Vazgeçilmez Bir Aksesuar: Saat

Vazgeçilmez Bir Aksesuar: Saat

Kolyeden bilekliğe, küpeden saate kadar bütün aksesuarların hem kadın giyimde hem de erkek giyimdeki yeri oldukça önemli. Aksesuar, kişinin tarzı hakkında bilgi veren, hangi renklerden ve hangi stillerden hoşlandığını ortaya koyan oldukça önemli bir detay.  Ve bu detaylar arasında yer alan saatler, aksesuarlar arasında vazgeçilmez bir yere sahip.

Özellikle erkekler için limitli olan aksesuarlar arasında saatin öncelikli bir yeri var. Kolye ve bileklik erkekler için henüz oldukça yeni bir kavram olsa da, saatler geçmişten bugüne erkek modasının en dikkat çekici parçalarından biri. Şık ve spor tasarımlara sahip olan saatler; dünyaca ünlü, popüler markaların en çok önem verdiği aksesuarlar arasında yer alıyor. Sadece erkekler için değil, kadınlar için de günlük kombinlerinin bir parçası olan ve gece şıklıklarını tamamlayan saatler, birbirinden özel modellerle Saat&Saat’te sizleri bekliyor.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz saat modelleri

Kadınlar İçin Şıklıklarını Tamamlayacak Saatler

Gösterişli küpeler ve göz alıcı kolyelerle kadınların şıklıkların tamamlamaları oldukça kolay. Ama onlara çok daha zahmetsiz, uzun yıllar kullanabilecekleri ve hem ofis hem de gece şıklıklarını kolaylıkla sağlayabilecekleri bir aksesuar önerimiz var. Saatler, zahmetsiz şıklığın ve göz alıcı bir stilin en iddialı sağlayıcılarından biri. Şık bir saat ve saate uyumlu bir bileklikle, dikkat çekici ve asil bir şıklığın sahibi olabilirsiniz.

Saat&Saat - Glam Rock Kadın Saat - Vitringez Saat&Saat - Fossil Kadın Saat - Vitringez

Saat&Saat - Emporio Armani Kadın Bileklik - Vitringez Saat&Saat - DKNY Kadın Bileklik - Vitringez

Erkekler İçin Şıklıklarını Tamamlayacak Saatler

Erkek şıklığının en iddialı parçası olan, aksesuar deyince ilk akla gelen ve daima farklı modellerle her kombinde yer alan saatler, erkekler için vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Özellikle son yıllarda moda olan erkek bileklikleriyle kombinlenen saatler, oldukça göz alıcı ve erkeğin karizmasına karizma katan bir stile sahip. Eğer eşinize, erkek arkadaşınıza ya da babanıza bir hediye alacaksanız Saat&Saat’in birbirinden iddialı saat modellerine göz atmayı unutmayın.

Saat&Saat - Certine Erkek Saat - VitringezSaat&Saat - Emporio Armani Erkek Saat - Vitringez

Saat&Saat - Emporio Armani Erkek Bileklik - Vitringez  Saat&Saat - Diesel Erkek Bileklik - Vitringez

Kadınlar İçin Spor Kombinlere Özel Saatler

Sabah yürüyüşlerinize, arkadaş buluşmalarınıza, hafta sonu doğa gezilerinize eşlik edecek spor saatler, birbirinden renkli modelleriyle sizleri bekliyor. Kadınlar için spor stili şıklıkla buluşturan Saat&Saat’in saat modelleriyle, sezon trendlerini takip eden saat tasarımlarını bileğinizde taşıyın. Şirin kolyelerle kombinleyerek de spor stilinizi renklendirebilirsiniz.

Saat&Saat - Adidas Kadın Spor Saat - Vitringez Saat&Saat - Fossil Kadın Spor Saat - Vitringez

Saat&Saat - Guess Ayıcık Kolye - Vitringez Saat&Saat - Guess Panda Kolye - Vitringez

Erkekler İçin Spor Kombinlere Özel Saatler

Son yıllarda renklenen erkek modasıyla birlikte, siyah ve kahverenginin dışında sarı, yeşil, kırmızı ve mor gibi saat kordonları vitrinlerdeki yerini aldı. Sezon trendlerini takip eden ve stiline özen gösteren erkekler için tasarlanan bu renkli kordonlu spor saatler Saat&Saat vitrinlerinde sizleri bekliyor. Erkekler için tüm günün kurtarıcısı olan ve uzun yıllar kullanılan spor saatler, sezonun en göz alıcı parçalarından biri.

 Saat&Saat - Fossil Erkek Spor Saat - Vitringez Saat&Saat - Glam Rock Erkek Spor Saat - Vitringez

Saat&Saat - Hamilton Erkek Spor Saat - VitringezSaat&Saat - Adidas Erkek Spor Saat - Vitringez

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK