Tırnak Sanatı ile Kendi Stilini Yarat!

Tırnak Sanatı ile Kendi Stilini Yarat!

TIRNAK SANATI İLE KENDİ STİLİNİ YARAT!

Oje biz kadınların ufak yaşlardan beri kullanmaktan en çok keyif aldığı kozmetik ürünlerinden biri. Hatta bazı kadınlar öyle çok seviyor ki tırnak bakımını bir sanat haline getirdi: Tırnak sanatı.

Eller ve tırnaklar sürekli göz önünde olduğu için bakımları ve güzel görünmeleri mutlaka önemli ama çoğumuz tırnaklarımıza, tırnak sanatı seviyesinde özenmiyoruz açıkçası. Pek çoğumuz bu anlamda en fazla french ile yetiniyoruz veya sadece tatildeyken uğradığımız kuaförde daha fazlasını yaptırıyoruz.

Tırnak sanatı biraz uğraştırıcı ama ortaya çıkan görüntü kelimenin tam anlamıyla inanılmaz… Aşağıda sizlere göstereceğimiz örneklerin bazılarında yapay tırnak kullanıldığını da söylememiz gerekiyor. Yani aslında bu çok zor görünen modellerden bazıları ufak bir hile ile tahmin ettiğinizden çok daha kolay uygulanabiliyor…

İlham verecek tırnak sanatı örnekleri

Üzerinde insan figürleri olan bu yapay tırnaklar gerçekten çok ilgi çekici ve farklı…

TIRNAK SANATI İLE KENDİ STİLİNİ YARAT!

Kaynak: http://enpundit.com

Çiçeklerden yapılan takma tırnaklar gerçekten sanat eseri gibi. Fakat kullanımı pek pratik olmayabilir…

TIRNAK SANATI İLE KENDİ STİLİNİ YARAT!

Kaynak: www.womens9.com

Taşlar ve pullardan yapılan yapay tırnaklar günlük yaşamda kullanılabilecek trendlerden biri… Fakat gündelik kullanım için muhtemelen bu örnektekinden biraz daha seyrek taş kullanmak iyi bir fikir olabilir.

TIRNAK SANATI İLE KENDİ STİLİNİ YARAT!

kaynak: www.smosh.com

Özellikle tetris şekilleri ile tırnak sanatına büyük katkı sağlayan bu fikir bize çok farklı geldi. Yapay tırnak olduğunu tahmin ettiğimiz bu modelin kullanışı pek pratik olmasa da görüntüsü gerçekten etkileyici.

TIRNAK SANATI İLE KENDİ STİLİNİ YARAT!

Kaynak:http://www.begeek.fr/

Boncuklardan yapılan bu tırnak sanatı pasta süsünü andırıyor…

TIRNAK SANATI İLE KENDİ STİLİNİ YARAT!

Kaynak:www.copythatcopycatnails.neth

Daha neler yapılabileceği konusunda sınırsız bir hayal gücüne sahip olan tırnak sanatçıları bu konuda daha ilerleyecek gibi görünüyor. Sadece burada gördükleriniz değil daha görmediğiniz birçok örneğiyle bu sanat uzunca bir süre moda olur. Siz de evde tek renk oje sürmekten başka bir şey yapamıyorsanız, güzellik salonlarındaki bazı tırnak uzmanlarından yardım isteyebilir ve günlük hayatta kullanıma uygun bir turnak sanatını kendi tırnaklarınızda deneyebilirsiniz.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK