Tesettür Ceket Tasarımları Göz Kamaştırıyor

Tesettür Ceket Tasarımları Göz Kamaştırıyor

TESETTÜR MODASINDA CEKET TASARIMLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Tesettür modası, muhteşem tasarımlarıyla moda sektörüne renk katmaya devam ediyor. Desenleri, renkleri ve farklı formlarıyla göz dolduran kıyafetler, her sezon kombinlere yeni bir imaj kazandırarak, tesettür modasını takip eden tüm kadınlara farklı alternatifler sunuyor.

Bu sezonun tesettür modasında en çok dikkati çeken parçalarından biri de ceket oldu. Özellikle sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez parçalarından biri olan ceket; farklı bluz ve gömlek modelleriyle kombinlenerek, modayı yakından takip eden kadınların şıklığına şıklık katıyor.

Eğer bu sezonun tesettür ceket modellerine göz atma fırsatı bulduysanız; günlük kullanımlar, özel geceler ve çalışan kadınlar için pek çok alternatif modellerin olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Dilerseniz bu birbirinden farklı ve şık ceket modellerine, bir de birlikte bakalım…

Yeni Sezonda Tesettür Ceket Modelleri

Spor şıklık için daha büyük düğmeler

Sonbahar ve kış ayları için içinizi açacak renkler ve tasarımlar arıyorsanız, tesettür giyim için tasarlanan spor ceket modellerini değerlendirebilirsiniz. Açık maviler, krem renkleri ve daha pek çok pastel tonun kullanıldığı, büyük düğmeli spor ceket modellerini günlük olarak çok rahat kullanabilirsiniz.

Özellikle farklı spor kesim pantolon modelleriyle yapacağınız kombinlerle tarzınızı ortaya koyabilir, gün içerisinde okula, alışverişe ve arkadaşlarınızla buluşmaya giderken bu kıyafet seçimiyle hem şık, hem rahat olabilirsiniz.

TESETTÜR MODASINDA CEKET TASARIMLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Bisiklet Yaka Ceket
TESETTÜR MODASINDA CEKET TASARIMLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Keten Ceket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha farklı, daha abiye, daha stil sahibi…

Ceket, genellikle günlük ya da çalışan kadınlar için klasik kesim kıyafetlerle kombinleniyor gibi bir algı oluşsa da, başarılı tasarımlarla göz kamaştıran ceketler bir abiye parça olarak da kullanılabilir. Burada elbette tasarımın yanı sıra üründe kullanılan kumaş da çok önemli. Özellikle payetli ya da parlak kumaşlar, özel geceler, düğün, nişan gibi organizasyonlarda şıklığınızı konuşturmanızı sağlayabilir.

Bu alternatiflerin yanı sıra, eğer daha farklı, daha sıradışı bir tasarım arıyorsanız, deri kumaşların kullanıldığı farklı modelleri de tercih edebilirsiniz. Böylece, daha akılda kalıcı bir parça seçerek, tarzınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz.

TESETTÜR MODASINDA CEKET TASARIMLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Siyah Ceket
TESETTÜR MODASINDA CEKET TASARIMLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Mevsimlik Ceket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasik ama nasıl klasik?

Genellikle her kadının dolabında bir ya da birkaç model klasik kesim ceket olur. Bu ceketler, daha çok resmi davetlerde, toplantı ve iş görüşmelerinde sıkça kullanılır. Ancak, klasik bir ceket her zaman beklenen etkiyi oluşturmayabilir. Eğer şıklığınızla dikkat çekmek istediğiniz bir davete katılıyorsanız, tercihinizi farklı bir renk veya alışılmışın dışında detayları olan bir ceket modelinden yana kullanmanızda fayda var.

Örneğin, iş görüşmelerinde sıkça kullanılan siyah ya da lacivert yerine, kiremit rengi gibi farklı bir renk seçebilir, böylece daha akılda kalıcı bir görüntü sergileyebilirsiniz. Eğer mutlaka siyah bir ceket kullanmak istiyorsanız, metal detaylı bir modelle göz doldurmanız da mümkün.

TESETTÜR MODASINDA CEKET TASARIMLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Klasik Ceket
TESETTÜR MODASINDA CEKET TASARIMLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Yün Ceket

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En iyisi önemli bir görüşmeye, özel bir geceye ve bir süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya geleceğiniz zaman, VitrinGez’in sunduğu alternatifleri gözden geçirin. Davetlerin şık isimleri arasına kendi adınızı da yazdırın…

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK