Ünlülerin 2014 Saç Modelleri

Ünlülerin 2014 Saç Modelleri

ÜNLÜLERİN 2014 SAÇ MODELLERİ!

Saç modelleri konusunda en büyük ilham kaynağımız ünlüler… Yeni saç trendlerini cesurca deneyerek, bizlere  hem fikir, hem de cesaret veren bu isimler, 2014 sezonu için yepyeni saç modelleri ile birçoğumuzun kafasını karıştırıyor. Rihanna’ya yakışan kısa saçın bize de yakışacağını düşünürken, Emma Stone gibi sadece kahkül mü kestirsek, ne yapsak bir türlü karar veremedik.

VitrinGez, ünlülerin saç modellerini inceledi. Saçlarınızı kestirmeden önce ilham verecek birçok saç modelini sizler için yakın takip altına aldı.

İşte ünlülerin 2014 saç modelleri!

Uzun saçtan vazgeçemeyen ünlüler

Uzun saç her dönem kullanılan saç modellerinden. Birçok ünlünün de vazgeçilmezi. Kliplerinde seksi, feminen tavırları ve beline kadar uzun saçlarıyla milyonlarca kişinin beğenisini kazanan dünyaca ünlü iki kadın ise Beyonce ve Shakira. Saçları gerçekten çok parlak ve bakımlı görünüyor. Kıskançlığımızdan zaman zaman bunun sadece ışık oyunu olduğunu düşünsek de, ünlüler saç bakım ürünlerine bir hayli bütçe ayırıyor gibi.

Shakira-tile ÜNLÜLERİN 2014 SAÇ MODELLERİ!

 

Kısa saçlı ünlüler

Şimdi diyeceksiniz ki, “Hep yurt dışındaki ünlülerden örnek veriyorsunuz, bizdeki ünlülere kıran mı girdi?” Bunun nedeni de şudur ki: Bizim kısa saçlı ünlülerimiz de birbirinden güzel, sevimli, sempatik, insan canlısı ama bir saç ikonu değil. Birçoğu saçını dünyaca ünlü sanatçılardan görüp uyguluyor laf aramızda.

Kısa saçı bir tarz olarak benimsemiş ve bize ilham olmuş dünyaca ünlü kadınlar ise Sharon Stone ve Jennifer Lawrence. Saçlarını asimetrik ve geometrik kesim şekillerle kendine bu kadar yakıştıran başka bir ünlü aklınıza geliyorsa, siz de çekinmeden birkaç isim söyleyebilirsiniz.

ÜNLÜLERİN 2014 SAÇ MODELLERİ! ÜNLÜLERİN 2014 SAÇ MODELLERİ!

 

Bob saç modeli ile özdeşleşen ünlüler

Özellikle Katy Perry’nin yoğun çabaları ile Bob saç modeli dünyada adını duyurmaya başardı. Bundan önce tahtın sahibi olan Paris Hilton da Bob saçı ile dergi kapaklarını süslemiş, magazin basınının göz bebeği olmuştu.

9846_Paris-Hilton-tile ÜNLÜLERİN 2014 SAÇ MODELLERİ!

 

Asimetrik saç modelleri

Asimetrik, geometrik ve biraz da antiseptik(!) saç modelleri ile adını duyduğumuz Viktoria Beckham’ın karşısında daha da asimetrik bir saç modeline sahip olan bir ünlü var: Rihanna. Her yaptıkları ile konuşulan Rihanna saçlarında sıklıkla değişiklik yapmaya bayılıyor. Biz de ona karşı boş değiliz hani.

ÜNLÜLERİN 2014 SAÇ MODELLERİ! Rihanna

 

Katlı kesim ile dolgun saçlar

Saçınız ince telli ya da kalın telli olabilir. Biraz daha hareketli olsun istiyorsanız, saçlara dolgunluk veren katlı kesimi denemenizde fayda var. Bu tarz saç kesimiyle görmeye alışık olduğumuz dünyaca ünlü bir güzel ise Adriana Lima. Erkekler kadar kadınların da merak ettiği ünlü modelin saçları ise katlı kesim modeliyle hepimizden sağlıklı duruyor.

Adriana Lima Photo 2013 09-tile ÜNLÜLERİN 2014 SAÇ MODELLERİ!

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK