Erkek Çocuk Uyku Giyimi

Erkek Çocuk Uyku Giyimi 2 farklı mağazada 44 ürün bulundu.
Marka
 • (3)
 • (2)
 • (8)
 • (2)
 • (1)
 • (2)
 • (2)
 • (12)
 • (6)
 • (4)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Beşiktaş
8480 - TRABZONSPOR LİSANSLI ERKEK GARSON PİJAMA TAKIMI 79,90 TL
Beşiktaş
8480 - TRABZONSPOR LİSANSLI ERKEK GARSON PİJAMA TAKIMI 79,90 TL
Angry Bird
8156 - FENERBAHÇE LİSANSLI GARSON PİJAMA 48,90 TL
Beşiktaş
8477 - GALATASARAY LİSANSLI ERKEK GARSON PİJAMA TAKIMI 79,90 TL
Trabzonspor
8552 - BEŞİKTAŞ LİSANSLI ERKEK PİJAMA TAKIMI 99,90 TL
Soobe
Soo be Erkek Cocuk Pıjama Takımı 34,99 TL 17,90 TL
%48 İNDİRİM
Ben10
8171 - GALATASARAY LİSANSLI GARSON PİJAMA 67,90 TL
Soobe
Soo be Erkek Cocuk Pıjama Takımı 34,99 TL 17,90 TL
%48 İNDİRİM
Beşiktaş
8476 - GALATASARAY LİSANSLI ERKEK GARSON PİJAMA TAKIMI 79,90 TL
Carter's
Carters Erkek Çocuk 4'Lü Pijama Set 89,90 TL 53,94 TL
%40 İNDİRİM
Trabzonspor
8563 - FENERBAHÇE LİSANSLI ERKEK PİJAMA TAKIMI 99,90 TL
Angry Bird
2974 - İNTERLOK KIZ ÇOCUK PİJAMA TAKIMI 31,90 TL
Beşiktaş
8474 - GALATASARAY LİSANSLI ERKEK GARSON PİJAMA TAKIMI 79,90 TL
Roly Poly
4786 - FENERBAHÇE LİSANSLI PİJAMA 34,90 TL
Roly Poly
4786 - FENERBAHÇE LİSANSLI PİJAMA 34,90 TL
Beşiktaş
8481 - TRABZONSPOR LİSANSLI ERKEK GARSON PİJAMA TAKIMI 79,90 TL
Roly Poly
8069 - GALATASARAY LİSANSLI PİJAMA 49,90 TL
Soobe
Soo be Erkek Newborn Pıjama Takımı 24,99 TL 12,90 TL
%48 İNDİRİM
Real Madrid
7962 - ÜÇ İPLİK BAYAN PİJAMA TAKIMI 48,90 TL
Beşiktaş
8481 - TRABZONSPOR LİSANSLI ERKEK GARSON PİJAMA TAKIMI 79,90 TL
Roly Poly
4883 - BEŞİKTAŞ LİSANSLI GARSON PİJAMA 44,90 TL
Real Madrid
7962 - ÜÇ İPLİK BAYAN PİJAMA TAKIMI 48,90 TL
Trabzonspor
8563 - FENERBAHÇE LİSANSLI ERKEK PİJAMA TAKIMI 99,90 TL
Carter's
Küçük Erkek Çocuk 2'li Polar Pijama 79,90 TL 47,94 TL
%40 İNDİRİM
Hot Wheels
2902 - İNTERLOK ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMI 30,90 TL
Soobe
Soo be Erkek Cocuk Pıjama Takımı 39,99 TL 19,90 TL
%50 İNDİRİM
Barcelona
8074 - GALATASARAY LİSANSLI PİJAMA 44,90 TL
Roly Poly
2913 - İNTERLOK ERKEK ÇOCUK PİJAMA TAKIMI 30,90 TL
Roly Poly
8067 - FENERBAHÇE LİSANSLI PİJAMA 35,90 TL
Beşiktaş
8474 - GALATASARAY LİSANSLI ERKEK GARSON PİJAMA TAKIMI 79,90 TL
Soobe
Soo be Erkek Newborn Alt Ust Orme Set 34,99 TL 12,90 TL
%63 İNDİRİM
Angry Bird
8156 - FENERBAHÇE LİSANSLI GARSON PİJAMA 48,90 TL
Soobe
Soobe Erkek Çocuk Pijama Takımı Beyaz 29,99 TL 14,90 TL
%50 İNDİRİM
Roly Poly
4784 - BEŞİKTAŞ LİSANSLI PİJAMA 34,90 TL
FGM
7930 - İNTERLOK ERKEK PİJAMA TAKIMI 60,90 TL
Trabzonspor
8554 - BEŞİKTAŞ LİSANSLI ERKEK PİJAMA TAKIMI 99,90 TL
Ben10
7926 - İNTERLOK ERKEK PİJAMA TAKIMI 54,90 TL
Hot Wheels
7923 - İNTERLOK ERKEK PİJAMA TAKIMI 60,90 TL
Roly Poly
4783 - BEŞİKTAŞ LİSANSLI PİJAMA 34,90 TL
Roly Poly
8046 - BEŞİKTAŞ LİSANSLI PİJAMA 35,90 TL
Roly Poly
4783 - BEŞİKTAŞ LİSANSLI PİJAMA 34,90 TL
Roly Poly
4941 - FENERBAHÇE ERKEK PİJAMA TAKIMI 54,90 TL
Roly Poly
7921 - İNTERLOK ERKEK PİJAMA TAKIMI 51,90 TL
Galatasaray
6908 - İNTERLOK ERKEK GARSON PİJAMA TAKIMI 42,90 TL

Yakışıklı prensleriniz için konforlu ve rahat uykular: Uyku giyimi

Çocuklarımız en değerli varlıklarımızdır. Onlar için her zaman ve her koşulda, her şeyin en güzelini ve en iyisini isteriz. Sağlıklı büyümeleri gelişimi için gereken her şeyi yerine getirmek, yapılacak her şeyi doğru yapmak isteriz. Bununla ilgili de kendimizi besleyecek doğru kaynaklara ulaşmamız artık eskisi kadar zor değil.

Erkek çocuk uyku giyimi ürünleri hakkında hazırladığımız bu yazıda, çocuklarınızın hem sağlıklı uykuları için bazı önerilerimiz olacak hem de uyku giyimi ürünlerini seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlatmaya çalışacağız. Size ihtiyacınız olan bilgileri en azından temel düzeyde sunabilmeyi umuyoruz. İsterseniz önce çocuklarda uykunun öneminden bahsederek başlayalım.

Çocuklarda Uykunun Önemi

Bunun ne kadar önemli olduğunu zaten hepimiz biliriz. Pijamaları içerisinde tatlı tatlı uyuyan miniklerimizi izlemeye doyamayız. Hele daha bebekken o bebek uyku tulumunun içinde uyurken, hissettiklerimizi anlatmaya kelimeler yetmez. Peki biraz da çocuklar ve uygu hakkında somut bilgileri almaya ne dersiniz. Gelin maddeler halinde toparlayalım:

 • İyi uyumayan çocukların obezite ve depresyona daha yatkın olduğu bilimsel olarak kanıtlandı. Çocuklarınız rahat bir yatak ve en sevdiği pijamalara rağmen uyumakta zorluk çekiyorsa, mutlaka bir uzmana başvurun.
 • Düzenli uyku çocuklarda hafızayı gücendiriyor. Bu yüzden çocuğunuzu uyku arkadaşı ve uyku giyimi modelleri ile uykuya teşvik etleye gayret edin.
 • Uyku yalnızca dinlendirmez. Beyin başta olmak üzere tüm organların ve vücudun rejenerasyonu için gereklidir.
 • Çocuklar saat 22:00 itibari ile pijama takımını giymiş ve yatağa girmiş olmalıdır.
 • Beslenme alışkanlıkları uyku düzenini etkiler. Sağlıklı beslenmesine özen gösterin.
 • Düzenli uyku için uyku arkadaşı, rahatlatıcı masallar ve ninniler ile rahat uyku giyimi çeşitleri yardımcı olur.

Erkek Çocuk Uyku Giyimi Modelleri

Aslında bakarsanız yalnız temel bir kaç kategori üzerinden sınıflandırabileceğimiz uyku giyimi modelleri söz konusu renkler ve deşerler olunca birden zengin seçenekler sunuyor. Biz size temel erkek çocuk uyku giyimi modellerini sayacağız ama siz ürün çeşitliliği ve uyku giyimi çeşitlerinin nasıl geniş bir yelpazede sunulduğunu görmek için sitemizin ilgili sayfasına göz atabilirsiniz.

Bebek tulumları:

Bebek uyku tulumu olarak da adlandırabileceğimiz bebek tulumları çocuklarınızın ilk erkek çocuk uyku giyimi ürünüdür. Bebek uyku tulumu mevsimsel olarak farklılık gösterir. Yaz ayları için üretilen bebek tulumları daha ince, daha serin tutun kumaşlardan yapılır. Kış ayları için üretilen uyku tulumları ise biraz daha kalınca ve bebeğinizi sıcak tutacak şekilde tasarlanır. Her durumda da yani hangi mevsim için üretilmiş olursa olsun bebek uyku tulumlarının bebeklerini terletmeyecek kumaşlardan üretilmesi çok önemlidir. Malum, bebekler içlerinde bulundukları durumu anlatamazlar. Bu bakımdan biz her şeyi kendimiz onlar adına düşünmek zorundayız. Bu yüzden alacağımız bebek tulumlarının kalitesini, kumaşını ve konforunu denetlemek gerektiğini hiçbir zaman unutmamalıyız.

Uyku tulumu öyle sanıyoruz ki dünyada üretilmiş en sevimli çocuk giyimi ürünü olabilir. Harika desenler ve renk seçenekleri arasından bizler seçimlerimizi daha çok pastel renklerden yana kullanmalıyız. Çünkü yumuşak renkler ve karışık olmayan desenler bebekleriniz üzerinde rahatlatıcı bir etki sağlayacaktır. Bu sayede uykuya daha rahat dalacaklardır. Bu bakımdan uyku giyimi ürünlerinin böyle bir etkisi olabileceğini de akılda tutmakta ve buna göre seçimler yapmakta yarar vardır.

Pijama takımları:

İşte seçenekleri arasında kaybolmamızın çok mümkün olduğu bir çocuk giyim ürünü daha. Mevsimsel olarak zaten pek çok model uygulaması var pijama takımlarının. Kalınlar, inceler, kısalar, uzunlar... Aynı zamanda onlara değişik fantastik dünyaların kapılarını aralayan tasarımlar da söz konusu.

Pijama deyince aklımıza herhalde önce çizgili pijamalar gelir. Ama onlar babalara göredir diyebilirsiniz ama yanılırsınız. Çocuklarınız için de harika çizgili pijamalar var. Üstelik onu eşinizle baba – oğul takım giydirme fikri de hiç fena değil bize sorarsanız.

Peki ya sevilen çizgi film, dizi film, film ya da masal kahramanları? Onların da bin bir şekilde uygulandığı pijamalar olduğunu biliyorsunuz. Ev kıyafetleri kategorisinde ayrı bir yeri olan bu ürün grubunun söz konusu çocuklar olunca yetişkinleri kıskandıracak tasarımlarının olması tesadüf değil. Çünkü tasarımcılar bu harika pijamaları onlardan önce sizin alacağınızı biliyorlar.

Uyku gözlüğü:

Yazımızın ilk bölümünde çocukların sağlıklı gelişimi için uykunun neden önemli olduğuna dair bazı bilgiler sıralarken size çocuklarını uykuya teşvik etmek gerektiğinden de bahsettik sayılır. Bunun için çocuklarınıza uyku giyimi çeşitlerinden seveceği ürünleri almanızın yararı var elbette. Buna bir de uyku gözlüğünü eklemek istiyoruz şimdi. Malum, tam karanlık en sağlıklı uykuyu getiriyor. Uyku gözlüğü hem çocuğunuzun tam karanlıkta uyuma alışkanlığını kazanması bakımından önemli, hem de o gözlüğü takınca uykusunun gelmesi gibi bir refleks davranış geliştirebilesi bakımından. Size önerimiz hem kendimize hem de ona bir uyku gözlüğü alın. Hatta dilerseniz birbiriyle aynı pijama takımları alabilirsiniz. Bu şüphesiz uykuyu sevilen bir etkinlik gibi konumlayacak ve çocuklarınıza uyuması konusunda özendirici olacaktır.

Uyku giyimi alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Hadi gelin, bunu da hem okuması hem de akılda tutması kolay olsun diye madde madde yazalım:

 1. İlk koşulumuz rahatlık. Çocuğunuz uyurken giysilerinin içinde rahat etmeli. Alacağınız ürünlerin yaka ve bel kısımları esnek ve rahat olmalı. Alnı zamanda bilek kısımları da öyle. Eğer esnek kumaşları da tercih ederseniz, çocuğunuzun rahatını ve dolayısı ile uyku kalitesini artırmış olursunuz.
 2. Yakan, terleten kumaşlardan uzak durmalı. Sentetik kumaşlar yerine doğal, pamuklu kumaşlardan üretilen uyku giyimi modellerini tercih ederseniz, çocuğunuzun uykuda terlemesinin ve uyku kalitesinin düşmesinin önüne geçmiş olursunuz.
 3. Nefes alan kumaşlar tercih edilmeli. Çocuğunuzun ya da bebeğinizin cildi ile havanın temas halinde olunması çok önemlidir. Bu yüzden hava geçirmeyen kumaşlardan uzak durmalısınız. Ciltlerinin de nefes alması hem sağlıklıdır hem de uygu kalitesini yükseltir.
 4. Mevsimsellik durumu göz ardı edilmemeli. Çocuklarınız için alacağınız pijama takımlarını 4 mevsime göre de ayrı ayrı seçerseniz, ona en rahat uyku koşullarını hazırlamış olursunuz. Bu sayede ne üşür, ne terler. Mışıl mışıl, kesintisiz ve sağlıklı uykular uyur.
 5. Alacağınız ürünlerin güvenilir üreticiler ya da markalar tarafından hazırlanmış olmasına gözen gösterin ve ürünlerin etiketlerinden kalite belgelerini denetleyin. Eğer yazmıyorsa sorun.

Uyku Giyimi Modelleri ve Uyku Giyimi Fiyatları

Yakışıklı prenslerinizin uykuya çok sevecekleri ve içlerinde rahatça mışıl mışıl uyuyabilecekleri uyku gibi modellerinin adeta sokak giyimi kıskandıracak ölçüde şık ve eğlenceli olması çok iyi. Uygu giyimi çeşitleri fonksiyon olarak aynı amaca hizmet etse ve formları çok değişmese de desen ve renk olarak bize çok seçenek sunuyorlar. Uygu giyimi fiyatlarının ne aralıkta olduğunu web sitemizin aynı ürün kategorisindeki fiyat filtresindeki rakamlara bakarak görebilirsiniz.

Web sitemizde DeFacto, Hepsiburada, RolyPoly, Tozlu ve Unnado mağazalarında satışa sunulan, Yoyo Everyday, Real Madrid, Hot Wheels, Perre Cardin, Angry Bird, Babycool, Barcelona, Beşiktaş, Fenerium ve Galatasaray markalarının birbirinden güzel ve konforlu ürünlerini bir arada bulabilirsiniz.