Tozlu.com’u Sosyal Medyada Takip Etmek İçin 5 Neden

Tozlu.com’u Sosyal Medyada Takip Etmek İçin 5 Neden

Sosyal medya hem günlük hem de iş yaşantımızda en çok kullandığımız ve ilgilendiğimiz konulardan biri değil mi? Gün geçtikçe yenilenen uygulamalar sayesinde her geçen gün biraz daha fazla sevdiğimiz sosyal medya, markaların da en çok kullandığı alanlardan biri oluyor.

Hayatımızdaki yeri günden güne artan sosyal medya, online alışveriş kullanıcıları için de büyük fırsatlar sunuyor. Sevdikleri markaları sosyal medya üzerinden takip eden kullanıcılar, kampanyalar, indirim duyuruları gibi birçok bilgiyi artık sosyal medya araçları üzerinden kolayca öğrenebiliyor.

Sizler için en iyi kampanya ve fırsatları hazırlayan, uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri sizlere sunan Tozlu.com’un sosyal medyasını mercek altına aldık.

Neden Tozlu.com’u sosyal mecralarda takip etmelisiniz?

İndirimli ürünleri ilk siz görün

Tozlu.com kaliteli ve sezon trendi ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlıyor. Sezon sonu ya da sezon başı fark etmeksizin müşterilerine sürekli indirim ve kampanyalar sunan Tozlu, tüm bu fırsatların duyurusunu da sosyal medya hesaplarından yapıyor. Tozlu’yu sosyal medyada takip ederek indirim fırsatlarını kaçırmadan avantajlı alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz.

tozlu.com instagram (2)
tozlu.com instagram (1)

 

Anlık fırsatları kaçırmayın

Sosyal mecralarda yapılan yarışmalar size birçok hediye kazandırabilir. Nasıl mı? Tozlu.com’u takip ederek sadece tek gün geçerli olan yarışmalarda şansınızı deneyebilir, harika hediyeler kazanabilirsiniz. Tozlu’yu takip ederek hediye çekleri ve ücretsiz kargo fırsatları gibi birçok avantaja sahip olabilirsiniz.

tozlu.com facebook (5) tozlu.com facebook (7)

 

Sezon trendlerini keşfedin

“Şu an moda trendlerinde neler var?” ya da “Hangi renkler bu sezon moda?” gibi sorularınıza yanıt olan Tozlu.com, sizlere sosyal medya hesaplarından moda ve trend haberleri veriyor. Böylece yeni sezon ürünlerinden ve moda trendlerinden haberdar olabiliyorsunuz. 🙂

tozlu.com facebook (2)

 

Kolay iletişimin tadını çıkarın

Tozlu.com sosyal medya üzerinden tüm sorularınızı yanıtlıyor. Sipariş takibi, kargo bilgileri ve sipariş gibi aklınıza gelebilecek her türlü soruyu Tozlu.com’a sorarak anında cevabınızı alabilirsiniz. Mail ya da telefonla uğraşmadan sosyal medya aracılığıyla Tozlu.com ile iletişim kurabilirsiniz.

tozlu.com twitter

 

Özel gün kampanyalarından haberdar olun

Anneler Günü, Babalar Günü ve Sevgililer Günü gibi birçok özel günde duyuru ve kampanya hazırlayan Tozlu.com fırsatlarından haberdar olmak için tek yapmanız gereken Tozlu’yu sosyal medyada takip etmek. 🙂 Tozlu’yu takip edin, uygun fiyat avantajlarından ilk sizin haberiniz olsun!

instagram tozlu.com instagram 2 tozlu.com

 

Tozlu.com sizlere uygun fiyatlarda kaliteli ve moda trendlerine uygun ürünler sunmaya devam ediyor. Siz de indirim fırsatlarından, kampanyalarından ve online alışverişten bunlar gibi daha birçok avantaj sağlamak istiyorsanız, Tozlu.com’u Facebook, Twitter ve Instagram adreslerinden takip edebilirsiniz. 🙂

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK