Ünlülerden İlham Aldık, ‘Şıklığın Tarifi’ni Sizin İçin Yaptık

Ünlülerden İlham Aldık, ‘Şıklığın Tarifi’ni Sizin İçin Yaptık

ÜNLÜLERDEN İLHAM ALDIK, ŞIKLIĞIN TARİFİNİ SİZİN İÇİN YAPTIK!

Televizyonda, sinemada sıklıkla gördüğümüz ve internet sayesinde her yaptıklarından haberdar olduğumuz ünlüler sokakta da bu ünlerinden hiçbir şey kaybetmiyorlar. Görenin bir daha dönüp baktığı bu isimlerin her giydikleri de olay oluyor.

Özellikle ünlü kadınların rahat giyinme çabalarının altındaki şıklık yarışı, bizlere de kombin konusunda yardımcı oluyor. “Ünlü değiliz diye onlar gibi giyinmeyecek miyiz?” diyen binlerce genç kızın, şu anda internetten aynı elbiseyi bulma telaşında olduğunu da belirtelim. Öleyse zaman kaybetmeden ünlülerin ne giydiklerine kısaca bir göz atalım ve çok para harcamadan ünlü kadınlar gibi sokakta şık olmanın tarifini sizlerle paylaşalım…

İşte şıklığın tarifi

İçindekiler:

  • Gündüz görmeye alışık olmadığımız, Diane Kruger zerafeti
  • Aynı elbisenin en az üç farklı rengini alan, Emma Roberts rahatlığı
  • Türkiye’de abla olarak gönülleri fetheden, Jessica Alba şıklığı
  • Baharatlardan, Jamie Chung stili

Malzemeler:

  • Daha önceden özenle planlanmış bir yemek ya da kahve sözü
  • Yakın ölçekli arkadaşlar
  • Günlük rahat, şık ve farklı bir kombin lezzetinde kıyafetler
  • Bir tatlı kaşığı dedikodu

Sonuç:

Sizin için ilham verecek birbirinden güzel dört ünlüden yola çıkarak, bu sene yaz ayında sokaklar şenlenecek. Yakından inceleyecek olursak Diana Kruger seçtiği kıyafetle yarışacak rahat bir günlük elbise ile sportifliğin doruklarına çıkabilirsiniz. Bizim seçtiğimiz ayakkabı ve spor çanta ile görenlere kahve içtikten sonra uzun bir yürüyüşe çıkacak kadar zinde olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

ÜNLÜLERDEN İLHAM ALDIK, ŞIKLIĞIN TARİFİNİ SİZİN İÇİN YAPTIK! 5345269d9c125-vert

Emma Roberts dağınık saçları ile içimizden biri. Sokakta görsem “bu kesin ünlüdür” diyemeyeceğiz sadelikteki görünüşünü rahat bir elbise ile tamamlamış ve “ünlü bir kadın olabilirim ama alışverişe giderken de gece kıyafeti giyemem ya” dedirttirmiştir. Makyajsız hali gözlerimizden kaçmayan Emma, güneş gözlüğü kullanarak solgun yüzünü bir nebze olsun gizlemeyi başarmış.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

53433a0106cd4-tile ÜNLÜLERDEN İLHAM ALDIK, ŞIKLIĞIN TARİFİNİ SİZİN İÇİN YAPTIK!

Gelelim Jamie Chung’a. Gerçekten özenerek dışarıda boy gösteren bu ünlümüz, savunma sporlarından birkaçına ihtiyacı olacak kadar dikkat çekiyor. Ya o spor çantasına ne demeli? Türkiye’de 90’lardan kalma bir moda olarak bele bağlanan klasik kot ceketin bir insana ne kadar yakıştığına bir daha şahit olabilirsiniz. Bir Jamie Chung kolay yetişmiyor ama siz de bizim seçtiklerimizle son derece şık olmak istemez miydiniz?

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

530554995e7e8-tile ÜNLÜLERDEN İLHAM ALDIK, ŞIKLIĞIN TARİFİNİ SİZİN İÇİN YAPTIK!

Son olarak Jessica Alba ile akşam gezmelerinden bir kareyi sizlerle paylaşıyoruz. Son derece hoş bir görünüme sahip olan ve şık bir tulum seçimiyle gözlerimize hitap eden ünlü ablamız, üzerindeki çiçek desenli ceket ile bu senenin ceket modasına ilişkin bize tüyo vermiş. Jessica bu haliyle “Siz de siyahın şıklığından vazgeçemiyor ama rahat bir görünüm sergileyebilirsiniz. Hem akşam üzeri hava biraz soğuk oluyor.” der gibi.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

52fc196ad2ec1-tile ÜNLÜLERDEN İLHAM ALDIK, ŞIKLIĞIN TARİFİNİ SİZİN İÇİN YAPTIK!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK