Biri Topuklu Ayakkabı Mı Dedi?

Biri Topuklu Ayakkabı Mı Dedi?

BİRİ TOPUKLU AYAKKABI MI DEDİ?

Yoksa, bu sıralar çok fazla ayakkabı satın aldığım için ben mi öyle duydum, bilemiyorum. Yaz sezonu başladı. İçim, tarif edemeyeceğim bir ayakkabı satın alma isteğiyle dolu. E haliyle zaman kaybetmeden biraz da rahat alışveriş yapmak için online alışveriş sitelerini takip ediyorum. Bütçeye fazla zarar vermemek için de, sezon başı da olsa ayakkabıda indirim bulabileceğim alışveriş sitelerinde daha fazla vakit geçiriyorum. Sadece ben değil, birçoğumuz hem güzel hem de en fazla 50 liraya kadar ayakkabı almak istemiyor muyuz?

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

En Şık Topuklu Ayakkabı Modelleri

 BİRİ TOPUKLU AYAKKABI MI DEDİ?529ca215d6c7a-tile

Biz kadınların takıntısı olan ayakkabılar, çok sevsem de bazen bir çantadan bile daha önemli olabiliyor. Sebebini henüz hiçbir bilim adamı açıklayamadı. Özellikle ilkbahar-yaz sezonu gibi çok sık ayakkabı değiştirdiğimiz mevsimlerde daha da önemli olmakla kalmıyor, her hafta sonu ayakkabı satın almakla geçiyor.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

524d8fbd5c3d7-tile BİRİ TOPUKLU AYAKKABI MI DEDİ?

Ayakkabı seçerken nelere dikkat ediyorsunuz? Mesela benim için bir ayakkabı en başta rahat ve konforlu olmalı, daha sonra trend ve tabiki fiyat konusunda da makul olması gerekiyor. Az kalsın sonuncu maddeyi unutuyordum. Sizi bilmem ama, bir de topuklu olması gerekiyor. Neyse ki biz kadınlar bu konuda şanslıyız çünkü bayan ayakkabı kategorisi zengin olan online alışveriş siteleri seçim yapmamızı kolaylaştırıyor.

İşte yaz sezonu başındayken bile indirimde olan ve ilk görüşte aşık olacağınıza inandığım o ayakkabılar:

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK