Yazdan Kalma Günlerin En Güzel Yanı Büstiyer!

Yazdan Kalma Günlerin En Güzel Yanı Büstiyer!

YAZDAN KALMA GÜNLERİN EN GÜZEL YANI BÜSTİYER!

Kış bazı sezonlarda aniden bastırır ve siz henüz sonbaharı doyasıya yaşayamadan bazı bölgelere kar yağmaya başlar. Bu dönemlerde, güneş ne zaman biraz yüzünü gösterse, hemen sevdiğimiz dekolte veya daha ince kumaşlı kıyafetleri çıkarır, sezona uygun parçalarla kombinlemeye çalışırız. Özellikle bazı kıyafetleri iklim uygun olduğu sürece kullanmaktan keyif alırız.

Örneğin, spor kıyafetlerde çok sevdiğimiz bazı parçalar olur ve bunları yoğun iş temposundan fırsat bulup da kullanamayız. Daima sporla ilgili sözler verip tutamadığımız zamanlar, vicdan azabıyla bu kıyafetleri bir kenara kaldırmak zorunda kalırız. Bazen de havalar, soğur, şartlar el vermez… Kısacası sporu ertelemek için bahaneler sıralamaya başlarız. Ancak öyle bir gün gelir ki, güneş bulutların arasından göz kapaklarımızı zorlama başlar ve işte “o” sabah niyet pencereden içeri adeta gülümseyerek girer.

Siz de soğuk kış günlerinden birine böyle pırıl pırıl bir güneşle uyandığınızda koşuya çıkabilir, henüz ayılmaya başlamış şehrinizin mis gibi havasını ciğerlerinize çekebilirsiniz. Sabahın serinliği insanın güne daha zinde başlamasını sağlar. Elbette şıklığınızdan ödün vermeden, bu avantajlı, pırıl pırıl günde spor bir büstiyer tercih ederek, daha rahat hareket edebilirsiniz. Büstiyer, eşofman altı veya spor tayt modelleriyle kombinlenerek, sizi bir o kadar da fit gösterir. Bu nedenle sizin için de kışın yazdan kalma günlerin en güzel yanı büstiyer olabilir!

Büstiyerle her zaman daha zarif…

Büstiyer, geçmişten günümüze kadınların vazgeçemediği, modada da sık sık farklı formlarda tasarlanarak yeniden gündeme gelen parçalardan biri. Daima fit kalmayı başaran, tarz sahibi kadınların her mevsim, gece veya gündüz farklı kombinlerle belini zarif bir şekilde sergilemesini sağlayan büstiyerle, bu kış sezonunda da yine sık sık karşılaşabiliriz.

YAZDAN KALMA GÜNLERİN EN GÜZEL YANI BÜSTİYER!
Adidas Tf Bra Cooler Büstiyer
YAZDAN KALMA GÜNLERİN EN GÜZEL YANI BÜSTİYER!
Nike Pro Classic Stripe Bra Büstiyer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gündüz jean ceket ve gömlek içine giyerek kullanılabilecek olan büstiyeri, akşamları özellikle gece kulüpleri için en çok tercih edilen kıyafetlerden biri olarak görmek mümkün. Deri ceket ve topuklu bot ile yapacağınız bir kombinle siz de geceye damganızı vurabilirsiniz.

YAZDAN KALMA GÜNLERİN EN GÜZEL YANI BÜSTİYER!
RIHANNA BÜSTİYER
YAZDAN KALMA GÜNLERİN EN GÜZEL YANI BÜSTİYER!
Bordo Kruvaze Büstiyer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Büstiyerde ünlü stili: ECE SÜKAN

Modellikten, TV programcılığı ve dünyaca ünlü dergilerin Türkiye’deki moda editörlüğüne uzanan kariyerinde hep çok başarılı işlere imza atan ve işlerinin hakkını veren Ece Sükan, hayatını uzun senelerdir yurt dışı ve İstanbul arasındaki hatta taşıdı. Yurt dışı bağlantılı pek çok iş yapan ve dünya modasındaki gelişmeleri yerinde takip eden Sükan, yaptığı başarılı kombinlerle, modayı gündelik hayatına en doğru şekilde uyarlayan ünlü isimlerden biri.

ECE SÜKAN

 

Sükan’ın bu başarıyla taşıdığı kıyafetlerinde sık sık kullandığı, vazçgemediği parçalar da var. Adeta kendi imzası haline gelen güneş gözlüğünün yanı sıra Sükan, sık sık büstiyerli kombinlerle de karşımıza çıkıyor. Günlük hayatının yanı sıra özel geceler için de farklı büstiyer modellerini kullanmayı tercih eden Sükan, böyle zamanlarda klasik ceket kombinleriyle göz kamaştırıyor.

Siz de güzel havaları iyi değerlendirin ve büstiyer kombinlerinizle fark yaratın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK