Vintage Gelinlik Modelleri

Vintage Gelinlik Modelleri

Son yıllarda, dekorasyondan tekstile birçok alanda izlerini gördüğümüz vintage akımı, gelinlik modellerinde de etkisini sürdürüyor. 2015 yılının moda gelinlikleri arasında yer alan, vintage gelinlikler üzerinde kullanılan dantel, kumaş, desen, renk gibi detaylar, 70’ler  ve 80’lerin izlerini taşıyor.

Modern ve nostaljinin harmanı olarak nitelendirebileceğimiz vintage gelinlik modelleri arasında sade ancak iddialı kesimlere ve detaylara sahip olan modeller ile tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Genellikle düz ve rahat kesimlere sahip olan vintage gelinlikler arasında, düz pileli, balık etek gibi birbirinden farklı birçok nostaljik modele de rastlamak mümkün. Vintage gelinlik fiyatları model, işleme gibi detaylara göre farklılık gösteriyor ancak hemen hemen her bütçeye uygun seçenekler de mevcut.

Zerafeti İle Göz Dolduran Vintage Gelinlikler
Uzun kuyruklara sahip olan bu nostaljik gelinlik modelleri, asil ve zarif görünümü destekliyor.

4xlwpd13174_1 4xlcwg659 wpd11193tr

 

V Yakalı Gelinlik Modelleri
Vintage gelinlik seçiminde, farklı ve yenilikçi görünmek isteyenler için v yakalı gelinlik modelleri harika bir tercih olabilir.

4xlv3761 4xlmb3491 v3295

 

İşlemeli Vintage Gelinlikler
İşlemeli vintage gelinlik modellerinde, bu tarzın olmazsa olmazı dantel detaylarına ek olarak, taş işlemelerin tam kıvamında kullanıldığı görülüyor. Sade ve şık bir stilde bütünleşen işlemeli vintage gelinlikler adeta birer sanat eseri gibiler.

4xlcwg658  4xlwpd16345
4XLWPD15110TR

 

Viktoryen Dönem Esintileri
İhtişamlı detaylara sahip olan 19. Yüzyıl Viktoryen dönemi esintileri, vintage gelinlik 2015 modasına da damgasını vuruyor. Belden korsajların, drape, fırfır ve dantel detaylarının yer aldığı gösterişli kıyafetler, günümüz gelinlik modellerine de oldukça farklı bir hava katıyor. Aynı gösteriş, saç stiline de yansıyor. Eğer siz de Viktoryen dönem esintilerini taşımak isterseniz, saçlarınızı bukleler halinde açık bırakabilirsiniz.

occ1557_dikey_2 914 905

 

Kısa Vintage Gelinlikler: Tam Gaz Eğlence
İster nikah elbisesi, ister düğün sonrası eğlence için kullanabileceğiniz kısa vintage gelinlikler 1950’lerin esintisini günümüze taşıyor.

cmk513 wpd13706 cwg663

 

Özellikle sahil ya da kır düğünü düşünüyorsanız, vintage gelinlik modelleri açık hava konseptinize mükemmel uyum sağlayacaktır. Aynı zamanda doğal ve gerçek çiçekler ile süslenen düğün mekanı, vintage gelinliğinizin tamamlayıcı öğeleri arasında yer alabilir. Vintage tarzın tamamlayıcı aksesuarları olan dantel eldiven, inci kolye, ayakkabılar ve saç aksesuarları da  kullanarak, düğününüzde nostaljik ve romantik bir hava esmesini sağlayabilirsiniz. Gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgiye burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK