Yaşasın! Hırka Mevsimi Geldi!

Yaşasın! Hırka Mevsimi Geldi!

YAŞASIN! HIRKA MEVSİMİ GELDİ!

Ne kadar çok severiz hırka kollarını çekiştirip, üşüyen ellerimizin üzerine çekmeyi. Elde bir sıcacık çay/kahve/bitki çayı ile dolu kupa, camdan sonbahar ve kış aylarına özgü o puslu havaya bakarken sizi saran mevsimlik bir hırka… Bu ayların en sevilen durumlarından biri bu olsa gerek.

Dışarıda olduğu kadar, evde de müthiş bir rahatlık, gevşeme ve huzur hissi uyandıran hırkalar, insanların hayatında bağ kurdukları belki de nadir kıyafetlerden olabilir. Hırkalar özellikle sonbaharın hüzün yüklü günlerinde bizi sıcacık bir şekilde sarmalar. Tüm bu duygusal etkisinin yanı sıra pek çok farklı tarza da uyarlar. İster spor giyinin ister klasik, şıklığınıza şıklık katacak bir hırka her zaman vardır.

Yeni sezonda yine harika hırkalar vitrinleri süslemeye başladı bile. Birbirinden şık, birbirinden rahat mevsimlik hırkaların arasından, sizin için özel olacak bir tane seçmenin vakti gelmedi mi? İşte yeni sezon hırkalar:

Doğrudan içine gömülün

Kalın örgü hırkaların içine gömülmeyi özlemeyen var mı? İnsanı nerede olursa olsun evdeki kadar güvende ve rahat hissettiren kalın, örgü hırkaları yeni sezonda da bol bol göreceğiz. Kapüşonlu ve kapüşonsuz modelleri bulunan, genellikle spor kombinlerde görmeye alıştığımız kalın, örgü hırkalarda genellikle krem ve lacivert renkler öne çıkıyor.

YAŞASIN! HIRKA MEVSİMİ GELDİ!
Only Krem Hırka
YAŞASIN! HIRKA MEVSİMİ GELDİ!
Kapşonlu Hırka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasik hırka kullanımları

Mevsimlik hırkaların uzun, diz altına kadar inen veya ince kemerle kombinlenen modelleri, klasik kombinler için bire bir. Uzun hırkaları, jean ve botlarla dahi kullansanız, bu kombini spor havasından çıkarmış, biraz daha klasiğe dönük bir tarz yakalamış olursunuz. Kemer kombinli hırkalarda ise, kullandığınız ince kemerdeki renk ve detaylara göre bir çizme veya spor ayakkabı seçebilir, klasik veya spor şıklığınız tamamlayabilirsiniz.

YAŞASIN! HIRKA MEVSİMİ GELDİ!
Şal Yakalı Örgü Hırka
YAŞASIN! HIRKA MEVSİMİ GELDİ!
KALPLİ TRİKO HIRKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hem rahat hem şık olmak, sonbahar-kış sezonuna özgü bir avantaj olsa gerek. Siz de bu avantajdan yararlanmak için mutlaka yeni sezon hırkalara bir göz atın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK