Trendy Sevgiliye En Trend 7 Hediye Önerisi

Trendy Sevgiliye En Trend 7 Hediye Önerisi

Sevgiliniz kendine bakan, giyimine en az sizin kadar özen gösteren ve trendleri takip eden biriyse, sevgililer gününde alacağınız hediye konusunda oldukça dikkatli olmalısınız. Aldığınız hediye onun zevkine hitap etmeli, kullanışlı ve de kaliteli olmalıdır. Trendy bir erkeğin eşyalarla arası iyidir ve aldığınız hediyenin kalitesini anında anlayacağından hiç şüpheniz olmasın.

7 Hediye Önerisi

Erkekler için oldukça kullanışsız olan cüzdanın yerini, para klipsi ve kartvizitlikler aldı. O kadar severek kullanıyorlar ki, mevcut olan eskimeden yenisine sahip olmak istiyorlar veya alternatif bir tane daha edinebiliyorlar. Para klipsi hediye etmenin bir başka avantjı da, üstüne sevgilinizin baş harflerini yazdırarak, hediyenizin manevi değerini arttırabilecek oluşunuz.

Lanvin Kartvizitlik money clip

Erkeklerde bileklik modasında en iyi çıkış yapan trend akıllı bileklikler oldu. Böylelikle gün içinde kaç kalori harcadığını, kaç adım attığını öğrenerek, sayenizde hem sağlıklı olmak icin motive olacak, hem de trendy bir aksesuara sahip olacak.

Jawbone activity tracker nike wristband

Artık erkekler de kozmetik ürünler kullanmak istiyor ama bu alanda yeterince bilgi sahibi olmadıkları için, ne almaları gerektiğini bilmiyorlar. Cilt bakım krem seti veya saç bakım seti gibi bir hediye onları bilmedikleri bir alanda alışveriş yapma derdinden kurtarmış olacaktır. Ayrıca aldığınız sevgililer günü hediyesi, sevgilinizin soğuktan kuruyan cildine veya dökülen saçlarına iyi geldikçe, size olan hayranlığı artacaktır.

rogaine clinique for men

Klasik ayakkabılarla, takım elbiselerle giyilen farklı renklerdeki veya desenlerdeki çoraplar modayı takip eden, genç ruhlu erkeklerin en çok sevdiği trend oldu. Ciddi şirket ceo ların dahi sıklıkla uyguladığı bu modayı, sizin sevgiliniz de bir rutin haline getirerek, sıkıcı iş kıyafetlerine biraz renk katabilir.

men fashion socks

 Detaylarda gizli çizgiler, ekose veya asker desenleri. Ceketteki mendilde, gömleğin manşetinde veya kravatta uygulanan bu desenler, erkek modasının olmazsa olmazlarından.

details details2

Farklı renklerde ayakkabılar bir süredir erkek modasının en gözdesi konumunda. Pazar sabahları kahvaltıya veya yürüyüşe giderken kıyafetine, uğraşsız bir coolluk katacak olan bir sneaker sevgilinizin oldukça hoşuna gidecektir. Bu tarz sneakerlarda en çok ilgi görenler, asker yeşili/kamuflaj desenli olanlar.

sneakers nike zara sneaker

Günlük hayatta kullandıkları iPad kılıfları veya laptop çantaları erkeklerin kendi tarzlarını ifade ettikleri günlük bir aksesuar haline dönüştü. Kullanacağı mekanları ve giyim tarzını da hesaba katarak, uygun bir seçim yapabilirsiniz.

ipad cover 2 laptop bag

PAYLAŞ
Mühendis diplomalı, yönetici ruhlu, estetik aşığı bir tasarımcıyım. Öğrenmek için okurum, düşünürüm, gözlemlerim ve uygularım. Hayatta kullanılabilir, uygulanabilir her bilgi benim için bir hazine, paylaşmaksa en büyük hobimdir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK