Ben Bu Tişörtü Neyle Kombinleyeceğim?

Ben Bu Tişörtü Neyle Kombinleyeceğim?

BEN BU TİŞÖRTÜ NEYLE GİYECEĞİM?

Sıcak yaz mevsiminde genellikle kendimizi rahat hissettiğimiz, terletmeyen kıyafetler tercih ediyoruz. Özellikle tişörtler, sıcak havaların vazgeçilmezlerinden… Sokak modasını seviyorsanız, tarzınızı yansıtacak tişörtler bu yaz “ne giysem?” sorununu tamamen çözebilir. Peki tişörtleri nasıl kombinlyebilirsiniz? İşte size sade bir tişörtle yapabileceğiniz 3 farklı kombin önerisi…

Farklı tişört kombini önerileri

Şort ile tişört ayrılmaz ikili

Bir tişörtü giymenin en kolay yollarından biri onu şortla birlikte kombinlemektir. Özellikle kolsuz bir tişört ve şort ikilisiyle şık bir tarz yaratmak istiyorsanız onları bilekte biten botlarla tamamlayabilirsiniz. Biraz daha rahat olmak için spor ayakkabı ya da sezonun vazgeçilmezi terliklerle de çok şık olabilirsiniz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

BEN BU TİŞÖRTÜ NEYLE GİYECEĞİM? 5343399de7b52-tile

Ceketle giyin

İş yerinde ceket giymek zorunda olduğunuz için üzülüyor olabilirsiniz. Ancak ceketinizin içine rahatlıkla bir tişört giyebilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman ceketinizi çıkartarak şık ve spor bir havaya bürünebilirsiniz. Özellikle tişörtün üzerine giyilen blazer, tişörtün bluz gibi görünmesini sağlar.

BEN BU TİŞÖRTÜ NEYLE GİYECEĞİM? 536105492483b-tile

Kalem etekle giyin

Bir tişörtü değişik şekillerde giymek konusunda sınır tanımayın. Tişört kombini yaparken kalem etek giyilmez diye bir kural da yok zaten. Üstelik bu ikili size inanamayacağınız kadar farklı ve modern bir hava katabilir. Bu tarz bir kombin, ofis için uygun değil diyorsanız, arkadaşlarınızla dışarı çıkarken giydiğinizde emin olun grubun en şık kadını siz olacaksınız.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK