ToyzzShop Vitringez’de Yarışması Başladı

ToyzzShop Vitringez’de Yarışması Başladı

ToyzzShop, çocuklarınız için eğlenceli ve eğitici oyuncaklarıyla, kırtasiye ve okul ürünleriyle, hediyelik eşyalarıyla Vitringez’in en sevilen Mağazalarından biri.

Oyuncak dendiğinde ilk akla gelen isim Oyuncakçınız ToyzzShop ile ortaklaşa düzenlediğimiz bir yarışmamızın duyurusunu sizinle paylaşmak istedik.

———————-

9 Kişiye hediye edeceğimiz bu harika Emoji Öpücük Atan Peluş’u kazanmak için yapmanız gerekenler aşağıda, 22 Ocak Cuma Gününe kadar katılabileceğin yarışmamızı istediğin sosyal medya hesabınla katılabilirsin.

instagram

Instagram’dan Yarışmamıza katılmak için;

Yapman gerekenler çok basit;

@vitringez ve @toyzzshop’u  takip et, 2 arkadaşını buradan ulaşabileceğin yarışma postumuzun altına etiketle ve kendi sayfanda #ToyzzShopVitringez’de etiketi ile paylaşmayı unutma!

 

facebook

Facebook’tan Yarışmamıza katılmak için;

Vitringez ve Toyzz Shop sayfalarını beğen.
 Buradan ulaşabileceğin postumuzu ‪#‎ToyzzShopVitringez’de diyerek, kendi sayfanda paylaş.

 

twitter

Twitter’dan Yarışmamıza katılmak için;

Vitringez ve ToyzzShop hesaplarını takip et ve buraya tıklayarak ulaşabileceğin tweetimizi RT et.

Jüri üyelerinin belirleyeceği şanslı takipçilerimizi 23 Ocak Cumartesi günü açıklayacağız. Katılımını bekliyoruz. Şimdiden bol şans.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK