Uzakdoğu’nun Sağlıklı Beslenme Sırlarını Keşfedin

Uzakdoğu’nun Sağlıklı Beslenme Sırlarını Keşfedin

Japonların dünyada en geç yaşlanan, en az hastalanan ve en uzun yaşam süresine sahip olan kişiler olduğunu biliyor muydunuz? Yaşam tarzları sayesinde kanser, kalp hastalığı gibi sağlık problemlerinin de en az görüldüğü yer Japonya. Durum böyleyken, sağlıklı beslenme konusunda da Japonlardan öğreneceğimiz şeyler olduğu kesin.

Japonların beslenme sırlarına göz atacak olursak:

  • Küçük ve dengeli porsiyonlar
  • Az yağ tüketimi
  • Sağlıklı pişirme teknikleri
  • “Hayatı besleme” prensibi

Beslenme alışkanlıklarında ön plana çıkıyor. SushiCo’nun Asya toplumlarının beslenme kültüründen ilham alan gurme şefleri, sağlıklı beslenme alışkanlığını yaymak için Fit & Healthy projesini hayata geçiriyor. Günlük beslenme ihtiyacınızı karşılamak adına tam günlük beslenme paketlerini sizlerle buluşturuyor.

Fit & Healthy Nedir?

Sağlıklı ve uzun yaşamak için en sağlıklı yaşam ve beslenme prensiplerini benimseyen Doğu Asya kültürü; besinlerin en sağlıklı pişirme teknikleri kullanılarak organik ürünlerle beslenmeyi öneriyor. SushiCo Fit & Healthy projesi ise, günlük ihtiyacınız olan tüm besinleri karşılamanız için özel paketler hazırlıyor.

Sushico, Fit & Healthy projesiyle bedeninizi arındırırken ideal kilonuza ulaşmanızın yanı sıra, sağlıklı, genç ve enerjik hissetmenize de katkıda bulunmayı amaçlıyor. Organik ürünler kullanılarak günlük olarak hazırlanan paketlerde, tüm sebze ve meyveler alkali antioksidan su ile yıkanıyor.

Formda kalmak, iyi beslenmek ve iyi hissetmek, sağlıklı beslenmekten geçiyor. Siz de sağlıklı ve mutlu bir hayatın tadını çıkarmak istiyorsanız, SushiCo web sitesi üzerinden Fit & Healthy paketlerini inceleyebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Fit & Healthy menülerinde neler mi var? Örnek menüyü beraber inceleyelim:

sushico fit & healthy örnek menü - bkm express & vitringez

Siz de Uzakdoğu’nun sağlıklı beslenme sırlarını keşfetmek ve Sushico lezzetinin tadına varmak istiyorsanız, size güzel bir haberimiz var: 06.04.2016 ve 06.05.2016 tarihleri arasında www.sushico.com.tr adresinden tek seferde yapacağınız tüm 50 TL ve üzeri alışverişlerde anında 20 TL indirim BKM Express’ten hediye!

Afiyet olsun! 🙂

Kampanya 06.04.2016 – 30.6.2016 tarihleri arasında geçerlidir.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK