercanın terazi burçlarında zayıf olduğu bilinen dalağı güçlendirdiği ve kalbe iyi geldiği bilinir. Aynı zamanda kararlılığın simgesidir desek, herhalde terazilerin neden mercan taşını seçmesi gerektiğini daha rahat açıklayabiliriz. Mercan taşından yapılmış bir set, özel davetlerde bile kullanabileceğiniz şık bir aksesuarınız olabilir.

Kristallere ilgi duyuyorsanız, diğer aksesuar, kolye, bilezik, yüzük ve takı setlerine de göz atmak isteyebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK