Karayla Denizin Eşitlendiği Bu Günlerde Giyilecek Tek Şey: Yağmurluk

Karayla Denizin Eşitlendiği Bu Günlerde Giyilecek Tek Şey: Yağmurluk

KARAYLA DENİZİN EŞİTLENDİĞİ BU GÜNLERDE GİYİLECEK TEK ŞEY: YAĞMURLUK

Yaz geldi geliyor derken, hava mevsim normallerinin altında seyrediyor. Hiç beklemediğimiz bir anda yaz yağmurlarıyla karşı karşıya geldik ve neredeyse belimize kadar suya battık. Hatta öyle ki, yurdun bazı bölgelerinde karayla denizin eşitlendiğine şahit olduk. İnsanlar mı denizde yürüyor, yoksa gemi mi karaya vurmuş, bilemedik. Tam yazlık kıyafetlerimizi çıkartıyorduk ki, bu yağmurlar bize bir kıyafeti dolabımızdan asla kaldırmamamız gerektiğini bir kez daha öğretti: Yağmurluk.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Yağmurdan kaçamıyorsan yağmurluk giy

KARAYLA DENİZİN EŞİTLENDİĞİ ŞU GÜNLERDE GİYİLECEK TEK ŞEY: YAĞMURLUK 52be268595ad4-tile

Denizde mi yoksa karada mı yaşadığımızın belli olmadığı şu günlerde işe, okula, eve giderken yanımızda mutlaka bir yağmurluk bulundurmalısınız. Çünkü yüzmek için biraz erken, boy vermek içinse caddeler sığ olabilir. İsteyen bir jean’in üzerine spor bir yağmurluk, isteyen şık bir elbisenin üzerine klasik bir yağmurlukla bu durumu atlatabilir. Israrla ıslanmak isteyenler için ise bu yılın en moda bikini ve mayolarına bir göz atmasını isteyebiliriz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

 KARAYLA DENİZİN EŞİTLENDİĞİ ŞU GÜNLERDE GİYİLECEK TEK ŞEY: YAĞMURLUK536480719cc44-tile

Islanmayı tercih etmeyenler için yağmurluk dışında bir diğer önerimiz de, şemsiye. Taşımak istemeyen tarafından mutlaka bir yerlerde unutulan şemsiyelerin çanta boyları, şimdilik ihtiyacınızı karşılayabilir.

Yaz geliyor diye kaldırılan yağmur çizmelerini hiç unutur muyuz? Rafın bir kenarında öylece duran çizmeler, şu anda birçoğumuzun ayağında “ne zaman yağmur yağacak?” diye bekliyor.

Son olarak, normal ölçülerde yağdığında erkek arkadaşımızla romantizm bile yaşanabilecek yaz yağmurlarına bugünlerde dikkat etmekte fayda var. On gün sonra hava mevsim normallerinin üzerine çıktığında “keşke yağmur yağsa” dememek dileğiyle…

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK