Vücudunuz İçin En Doğal Cilt Bakımı

Vücudunuz İçin En Doğal Cilt Bakımı

VÜCUDUNUZ İÇİN EN DOĞALINI SEÇİN

Günümüzde, kozmetik ürünlerinde kullanılan kimyasal maddeler nedeniyle yorgun düşen, hatta yıpranan cildimizi canlandırmak için yüzümüzü doğaya dönüyoruz. Basında da sık sık karşılaştığımız, sağlığımızı tehdit eden kimyasallar, cilt problemlerine neden olduğu gibi cildimize nüfuz ettikten sonra diğer ciddi rahatsızlıklara da davetiye çıkarabiliyor.

Hele ki alerjik ciltler için doğal olmayan herhangi bir ürün kullanmak, ilerleyen zamanlarda sağlığı tehdit eden başka sorunların oluşmasına da neden olabiliyor. Dolayısıyla, cilt bakım ürünleri seçerken doğal olanlara yönelmeniz ve kimyasal maddelere mümkün olduğu kadar az yer veren kozmetik ürünlerini kullanmaya çalışmanızda fayda var. Bu anlamda vücudunuz için gerekli olabilecek ve memnun kalacağınız ürün kataloğu ile Yaşam Dükkanı öne çıkıyor. Yaşam Dükkanı ile günlük kullandığınız el ve vücut kremleri, saç bakım kürleri, tırnak bakımı gibi pek çok alanda ürünler için doğal içerikli kozmetik ürünlere ulaşabilirsiniz.

Doğal Cilt Bakımı Ürünleri Seçerken

Yaşlanmayı geciktirici, hücre yenileyen, cildinizi, saç ve tırnaklarınızı güçlendirerek olumsuz iklim koşullarına hazırlayan, tamamen doğal meyve ve hayvansal ürünlerden yararlanarak geliştirilen ürünlerle siz de kendinizi yenileyin. Bu ürünleri kullanırken, vücudunuzdaki olumlu değişiklikleri ve hayata karşı motivasyonunuzun yükseldiğini fark edebilirsiniz.

Eğer, cildinize, saç ve tırnaklarınıza bugüne kadar yeterince özen göstermediğinizi düşünüyorsanız, bir an önce harekete geçin…

Cilt ve vücut bakımı için en kalıcı çözümler

Güzelliğiyle dünya tarihine damgasını vuran Kleopatra’nın, sırları tüm kadınların ilgisini çekiyor. Çamur banyolarıyla öne çıkan, ancak sır gibi sakladığı başka kürlerle cildini besleyen bu kadın hükümdarın, kürlerin birçoğunda eşek sütüne de yer verdiği biliniyor. Eşek sütü, bilenlerin sık sık kullanarak iklim ve hava kirliliğinin olumsuz koşullarına karşı direnç kazandığı, aynı zamanda ciltlerinde gözle görülür gelişmeler elde ettiği bir ürün. Bu yöntem tarihte, Bizanslı kadınların da popüler kozmetik maddeleri arasında yer alıyor ve günümüzde çok fazla kişinin bilmediği bir güzellik sırrı olarak saklanıyor.

Siz de eşek sütünün güzellik etkisiyle, bu sırra ortak olabilirsiniz. Eşek sütü içerikli yüz ve el kremlerini düzenli olarak kullanmaya başladıktan sonra, farkı siz de göreceksiniz.

 

VÜCUDUNUZ İÇİN EN DOĞALINI SEÇİN
Organik Eşek Sütü Yüz Kremi
VÜCUDUNUZ İÇİN EN DOĞALINI SEÇİN
Organik Eşek Sütü El Kremi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dört mevsim cildinizi nemlendirmeyi ihmal etmeyin

Kozmetik ürünleriyle ilgili dünyaca ünlü markaların reklam metinlerinde “cildinizi nemlendirir…” ifadesini mutlaka duymuşsunuzdur. Cildi nemlendiren özellikte ürünler geliştirmeye gayret gösteren firmalar, cildin nemlenmesinin yalnızca belli bir mevsime özgü bir ihtiyaç olmadığının farkındalar. Peki siz cildinizi dört mevsim nemlendirebiliyor musunuz? Belki de şimdiye kadar kullandığınız nemlendiriciler yeteri kadar yarar sağlamadığı için artık nemlendirici kullanmayı bırakmış bile olabilirsiniz. Ancak, yaşlanmayı geciktirmek ve cildi besleyebilmek için nemlendirici kullanmak zorunlu ihtiyaçlardan biri. Elbette her nemlendirici, doğru etkiyi yaratmayabilir. Bu noktada, yüzümüzü tekrar doğaya dönüyor ve meyvelerden gelen canlandırıcı ve yenileyici etkiyi kullanıyoruz. Pembe guava veya nar bu konuda size yardımcı olabilecek meyvelerden yalnızca birkaçı.

VÜCUDUNUZ İÇİN EN DOĞALINI SEÇİN
Nar Ekstraktlı Koruyucu Gündüz Nemlendiricisi
VÜCUDUNUZ İÇİN EN DOĞALINI SEÇİN
Pembe Guava Koruyucu Gündüz Nemlendiricisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saç ve tırnak bakımında devrim

Vücudumuzun en kırılgan bölgeleri, saç ve tırnak uçları. Aslında normal şartlarda böyle olmak zorunda değiller. Ancak, biz onları yeterince doğal beslenmediğimiz için bize böyle tepki veriyorlar. Haksız da sayılmazlar. Fön, maşa gibi işlemler ya da kıyafetlerimizdeki sürtünmelerden dolayı saç uçlarımızı kırıyoruz. Aynı şekilde, tırnaklarımız da gün içerisinde hem kimyasallara hem oje ve aseton gibi yıpratıcı ürünlere maruz kalıyor. Yeterince besleyemediğimiz için de hem tırnak hem de saç uzatırken zorlanabiliyoruz.

VÜCUDUNUZ İÇİN EN DOĞALINI SEÇİN
Saf Organik Argan Yağı
VÜCUDUNUZ İÇİN EN DOĞALINI SEÇİN
Organik Bitki İçerikli Tırnak ve Kütikül Soyucu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşte bu durumların hepsi artık geçmişte kalabilir. Birçok ünlüden de duymuş olabileceğiniz argan yağı saçınızı sağlığına kavuşturabilecek önemli bir ürün. Ancak bu ürünü katkısız bir şekilde bulabilmek çok zor. Fakat imkansız değil. Kimyasallara boğulmuş argan yağının, marketlerde bulabileceğiniz herhangi bir markanın bakım kreminden hiçbir farkı kalmıyor. Bu nedenle güvenebileceğiniz ve size olabilecek en saf haliyle argan yağını sunabilecek markaları tercih etmenizde fayda var.

Tırnaklarınız için de aynı şey geçerli. Organik bitki içerikli bakım ürünleriyle, tırnaklarınızı besleyerek onların da rahat bir nefes almasını sağlayabilirsiniz. Daha güzel ve bakımlı tırnaklar için güzellik merkezlerine gitmenize gerek yok. Bitkisel ürünlerle tırnak bakımınızı evde kendiniz de yapabilirsiniz.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK