Yeni Sezon Trendleri Rahatlık Sunuyor

Yeni Sezon Trendleri Rahatlık Sunuyor

BU YAZ HEM TREND HEM DE RAHAT OLUN

Havanın sıcaklığından şikayet etsek de yazın en sevdiğimiz yanı hafif ve incecik kıyafetler giyebiliyor olmak. Bu konuda kadınların erkeklere göre daha fazla alternatifi var. Yaz sezonu alışverişine çıkmayı düşünüyorsanız size bu yaz mutlaka sahip olmanız gereken birkaç trend üründen bahsedelim…

Yaz mevsimi yeni sezon trendleri arasında neler var?

Şifon bluzlar hayat kurtarıyor

Yaz sıcağında hem şık hem de rahat olmak istiyorsanız şifon bir bluz satın alma fikri aklınızın bir köşesinde dursun. Çünkü bu bluz katılacağınız her davette kurtarıcınız olabilir. Üzerinize tam oturan bir Skinny jean ve her yerde görmeye alıştığımız çeşit çeşit beyaz pantolonlarla muhteşem bir uyum sergileyerek tüm gözleri üzerinize çekebilir; son derece trend olabilirsiniz.

Yazın olmazsa olmazı: Tişört

Yaz mevsiminde en çok kullanılan parçalardan biri de tişört. Diğer renkler değil belki ama özellikle siyah ve beyaz renklerden mutlaka edinmenizde fayda var. İlgi çekici aksesuarlar kullanarak sade bir tişörtü şık bir kıyafete çevirmeniz saniyelerinizi almayacaktır.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

VitrinGez-siyah-bluz-tile BU YAZ HEM TREND HEM DE RAHAT OLUN

Tulumlar bu yaz çok moda

Bu yaz vazgeçemeyeceğiniz kıyafetlerden biri de  tulumlar. Yazın daha rahat  olmak istiyorsanız kot ve vücudu saran modellerin yerine bol kesimli, tiril tiril tulumları tercih etmenizi öneririz. Bir de bu tulumları yüksek topuklu bir ayakkabı ile giyerseniz bir andaortamın en şık kadını olabilirsiniz.

Maksi elbiselerin gücü adına

Bir kadın için elbiseler dolabının olmazsa olmazıdır. Elbiseler gün içinde kıyafet ağırlığı taşımadan rahat olmanızı sağlar. Ayrıca akşam serinliğinde de maksi elbiseleri kısa ceketlerle, mini elbiseleri ise bolerolarla birlikte kullanabilirsiniz. Basen ve göbek bölgeniz istediğiniz incelikte değilse, özellikle maksi elbiselerden birkaç tane almanızı tavsiye ederiz.

BU YAZ HEM TREND HEM DE RAHAT OLUNVitrinGez-only-april-maksi-elbise-tile

Gladyatör sandaletler

Son birkaç yıldır görmeye alıştığımız Gladyatör sandaletler artık her yerde. Bilekte biten ya da dizlere kadar uzanan bu sandaletler modayı takip ettiğinizi göstermek için kullanabileceğiniz parçalardan. Ayrıca bu sandaletleri uzun elbiselerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK