Tesettür Modasında Abiye Şıklığı

Tesettür Modasında Abiye Şıklığı

Modanın gün geçtikçe artan akıl almaz ilerleyişi devam ediyor. Tesettür modası da bu ilerleyişe ayak uydurarak, bünyesine eklediği pek çok model ile trendleri yakından takip ediyor ve çok sayıda kadına hitap etmeyi başarıyor. Bu sayede her geçen gün abiye şıklığı yarışı artıyor ve çoğalan renk ve model alternatifleri ile kombinlerde şıklığı yakalamak çok daha kolay olmaya başlıyor.

Pek çok markanın, gündüz ve gece şıklığında adından söz ettirebilmek için yarışa girdiğini söylemek mümkün. Peki ya gece şıklığı dediğimiz zaman akla ilk neler geliyor? Özel davet, mezuniyet ya da düğün gibi organizasyonlarda tercih edilen abiyeler gece şıklığının ortak noktası olmayı başarıyor. Biliyorsunuz ki yaklaşan ilkbahar ve yaz sezonu bu tarz organizasyonlar için en çok tercih edilen zamandır. Her kadın bu tip organizasyonlarda abiye şıklığı ile göz kamaştırıcı olmak ister.

Sizler için, ne giysem diye kararsız kaldığınız noktalarda tercih edebileceğiniz en iyi alternatifleri seçtik. İndirim sezonunda bu alternatifleri değerlendirerek yazın gerçekleşecek olan organizasyonlara yatırım niteliğinde alışverişler gerçekleştirebilir ve detaylarla göz kamaştırıcı olabilirsiniz. Sizin için derlemiş olduğumuz renk ve model alternatifleriyle geceye hazırlanmak artık çok daha kolay!

Payet Detaylı Abiye Şıklığı

Payet, hem gündüz hem gece şıklığında bu sezonun en çok öne çıkan detayı. Eğer siz de giydiğiniz bir abiye elbise ile göz kamaştırıcı olmak istiyorsanız, yaptığınız tercihte payet detayı kullanmayı unutmayın.

Tesettür Island - Abiye Elbise 9 - Vitringez Tesettür Island - Abiye Elbise 10 - Vitringez

Tesettür Island - Abiye Elbise 11 - Vitringez Tesettür Island - Abiye Elbise 12 - Vitringez

Dantel Detaylı Abiye Elbise

Dantelin romantik havasını seviyorsanız ve özel bir gecede asil duruşu ile size eşlik etmesini istiyorsanız, dantel detaylı abiye elbiseleri değerlendirebilir ve farklı aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz.

Tesettür Island - Abiye Elbise 8 - Vitringez Tesettür Island - Abiye Elbise 7 - Vitringez

Tesettür Island - Abiye Elbise 6 - Vitringez Tesettür Island - Abiye Elbise 5 - Vitringez

Tül Detaylı Abiye Elbise

İlkbahar ve yaz mevsimlerinin ılık geçen akşamlarında abiyeniz ile siz de uçuşmak istiyorsanız ve dantelin romantizm yerine tül romantizmini tercih ediyorsanız, tül detayının yer verildiği abiye elbise modellerini kullanabilirsiniz.

Tesettür Island - Abiye Elbise 4 - Vitringez Tesettür Island - Abiye Elbise 3 - Vitringez

Tesettür Island - Abiye Elbise 2 - Vitringez Tesettür Island - Abiye Elbise 1 - Vitringez

Sezon trendlerini takip ederek tasarımlarına yön veren ve en iyi markaları sizlerle buluşturan tesetturisland.com‘un diğer modellerine göz atmayı ve %70 indirim fırsatlarından yararlanmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK