Tesettür Modasının Gömlek Modelleri

Tesettür Modasının Gömlek Modelleri

TESETTÜR MODASINDA BU GÖMLEKLER ÇOK KONUŞULACAK

Tesettür modasının sıkı takipçisi şık kadınlar için hem spor hem de klasik modelleriyle her tarza hitap eden gömlek modelleri, vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Farklı gömlek modelleri görmek, standartın dışına çıkmak isteyen kadınlar için tesettür modası, bu sezon gömlekte adeta devrim yaratan tesettür tasarımlar hazırladı. Birbirinden çok farklı kesim ve detaylara sahip olan bu tesettür gömlekleri, kadınlar arasında sık sık konuşulacak gibi görünüyor.

Renk, desen ve kesimleriyle kullanım alanınızı genişleten ve yeni tarzlar oluşturmanızı, kombinlerinize farklı birer soluk getirmenizi sağlayan gömlek modelleriyle siz de kendi çizginizi bulabilirsiniz. Dilerseniz, bu sezonun çarpıcı gömlek modellerine birlikte göz atalım…

Spor gömlek modelleri – klasik detaylar

Gündelik hayatta sık sık kullanılan spor gömlek modellerine, bu sezon klasik detaylar eklendiğini fark edebilirsiniz. Daha küçük yakalar, dantel kenarlar bu klasik detaylardan bazıları. Bu modelleri dilerseniz spor kombinlerinizde, dilerseniz klasik kıyafetlerinizle birlikte kullanabilirsiniz.

Renk seçeneklerine göre daha klasik ya da daha spor bir tarza hitap edebilen bu gömlek modellerinin kesim ve detaylarını çok seveceğinize eminiz.

TESETTÜR MODASINDA BU GÖMLEKLER ÇOK KONUŞULACAK
Sivri Yaka Gömlek
TESETTÜR MODASINDA BU GÖMLEKLER ÇOK KONUŞULACAK
Fistolu Gömlek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyonklar aşkına

Hemen her kadın, içindeki kız çocuğunu kıyafetlerine de yansıtır. Bunu belirgin olarak fiyonk, ponpon, fırfır gibi detayları kıyafetlerinde kullanan kadınlara baktığımızda anlayabiliriz. Özellikle fiyonk, daha masum bir tavır olarak kıyafetlere tarz katar. Dolayısıyla, okulda ilk forma giymeye başlanan günlerden bu yana hem bir alışkanlık hem de kız çocuğu için süslü bir detay olarak kullanılan fiyonk ayrıntılarının, gömleklerde kullanılması da hoş bir görüntü oluşmasına yardımcı oluyor.

TESETTÜR MODASINDA BU GÖMLEKLER ÇOK KONUŞULACAK
Ekru Fiyonklu Gömlek
TESETTÜR MODASINDA BU GÖMLEKLER ÇOK KONUŞULACAK
Zümrüt Fiyonklu Gömlek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Desenler ve kuyruklar

Düz renklere ve muntazam çizgilere meydan okumaya hazır mısınız? Çünkü bu sezon, özellikle şifon gömlekleri bıraktığınız gibi bulamayacaksınız. Standartlar artık geride kaldı. Renklerin en göz alıcı şekilde kullanıldığı baskılar, kuyruklu, farklı kesim gömlekler artık kesinlikle her zamankinden farklı.

Üstelik bu çizgileri farklı tarzlara adapte etmek hiç de zor değil. Tarzınıza göre kıyafetler ve aksesuar modelleriyle dilediğiniz gibi spor, salaş, klasik hatta abiye olarak da kullanılabilen bu gömleklere odaklanmanızı tavsiye ediyoruz.

TESETTÜR MODASINDA BU GÖMLEKLER ÇOK KONUŞULACAK
Asimetrik Gömlek
TESETTÜR MODASINDA BU GÖMLEKLER ÇOK KONUŞULACAK
Krep Şifon Gömlek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK