Tesettür Modelleri Özel Desenleri Ala Tesettür’de

Tesettür Modelleri Özel Desenleri Ala Tesettür’de

Modern ve zarif elbise modelleri ile bayanların şıklığı bir kat daha artacak. Tesettür elbiseler bu sezon en yeni tasarımlarıyla marka garantisinde. Şık olmanın büyük ayrıcalığını yeni sezon moda çizgilerinde bulacaksınız. Özel desen ve moda renkler tüm kıyafet modellerinde.

Tesettür Abiye Kıyafetleri

Abiye şıklığı tesettür elbiseler ile zarif bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak. Desenli ve nakışlı modellerin yanı sıra bu sezon zarif taşlarla süslenmiş ilginç elbise modellerini de bulabilirsiniz. Dantelin büyüsü özel kadife kumaşlarıyla birleşerek sizler için tasarlandı. Masalsı elbise modelleri ile peri kızı olabilirsiniz. Yaka kısımlarında özellikle taş ve nakış desenleri hâkim olan elbiselerin hepsi birbirinden ilginç.

Tesettür Elbise Modellerinde Yeni Tasarımlar

Bu sezon özellikle pudra renk tonları elbiselere özel bir güzellik katıyor. Davetlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bel ya da göğüs kısmı nakışlı modeller ise sizleri hoş bir havaya büründürecek. Payetlerle işlenmiş modeller ise nişan ya da düğün törenlerinde tercih edebileceğiniz türde.

tesettür elbiseler - 2

Dantel ve Çiçek Desenli Tesettür Elbiseler

Tesettür elbise modellerinde bu sezon canlı renkler ve özellikle çiçek desenler hâkim. Çiçek desenlerini elbisenin farklı yerlerinde görebilirsiniz. Sade bir elbisenin kemerine çiçek nakışlı işlenmiş olanlar ise çok zarif bir görünümü sizlere sağlar. Dantel ayrıntısı ise özenli olarak elbise modellerinde yer alır.

Ala Tesettür farkı ile tüm modellerin her beden ve rengini bulmanız mümkün. Kalite ve şıklık ekonomik fiyatlarıyla bütçenize uygun seçeneklerde. Kendinizi her zaman özel hissedeceğiniz modellere kısa sürede ulaşabilirsiniz. alatesettur.com/elbise-modelleri-ve-fiyatlari  tarz sahibi bayanların tercih edeceği modellerin hepsi birbirinden ayrı desen ve kalitede. Gündüz tercih edeceğiniz elbiseler ve davetleriniz için tercih edeceğiniz modellerin hepsi farklı güzelliklerde.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK