Vitringez Renk Atölyesi Kazananları Belli Oldu!

Vitringez Renk Atölyesi Kazananları Belli Oldu!

Bildiğiniz gibi moda Vitringez ekibinden sorulur. Sizin hayatınızı kolaylaştırmak için gece gündüz çalışan ekibimizle, defileler, etkinlikler, lansmanlar ve fuarlarla dolu bir ay geçirdik.

Bu ayın en özel ve keyifli organizasyonlarından biri de 13-14-15 Aralık tarihlerinde gerçekleşen İBS Anne, Bebek Çocuk Fuarı oldu.

Konu annelere ve çocuklara keyifli bir deneyim yaşatmak olunca hazırlıklarımızda çok dikkatli davrandık. Fuarda miniklerin yaratıcılıklarına ve anneleri için unutulmaz birer hediye tasarlamalarına bizzat şahit olmak istedik ve boyamaları için bez çantalar hazırladık. Çocuklar için bir ortam hazırlarken her şeyin en sağlıklı halini hedeflediğimiz için çantalarımızı %100 pamuktan organik, doğa dostu seçtik.

ff1 (3) IMG_4013

Onlar da standımıza geldiler ve çantalarını boyadıktan sonra boyalarının kurumasını beklemek için hazırladığımız askılara astılar, tabii bizi çantalarını kaybetmememiz konusunda uyarmayı da ihmal etmediler. Biz küçük misafirlerimiz için hazırlanırken büyükler onlardan da hevesli çıktı, çocuklarıyla birlikte onlar da kendi Vitringez çantalarını hevesle tasarladılar.

Bu rengarenk çantaları hem herkes görsün hem de küçük sanatçıları bize getiren ziyaretçilerimize teşekkür edelim diye bir yarışma yaptık. Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden Vitringez etiketi ile standımızda çektikleri fotoğrafları bizimle paylaşan ziyaretçilerimiz arasında bir çekiliş yaptık ve kazananlara harika bir hediye sunduk Kişisel renk danışmanlığının Türkiye’deki öncüsü Oya Komar ile  Vitringez Renk Atölyesi hediyemizi kazanan şanslı misafirlerimiz şöyle;

Seçil Fida

screenshot-by-nimbus (4)

Melike Çarpatan

Screen Shot 2013-12-27 at 9.59.40 AM

Sıdıka B. Hatipoğlu

screenshot-by-nimbus (3)

Oya Komar ile Vitringez Renk Atölyesi Nedir?

Renklerin gücünden faydalanmaya hazır mısınız?

“İmaj yönetiminde, görselliği iyileştirmek adına atılması gereken ilk adım, kişisel renk analizidir.

Renk analizi, farklı tonlarda kumaşların ciltten yansımalarını izleyerek, cilt rengini değiştirmeyen tonlara ulaşmak ve kişiyi mevsim isimleriyle anılan dört ana renk grubundan birine dahil etmek olarak özetlenebilir.

Renk grubunuzu (mevsiminizi) bildiğinizde, hangi renk tonlarında giysi, makyaj, saç ve aksesuarla en çekici, en sağlıklı, en fit görüntünüze ulaşabileceğinizi öğrenir kendinize güveninizi tazelersiniz.

Kişisel renk danışmanı Oya Komar’ın, kişileri dört ana renk grubundan birine dahil ederek gerçekleştirdiği Vitringez Renk Atölyesi, hayatınıza harika yenilikler katacak.
indexgorselcolourfit1

 

 

Vitringez’den Yıldızlarına Özel Teşekkür

Üç gün boyunca süren fuarda tüm dostlarımız, yeni takipçilerimiz, çok değerli fuar sakinleri ve ziyaretçilerimiz bizi hiç yalnız bırakmadılar. Standımız minikler kadar büyüklerle de renklendi. Rengarenk, eğlence dolu ve çalıştığımızı unutacak kadar keyif aldığımız bir üç gün oldu.

ba4a6994641311e3b17f12580016285c_8 92d51742658011e383c20eebe0dd6485_7 f nuuba IMG_4016 photo (1)

photo (3) photo (2)

photo

Renk atölyesi kazanan şanslı Vitringez takipçileri, iletişim bilgilerini iletisim@vitringez.com adresine e-posta atarak atölye tarihi ve diğer detaylarla ilgili bilgi alabilirler.

Vitringez Çanta Atölyeleri devam edecek. Bir sonraki atölyemizi kaçırmamak için bizi Facebook hesabımızı takip edin 🙂

PAYLAŞ
Vitringez.com kurucu ortağı, ödüllü global blogger, moda aşığı.... Tüm hayalleri gerçekleştirmek mümkün, sadece inanın ve tutkuyla çalışın :)

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK