Türk Hava Yolları’nda 250 Mil BKM Express’ten!

Türk Hava Yolları’nda 250 Mil BKM Express’ten!

Seyahat etmeyi hangimiz sevmeyiz ki? Evet, pek çoğumuz uzun bir tatil döneminden çıkmış ve yaz aylarını geride bırakmış olsak da bazı şeylerin tadının damağımızda kaldığı bir gerçek. Bu “bazı şeyler”den birisi ise seyahatlerimiz.

Yoğun iş yaşamı ve çalışma temposunun altında tatilleri ve boş günleri değerlendirip küçük kaçamak fırsatları yaratanlar için farklı şehir ve ülkeleri ziyaret etmek büyük bir keyif. Yeni şehirler, yeni ülkeler, ziyaret edilmemiş mekanlar, hiç keşfedilmemiş sokaklar, leziz ve yepyeni tatlar. Tüm bu saydıklarımız çok cazip geliyor değil mi? Onaylayan çığlıklarınızı duyar gibiyiz.

bkm-thy-şehir manzarası-vitringez bkm-thy-şehir manzarası-2-vitringez
bkm-thy-yemek fotoğrafı-vitringez bkm-thy-yemek fotoğrafı-2-vitringez

Bir tutkuya dönüştürdüğünüz seyahat aşkınızı konfora dönüştürebileceğiniz tek adres ise; Türk Hava Yolları. Seyahatlerinizi keyfe dönüştürmeyi amaçlayarak yola çıkan Türk Hava Yolları bu konuda oldukça başarılı. Türk Hava Yolları, Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerine sağladığı uçuş imkanı sayesinde seyahatlerinizin tadının dilden dile anlatılarak herkes tarafından konuşulmasını sağlıyor.

Tüm dünyada 200’den fazla noktaya gerçekleştirdiği uçuşlar ile birlikte pek çok avantajı da bünyesinde barındıran Türk Hava Yolları her geçen gün kendisini yenilemeye ve fırsatları sizleri düşünerek var etmeye devam ediyor.

bkm-thy uçuş-3-vitringez bkm-thy uçuş-vitringez
bkm-thy uçuş-2-vitringez bkm-thy uçuş-4-vitringez

BKM Express ise müşterilerine Türk Hava Yolları iş birliği ile yepyeni bir fırsat sunuyor. Seyahat tutkunu olan ve yeni yerler keşfetmeyi seven Miles&Smiles üyeleri 3 Eylül-3 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleştireceği seyahatleri için BKM Express ile www.thy.com web sitesinden ödeme yaparak alacağı ilk bilet için 250 mil hediye kazanıyor.

bkm-thy-250 mil-vitringez

Türk Hava Yolları’nın kazandıran ve kazandırdıkça daha fazla uçuran bu kampanyasına siz de dahil olmak istiyorsanız seyahatleriniz için bilet alırken BKM Express’in sunduğu fırsatları sakın kaçırmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK