Vitringez.com’la Moda Artık Benden Sorulur!

Vitringez.com’la Moda Artık Benden Sorulur!

vitringez moda arama motoru

Spora gittiğiniz standart bir günün, tutkunuzun başlangıcı olacağını söyleselerdi, inanır mıydınız? Aylar önce spora gittiğim bir gün ayakkabım üstten yırtıldı. Hemen eve döndüm, laptopumu açtım, yeni bir lastik ayakkabı satın almak kadar basit bir hedefim vardı. Üç senedir birçok eşyamı online sitelerden alıyorum; hatta üç sene önce halımı bile internetten aldım 🙂 – her gören beğeniyor, çok orjinal halı. Bildiğim bütün popüler online sitelere baktım, kendime bir lastik ayakkabı bulamadım. Birçok sitenin siz ceket almaya karar verdiğiniz gün, gözlük; gözlük alacağınızda şapka sattığını fark etmiş miydiniz?

Farklı zaman ve günlerde sitelere girip, aradığımı bulamadım ve ayakkabısız kaldım. Benim için büyük bir problemdi, spora gidemedim. Eminim, bir yerlerde aradığım ayakkabıyı satan site vardı ve bana ulaşamadı. (Şu anda spora gidemiyorum, harika bir girişimimiz var 🙂 ) İstinyepark’daki sevdiğim ayakkabının mağazasına girdim, indirim vardı. 37 spor ayakkabı sadece mor vardı – mor ayakkabı giymiyordum. İndirimde ürün getiremeyeceklerini belirttiler, düzenli müşterisi olduğum mağaza o anda indirim müşterisine hizmet vermeyi tercih etmişti. Mağaza müdürü ile konuştum, her ay kredi kart özetinde ismini gördüğüm marka bana hizmet vermeliydi, sonuçta bana bir ayakkabı getirdiler. Pek beğenmediğim ayakkabıyı aldım ve spora gittim. Ayakkabım olmadığı için bir haftadır spora gidememiştim ve mutsuzdum.

Moda Arama Motoru Vitringez.com’un Doğuşu

Beni mutlu edebilecek tek şey, internette bir kutu olabilirdi. Bu kutuya aradığım ürünü yazacaktım ve online da alabileceğim tüm seçenekleri bana gösterecekti. Hem online dan satın alan, hem de internetten arama yapan kişilerin hayatlarını kolaylaştıracak, keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak bir mekanizma gerekiyordu. “Kırmızı çanta” yazdığımda alabileceğimiz çantaları görmek istiyordum, çok basit sandığım bu istek; aslında çok karışık bir teknik altyapı gerektiriyordu.

kırmızı-çanta1-e1383567678713

“Türkiye’nin Moda Arama Motoru” nu kurmaya karar verdiğimde, güvenilir, yaptığı işi iyi bilen, moda ve yurt dışı deneyimli ortağım Önder Göğebakan’la anlaştık. Sevgili Önder’le araştırmalarımızı tamamladık, işinin ehli ve heyecanımıza ortak olan harika bir ekiple çalışmalara başladık.

vitringez moda arama motoru
Vitringez Ekibi

Bu süreçte anlattığımız  markalar, e-ticaret siteleri ve tasarımcılar bize çok güvendi ve kurumlarla anlaştık. www.vitringez.com da Kadın, Erkek, Çocuk kategorilerinde ayakkabıdan şapkaya aradığınız her şeyi bulabilir; kozmetik ihtiyaçlarınıza da ulaşabilirsiniz. Güzel bir yatırımla başladığımız yolda, en başta eksiklikleri tespit ettik. Lean Start-up Koçluğu aldım ve hala almaya devam ediyorum. Tüketicimizin ne istediğini gözlemledik ve ürüne birçok keyifli özellik ekledik. İçeriği baş tacımız yaptık, çok değerli yazarlar, sunucular ile çalışıyoruz ve her geçen gün desteğimiz artıyor. İlk günden beri bu serüvenimizde çok çalışıyoruz, sektörün gereksinimlerini iyi analiz ettik, yaptığımız işi iyi bilen ve tutkuyla bağlı bir ekibimiz var.

İşte profillerimin artık moda dolu olmasının nedeni sizlerle 🙂

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK